Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. No właśnie, sterowanie DVD z poziomu navi i tzw. OEM look jest kluczowe. Nie cierpie zwisających kabli, poprzylepieanych czujek infrared i badziewnych pilocików. Instalacja ma wygladać na fabryczną. Napisz proszę na priv ile kosztuje taki zestawik (DVD + adapter). Znalazłem jakiegoś Phantoma na allegro za 330PLN ale nie wiem czy to taki jak Twój.
  2. Hehe.. nadrabiaj, nadrabiaj
  3. hehe, Ty to potrafisz kobiecie komplement strzelić
  4. :polew: Nieeeee, no spadłem z krzesła! Ty na prawdę myślałaś, że my o spotach piszemy? :polew:[br] [br]Dopisany: 05 Październik 2007, 16:07 _________________________________________________ Chyba by Ci się jednak tam nie podobało
  5. I słusznie. Też się zrywam, koniec tej harówy na dzisiaj
  6. Kaśka Kasiu, ale my nie piszemy o bibliotece :gwizdanie:
  7. Heh, to widzę, że kolega to stały bywalec. Dorobiłeś się już jakiejś zniżki czy karty klubowej? A te panie przychodzą tam same w charakterze "gości" czy w męskim towarzystwie? Jak przychodzą same do takiego lokalu to w sumie różnie można to interpretować.
  8. Eeee, wątpię. W takich miejscach to jednak musi być rotacja i tzw. "świeże mięcho"
  9. Instalacja kratki od S4 w dolnej ramce S-line. Koleś z audizine to wyrezał jako pierwszy. Roboty jest z tym na maksa. Nic nie pasuje, trzeba ciąć dremelem, szlifować i skręcać na blachowkręty Ale efekt spoko:
  10. Hehe, to stały punkt programu pielgrzymek do Wawy Kuuuurde, nie byłem tam caaaałą wieczność. Pewnie dużo się zmieniło i ekipa wymieniona kilka razy :drool:[br]Dopisany: 05 Październik 2007, 14:47 _________________________________________________ No, wszyscy w robocie. Zacharowują się, flaki sobie wypruwają, padają na pysk ze zmęczenia.
  11. Wiem wiem, w tym kraju usuwa się za mówienie niewygodnej prawdy :polew: Prawda Im Szkodzi ?
  12. No to co? Próbujemy Carefour w najbliższy wtorek?
  13. Witaj! Wpadaj na spoty w Pomenadzie. Każdy wtorek o 19:00, przedostatnie piętro parkingu.
  14. Zachód vs Wschód BTW: http://pl.wikipedia.org/wiki/B%C5%82%C4%85d_j%C4%99zykowy Dzięki Kasiu za zwrócenie uwagi
  15. Przenoszą się na "tę" lepszą stronę Wisły [br]Dopisany: 05 Październik 2007, 11:46 _________________________________________________ Dawaj fotę całego przodu autka!
  16. Kaśka, a Ty masz nawigację w B5?
  17. Dokładnie tutaj http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=warszawa%2C+carefour&Submit.x=0&Submit.y=0&long=20.9312096&lat=52.2635656&type=2&scale=3
  18. Parking? No nie mów, że nie wiesz co to jest parking
  19. O właśnie, zapomniałem o tych miejscach. Chyba najbardziej "Promenadopodobny" jeśli chodzi o warunki byłby parking Carefour. BTW: Lukas, wyrezałeś już ten grill? Pochwal sie fotkami!
  20. OK, ale może w ramach równowagi przeniesiemy się teraz na "tą" stronę Wisły skoro tyle czasu spotykaliśmy się po "tamtej" stronie Blue City, Arkadia, Wola Park, Fort Wola czekają
  21. A może by poszukać czegoś po tej stronie Wisły większość z nas jest chyba z tej strony, o ile sie nie mylę? "Po tej" znaczy po której? Dla mnie Wola jest "tą" stroną Wisły. Praga jest "tamtą"
  22. malik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    strone wcześniej to było , i nawet potem spec malik pisał że nie ma LCD w tabletkach LSD
  23. strzała! :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.