Treść opublikowana przez malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przekombinowana i za***iście droga. Wystarczy bezprzewodowa kamerka na 9V z allegro za 250PLN.
-
zmiana xenon na bixenon
i o to chodzi i o to chodzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lepsze żarcie, własny telewizor, więcej miejsca. W zależności od linii fotel rozkłada się nawet do prawdziwego łóżka. Tylko stewardessy stare bo do biznesu dają te "zasłużone" Ale przynajmniej nadrabiają profesjonalnym serwisem
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Stary, postawisz, flaszkę, albo dwie. Obalimy, i będziesz miał od razu z 5ciu chętnych do grzebania w aucie. Sami specjaliści
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Śliczna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jedno z lepszych zoo w stanach. Moim zdaniem przebija nawet to w San Diego.
-
DX 2008 Polska/Czechy :)
Będzie działać na 100%
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Eeee tam, ja zupełnie spokojnie, na tak zwanym luzie :gwizdanie: BTW: gratuluje wywalczenia przytulnej jedyneczki
-
zmiana xenon na bixenon
Właśnie przerabiam temat u siebie. Robię zmianę zwykłych xenonów na wersję bixenon. Kupiłem na allegro komplecik lamp w idealny stanie, bez przetwornic i żarników. W weekend robię konwersję wg. tego tutoriala: http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=32181 W obecnych xenonach mam identyczne przetwornice jak te, które montuje sie do wersji bixenon. Mam też nowocześniejsze żarniki D1S które pasują idealnie do nowych kloszy. Czyli całkowity koszt konwersji w moim przypadku wyniesie około 360PLN (koszt lamp z przesyłką) Zrobię fotki jak już wszystko będzie zamontowane.
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Panowie, przestańcie jarać to świństwo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiem wiem, czytałem to dawno. Średnio przystępne banialuki. Ja tam wole język stricte techniczny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chodziło o to, że jeszcze do niedawna nie miałem pojęcia o tym, że po szaleństwach trzeba potrzymać silnik chwilę na wolnych obrotach żeby turbinka się wychłodziła. No i wyłączałem silnik ot tak po prostu I nic się nie działo. Przypomniało mi to tzw. teorię Bąka. Otóż Bąk to jest takie stworzonko, które lata. Naukowcy obliczyli jednak, że ma za małą powierzchnię skrzydeł w stosunku do masy swojego ciała żeby latać. No ale Bąk o tym nie wie .... i lata Pewnie jakby się dowiedział to by spadł No, czyli teraz jak wiem już o tym, że należy dbać o turbinkę i rzeczywiście będę ją oszczędzał to na pewno się coś spier*oli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eeee tam, człowiek się uodparnia na nieracjonalne działania "elit". Poczynań naszego obecnego rządu nic nie przebije
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to MASAKRA! Przy porownaniu z pudelkiem fajek wyglada na niezla bestie! Zrob jakies lepsze foty. [br]Dopisany: 02 Sierpień 2007, 17:48 _________________________________________________ [br] Malik otrzymuje ostrzeżenie za gaszenie auta zaraz po jeżdzie - a co z tym idzie za dobijanie turbiny. [br] Heh... Spoko, montujcie te turbo timery. Jak wszystko będzie git to też się zdecyduję. Ale coś czuję, że tak jak z dotychczasowymi Waszymi modyfikacjami skończy się na czkawce silnika i Batorym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spalinówka? Mało widac na zdjeciu ale nie widze mufflera więc chyba elektryk. Malik otrzymuje ostrzeżenie za gaszenie auta zaraz po jeżdzie - a co z tym idzie za dobijanie turbiny.
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Tak, nie ma absolutnie żadnych problemów z poborem prądu bo to są żarówki a nie LEDy. Xenon On: Xenon Off:
-
Skype
malik - pmalicki nie znalazlem takiego nicka, jest tylko pmalicki85
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Moja droga, wchodzenie na ambicję i podobne sztuczki psychologiczne na mnie nie działają :gwizdanie:
-
[B6,3.0 V6] Audiczka - DjLeonn
Super silnik i wogóle wyposażenie miodzio! Lukas z naszej ekipy warszawskiej ma podobnego. Do pełnego s-line brakuje jeszcze przedniego zderzaka i listew bocznych. Ale to można bez problemu wyrezac. Jakby co to mam duże doświadczenie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe.. a po czystej to nie boli głowa?
-
[B6 AWX] Uruchomienie trybu skandynawskiego
Jedno ale: w pozycji auto nie dzialaja spryskiwacze xenonow. Trzeba przestawic na manual i wtedy zaczynaja dzialac. Dla jednych to wada a dla innych zaleta bo zuzywa sie mniej plynu do szyb.
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
To tylko 196km. Wystarczy znaleźc dobrego "zająca" z CB, usiąśc mu na ogonie i wyrobic srednią 130km/h. Bułka z masłem Ale masz rację, o 17:00 w piątek może by ciężko.
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Niestety, praca Moze się wyrwę godzinkę wcześniej ale nic nie obiecuję. BTW: traskę Wawa-Olsztyn robiłem kilkadziesiat razy. Przy "dobrych wiatrach" robi się ten dystans w 1.5h więc na grilla o 19:00 bez problemu zdążę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Prezes juz Cie zinwigiluje z kazdej strony na Zlocie za takie oskarzenia Strach się bac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehehe.. permanentna inwigilacja. Wielki Brat patrzy!