Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Ja będe wyruszał w piątek około 17:00 z centrum Wawy. Będę jechał sam więc jak ktoś szuka transportu to zapraszam. PW.
  2. Polecam: http://www.allegro.pl/item213012125_213012125.html Wyglądają nieźle z xenonami:
  3. No, to teraz miej nadzieję, że nie będą chrapac Jakby co to zapraszam do mojej jedynki. No chyba, że chrapiesz
  4. nic nic żarty
  5. Tak napisałaś jakby wszystkie poprzednie były niesłuszne chodzilo mi o to ze nareszcie sluszna decyzja odnosnie zlotu.....ze wkoncu sie zdecydowales i jedziesz Jasne, nie tłumacz się
  6. Tak napisałaś jakby wszystkie poprzednie były niesłuszne
  7. Hehe.. a jednak. Spójrz na listę. Ma się te znajomości Zapłacone, można odhaczyc :gwizdanie:[br] [br] [br] Dopisany: 31 Lipiec 2007, 11:41 _________________________________________________ Heh, dzięki ale nie lubię jak mi chrapią
  8. Niniejszym prosze o dopisanie mnie do listy. malik - pokój jedynka(1os.) na 2 doby Widze, ze jedna jedynka zostala wiec chyba nie bedzie problemu. Dzisiaj puszcze wplate 234PLN.
  9. No właśnie się łamię i chyba wpadnę [br]Dopisany: 31 Lipiec 2007, 09:54 _________________________________________________ Pieszczochy
  10. "In motion" mozna tez robic fotki. Te sa na bardzo dobrym poziomie. http://www.snapriot.com/lightbox/index.php?pageId=105&start=0&category=gallery/CarShoots/AudiPhotoshoot1 http://www.snapriot.com/lightbox/index.php?pageId=105&start=0&category=gallery/CarShoots/MTMAudiS4 Trzeba znalezc tylko jakis malo uczeszczany odcinek drogi z ladna sceneria i mozna pstrykac. Moze cos w okolicach Olsztyna na zlocie letnim? Tylko jak tu robic sesje "in motion" jak wszyscy nawaleni?
  11. Świetna stronka!
  12. Fele fajne. Teraz tylko zawiecha 30mm w dół i będzie komplet
  13. Trzeba obciąć obecne zakrzywione końcówki i w ich miejsce przyspawać proste. Bienio, ja i oniak robiliśmy to w VegaTuners w Klaudynie pod Warszawą. Ulica Lutosławskiego 63 (z tego co pamiętam). Wklep w nawigację albo w map24.pl to zobaczysz dokładnie jak tam dojechać. Musisz się wcześniej umówić. Telefon podał Ci już oniak ~ 1.5h roboty i 250PLN (końcówki i robocizna).
  14. Wrażenia z jazdy super! Zawieszenie nadal komfortowe ale czuć, że sprężynki usztywniają się progresywnie i np. w zakrętach autko prowadzi się znacznie lepiej.
  15. Witam po tygodniowej nieobecności. Widzę, że dużo się działo kiedy mnie nie było. Szkoda, że ominęło mnie RS4. Mam nadzieję, że zawita jeszcze do nas.
  16. No nie? Tylko 30mm w dół a różnica ogromna! Felgi 17" przy tym zawieszeniu wyglądają super. Postanowiłem, że nie będę zamieniał na większe.
  17. Zawiecha w końcu obniżona. Parę fotek poniżej. Zmykam na tygodniowy urlop. Do zobaczenia na spocie 31ego.
  18. Dzięki za słowa uznania. Wystarczy dobry sprzęt, wdzięczny obiekt do fotografowania i fundamentalna wiedza. Fotki wtedy same wychodzą Autko na zdjęciach czyste bo przed każdą sesją dbam o nie kosmetykami do nadwozia Meguiars. Więcej szczegułów w tym wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,1514.0.html Hehe.. ma nadzieję, że chłopaki dadzą mi teraz jakiś dodatkowy rabacik Powoli zbliżam się do końca modyfikacji. To prawdziwy dramat. Co ja będę teraz robił
  19. + 150 tys przebiegu ponad to co jest na liczniku A na serio to super bryka. Podoba mi sie bo ma takie listwy jak moja BTW: bylem przed chwila na Deathproof: Grindhouse. Jesli jestescie milosnikami Tarantino to bardzo polecam! Klasyka gatunku.
  20. To zwykła RNS-E a nie MMI. Oczywiście ma czytniki kart.
  21. Dzięki, ale to na prawdę było 20 min roboty. A propos zabaw z Photoshopem zapraszam do obejrzenia poniższego filmiku. To dopiero jest mistrzostwo
  22. Poproś o numer VIN i zadzwoń tutaj 0 61 65 05 311 aby sprawdzić historię auta. Jeśli przebieg potwierdzą i nie znajdą nic niepokojącego w historii napraw to brać Natomiast jeśli koleś nie będzie chciał podać numeru VIN to daruj sobie to ogłoszenie.
  23. Szukalem samochodu 3 miesiace. Znalazłem w koncu przez allegro czlowieka ktory sprowadzal takie samochody z Niemiec od jakiejs firmy farmaceytycznej. Sprowadzal bo juz chyba tym sie nie zajmuje. Na czesci od s-line musisz polowac na allegro i na ebay. Jest tego mnostwo ale czasami nie sa oznaczone jako s-line bo sprzedajacy nie maja pojecia co sprzedaja. Trzeba czasu zebys rozpoznawal od razu elementy. Pomocny moze byc dobry sklep online ze zdjeciami np. http://www.vagparts.com Zeby cokolwiek kupic na ebay czy allegro w dobrej cenie musisz uzbroic sie w cierpliwosc. Codziennie szukac i od razu kupowac bo atrakcyjne aukcje znikaja blyskawicznie. Do dzis pamietam piekny komplecik aluminiowych listew wewnetrznych s-line z otoczka mieszka i popielniczka, ktory poszedl za 320PLN. Niestety spoznilem sie. Nowy komplet w ASO kosztuje ponad 1100PLN.
  24. Nie prawda. Przyklad tutaj: http://allegro.pl/item214590726_audi_rns_e_a2_a3_a4_a6_tuner_tv_dvd_mp3_pl.html Do A4 rzeczywiscie sa najpopularniejsze. Ale dzwon na numery telefonow podane na aukcjach i dopytuj sie. na pewno znajdziesz kilka sztuk do A6.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.