Treść opublikowana przez malik
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Ja będe wyruszał w piątek około 17:00 z centrum Wawy. Będę jechał sam więc jak ktoś szuka transportu to zapraszam. PW.
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Polecam: http://www.allegro.pl/item213012125_213012125.html Wyglądają nieźle z xenonami:
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
No, to teraz miej nadzieję, że nie będą chrapac Jakby co to zapraszam do mojej jedynki. No chyba, że chrapiesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nic nic żarty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak napisałaś jakby wszystkie poprzednie były niesłuszne chodzilo mi o to ze nareszcie sluszna decyzja odnosnie zlotu.....ze wkoncu sie zdecydowales i jedziesz Jasne, nie tłumacz się
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak napisałaś jakby wszystkie poprzednie były niesłuszne
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Hehe.. a jednak. Spójrz na listę. Ma się te znajomości Zapłacone, można odhaczyc :gwizdanie:[br] [br] [br] Dopisany: 31 Lipiec 2007, 11:41 _________________________________________________ Heh, dzięki ale nie lubię jak mi chrapią
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Niniejszym prosze o dopisanie mnie do listy. malik - pokój jedynka(1os.) na 2 doby Widze, ze jedna jedynka zostala wiec chyba nie bedzie problemu. Dzisiaj puszcze wplate 234PLN.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No właśnie się łamię i chyba wpadnę [br]Dopisany: 31 Lipiec 2007, 09:54 _________________________________________________ Pieszczochy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"In motion" mozna tez robic fotki. Te sa na bardzo dobrym poziomie. http://www.snapriot.com/lightbox/index.php?pageId=105&start=0&category=gallery/CarShoots/AudiPhotoshoot1 http://www.snapriot.com/lightbox/index.php?pageId=105&start=0&category=gallery/CarShoots/MTMAudiS4 Trzeba znalezc tylko jakis malo uczeszczany odcinek drogi z ladna sceneria i mozna pstrykac. Moze cos w okolicach Olsztyna na zlocie letnim? Tylko jak tu robic sesje "in motion" jak wszyscy nawaleni?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Świetna stronka!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fele fajne. Teraz tylko zawiecha 30mm w dół i będzie komplet
-
[B6 AKE] Końcówki wydechów a'la S4
Trzeba obciąć obecne zakrzywione końcówki i w ich miejsce przyspawać proste. Bienio, ja i oniak robiliśmy to w VegaTuners w Klaudynie pod Warszawą. Ulica Lutosławskiego 63 (z tego co pamiętam). Wklep w nawigację albo w map24.pl to zobaczysz dokładnie jak tam dojechać. Musisz się wcześniej umówić. Telefon podał Ci już oniak ~ 1.5h roboty i 250PLN (końcówki i robocizna).
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Wrażenia z jazdy super! Zawieszenie nadal komfortowe ale czuć, że sprężynki usztywniają się progresywnie i np. w zakrętach autko prowadzi się znacznie lepiej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam po tygodniowej nieobecności. Widzę, że dużo się działo kiedy mnie nie było. Szkoda, że ominęło mnie RS4. Mam nadzieję, że zawita jeszcze do nas.
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
No nie? Tylko 30mm w dół a różnica ogromna! Felgi 17" przy tym zawieszeniu wyglądają super. Postanowiłem, że nie będę zamieniał na większe.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zawiecha w końcu obniżona. Parę fotek poniżej. Zmykam na tygodniowy urlop. Do zobaczenia na spocie 31ego.
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Dzięki za słowa uznania. Wystarczy dobry sprzęt, wdzięczny obiekt do fotografowania i fundamentalna wiedza. Fotki wtedy same wychodzą Autko na zdjęciach czyste bo przed każdą sesją dbam o nie kosmetykami do nadwozia Meguiars. Więcej szczegułów w tym wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,1514.0.html Hehe.. ma nadzieję, że chłopaki dadzą mi teraz jakiś dodatkowy rabacik Powoli zbliżam się do końca modyfikacji. To prawdziwy dramat. Co ja będę teraz robił
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
+ 150 tys przebiegu ponad to co jest na liczniku A na serio to super bryka. Podoba mi sie bo ma takie listwy jak moja BTW: bylem przed chwila na Deathproof: Grindhouse. Jesli jestescie milosnikami Tarantino to bardzo polecam! Klasyka gatunku.
-
Navi MMi do Audi do roku 2004....?
To zwykła RNS-E a nie MMI. Oczywiście ma czytniki kart.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzięki, ale to na prawdę było 20 min roboty. A propos zabaw z Photoshopem zapraszam do obejrzenia poniższego filmiku. To dopiero jest mistrzostwo
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Poproś o numer VIN i zadzwoń tutaj 0 61 65 05 311 aby sprawdzić historię auta. Jeśli przebieg potwierdzą i nie znajdą nic niepokojącego w historii napraw to brać Natomiast jeśli koleś nie będzie chciał podać numeru VIN to daruj sobie to ogłoszenie.
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Szukalem samochodu 3 miesiace. Znalazłem w koncu przez allegro czlowieka ktory sprowadzal takie samochody z Niemiec od jakiejs firmy farmaceytycznej. Sprowadzal bo juz chyba tym sie nie zajmuje. Na czesci od s-line musisz polowac na allegro i na ebay. Jest tego mnostwo ale czasami nie sa oznaczone jako s-line bo sprzedajacy nie maja pojecia co sprzedaja. Trzeba czasu zebys rozpoznawal od razu elementy. Pomocny moze byc dobry sklep online ze zdjeciami np. http://www.vagparts.com Zeby cokolwiek kupic na ebay czy allegro w dobrej cenie musisz uzbroic sie w cierpliwosc. Codziennie szukac i od razu kupowac bo atrakcyjne aukcje znikaja blyskawicznie. Do dzis pamietam piekny komplecik aluminiowych listew wewnetrznych s-line z otoczka mieszka i popielniczka, ktory poszedl za 320PLN. Niestety spoznilem sie. Nowy komplet w ASO kosztuje ponad 1100PLN.
-
[A6 C5] RNS-E DVD vs Navi Plus - Koszty, roznice , mapy
No właśnie. Tak myślałem
-
[A6 C5] RNS-E DVD vs Navi Plus - Koszty, roznice , mapy
Nie prawda. Przyklad tutaj: http://allegro.pl/item214590726_audi_rns_e_a2_a3_a4_a6_tuner_tv_dvd_mp3_pl.html Do A4 rzeczywiscie sa najpopularniejsze. Ale dzwon na numery telefonow podane na aukcjach i dopytuj sie. na pewno znajdziesz kilka sztuk do A6.