Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Przekombinowana i za***iście droga. Wystarczy bezprzewodowa kamerka na 9V z allegro za 250PLN.
  2. malik odpowiedział(a) na Flyer temat w Audi A4 B6
    i o to chodzi i o to chodzi
  3. Lepsze żarcie, własny telewizor, więcej miejsca. W zależności od linii fotel rozkłada się nawet do prawdziwego łóżka. Tylko stewardessy stare bo do biznesu dają te "zasłużone" Ale przynajmniej nadrabiają profesjonalnym serwisem
  4. Stary, postawisz, flaszkę, albo dwie. Obalimy, i będziesz miał od razu z 5ciu chętnych do grzebania w aucie. Sami specjaliści
  5. Śliczna
  6. Jedno z lepszych zoo w stanach. Moim zdaniem przebija nawet to w San Diego.
  7. Będzie działać na 100%
  8. Eeee tam, ja zupełnie spokojnie, na tak zwanym luzie :gwizdanie: BTW: gratuluje wywalczenia przytulnej jedyneczki
  9. malik odpowiedział(a) na Flyer temat w Audi A4 B6
    Właśnie przerabiam temat u siebie. Robię zmianę zwykłych xenonów na wersję bixenon. Kupiłem na allegro komplecik lamp w idealny stanie, bez przetwornic i żarników. W weekend robię konwersję wg. tego tutoriala: http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=32181 W obecnych xenonach mam identyczne przetwornice jak te, które montuje sie do wersji bixenon. Mam też nowocześniejsze żarniki D1S które pasują idealnie do nowych kloszy. Czyli całkowity koszt konwersji w moim przypadku wyniesie około 360PLN (koszt lamp z przesyłką) Zrobię fotki jak już wszystko będzie zamontowane.
  10. Panowie, przestańcie jarać to świństwo
  11. Wiem wiem, czytałem to dawno. Średnio przystępne banialuki. Ja tam wole język stricte techniczny
  12. Chodziło o to, że jeszcze do niedawna nie miałem pojęcia o tym, że po szaleństwach trzeba potrzymać silnik chwilę na wolnych obrotach żeby turbinka się wychłodziła. No i wyłączałem silnik ot tak po prostu I nic się nie działo. Przypomniało mi to tzw. teorię Bąka. Otóż Bąk to jest takie stworzonko, które lata. Naukowcy obliczyli jednak, że ma za małą powierzchnię skrzydeł w stosunku do masy swojego ciała żeby latać. No ale Bąk o tym nie wie .... i lata Pewnie jakby się dowiedział to by spadł No, czyli teraz jak wiem już o tym, że należy dbać o turbinkę i rzeczywiście będę ją oszczędzał to na pewno się coś spier*oli
  13. Eeee tam, człowiek się uodparnia na nieracjonalne działania "elit". Poczynań naszego obecnego rządu nic nie przebije
  14. No to MASAKRA! Przy porownaniu z pudelkiem fajek wyglada na niezla bestie! Zrob jakies lepsze foty. [br]Dopisany: 02 Sierpień 2007, 17:48 _________________________________________________ [br] Malik otrzymuje ostrzeżenie za gaszenie auta zaraz po jeżdzie - a co z tym idzie za dobijanie turbiny. [br] Heh... Spoko, montujcie te turbo timery. Jak wszystko będzie git to też się zdecyduję. Ale coś czuję, że tak jak z dotychczasowymi Waszymi modyfikacjami skończy się na czkawce silnika i Batorym
  15. Spalinówka? Mało widac na zdjeciu ale nie widze mufflera więc chyba elektryk. Malik otrzymuje ostrzeżenie za gaszenie auta zaraz po jeżdzie - a co z tym idzie za dobijanie turbiny.
  16. Tak, nie ma absolutnie żadnych problemów z poborem prądu bo to są żarówki a nie LEDy. Xenon On: Xenon Off:
  17. malik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    malik - pmalicki nie znalazlem takiego nicka, jest tylko pmalicki85
  18. Moja droga, wchodzenie na ambicję i podobne sztuczki psychologiczne na mnie nie działają :gwizdanie:
  19. Super silnik i wogóle wyposażenie miodzio! Lukas z naszej ekipy warszawskiej ma podobnego. Do pełnego s-line brakuje jeszcze przedniego zderzaka i listew bocznych. Ale to można bez problemu wyrezac. Jakby co to mam duże doświadczenie
  20. Hehe.. a po czystej to nie boli głowa?
  21. Jedno ale: w pozycji auto nie dzialaja spryskiwacze xenonow. Trzeba przestawic na manual i wtedy zaczynaja dzialac. Dla jednych to wada a dla innych zaleta bo zuzywa sie mniej plynu do szyb.
  22. To tylko 196km. Wystarczy znaleźc dobrego "zająca" z CB, usiąśc mu na ogonie i wyrobic srednią 130km/h. Bułka z masłem Ale masz rację, o 17:00 w piątek może by ciężko.
  23. Niestety, praca Moze się wyrwę godzinkę wcześniej ale nic nie obiecuję. BTW: traskę Wawa-Olsztyn robiłem kilkadziesiat razy. Przy "dobrych wiatrach" robi się ten dystans w 1.5h więc na grilla o 19:00 bez problemu zdążę
  24. Prezes juz Cie zinwigiluje z kazdej strony na Zlocie za takie oskarzenia Strach się bac
  25. Hehehe.. permanentna inwigilacja. Wielki Brat patrzy!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.