Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Popatrz dokladnie na link ktory Ci dalem. Tam sa fotki jak wyglada kazda z nawigacji. Elektronike maja taka sama. Jedyna roznica to szerokosc kolnierza. Tunel w A6 jest szerszy od tego w A4. Oznacza to ze jak zamontujesz w nim wersje od A4 albo od A3 to bedziesz mial dziury na okolo nawigacji. W druga strone powinno sie dac czyli nawigacje od A6 mozesz zamontowac zarowno w A3 jak i A4. Trzeba jej tylko "przypilowac" kolnierz. Pomijajac aspekt estetyczny to watpie czy ktos wogole by sie tego podjal. Poza tym taki wariant Cie nie interesuje bo Ty masz A6. Reasumujac: Musisz znalezc nawigacje do A6. Numery czesci masz w linku.
  2. Czy to ja pisze niezrozumiale czy to z Toba jest problem?
  3. A temu to podlokietnik za***ali
  4. Dobra cena. Nawet za dobra moim zdaniem Niestety do A6 musisz miec wersje, ktora bedzie pasowala do tunelu A6. Jest kilka rodzajow RNS-E: do a3 (z zaokraglonymi rozkami), do A4 (kanciasta) i do A6 (kanciasta ale troche wieksza) i do A8 z oddzielnym ekranem i oddzielna elektronika. Tu masz dokladne numery czesci: http://www.navplus.us/forum/viewtopic.php?t=2
  5. To jest sliczne!
  6. okej ale to jest a6! najbardziej przejebany montaz jaki istnieje,oczywiscie ceny montazy sa smiesznie tanie ale jak znam krakusów wszystkie bedzie sztukowane i ciete tak wiec powodzenia,wybralbym opcje jvc i wakacje Znaczy sie ze co ?? bo troche ciebie nie rozumiem , ze za tanio ?? czyli mam zrobic gdzie drozej?? czy sztukowanie i ciecie cos zmieni ?? bedzie widac cokolwiek ?? Opcja jvc i wakacje w jakim sensie?? To co radzisz? Rozwiazania nie-OEM (czyt. JVC, itd) polecaja zwykle ci ktorzy nie mieli tak na prawe do czynienia z RNS-E. Chodzi mi o uzytkowanie przez dluzszy czas a nie pobawienie sie u kumpla w samochodzie przez 10 min. Zamontuj RNS-E a nie bedziez zalowal. Pieknie integruje sie z wnetrzem i funkcjami samochodu. Jak jeszcze dodasz do tego BOSE i Tuner TV to juz wogole wypas Tu masz cala mase tutoriali http://www.navplus.us/forum/viewtopic.php?t=462 Jest tez opisany dokladnie montaz w A6.
  7. Na prawdę myślisz, że Angela poleci na brykę? :gwizdanie: widze,że na kobietach się nic nie znasz Ja wyrywam na kolekcje znaczków i motylków
  8. Na prawdę myślisz, że Angela poleci na brykę? :gwizdanie:
  9. Eeeee... młody i głupi byłem wtedy :gwizdanie:
  10. Taaaa... już zlozylem wniosek u moderatorow. Tak koncza ci co zdradzaja marke
  11. Nie, no proszę Cię... Peugeot 206? Zostałeś wykluczony z rady rejsu! [br]Dopisany: 19 Lipiec 2007, 19:20 _________________________________________________ Dawaj dawaj! Wrzucaj do ankiety Profeska nie?
  12. Nie ma sensu ładować się w starą Navi DX. RNS-E ma o wiele większe możliwości multimedialne i znacznie dokładniejsze mapy.
  13. Wiciu, dobrze piszą chłopaki. Te kołpaki to jest świetny wybór. Przygotowałem Ci nawet fotę do ankiety z glebą -50mm. Powinieneś to teraz podpiąć do ankiety i zdać się na obiektywny wybór uczestników
  14. Karoseria auta emanuje wystarczajaca iloscia srebrnego koloru i wg. mnie powinienes wybrac fele jak najbardziej azurowe. Dlatego zaglosowalem na wariant 6. Fele prawie "pelne" czyli takie jak wzor 3 pasuja do ciemniejszych karoserii.
  15. Witaj, Wpadaj na spota! Kazdy wtorek o 19:00 ostatnie pietro parkingu w Promenadzie.
  16. Czym pucujesz opony, że tak błyszczą?
  17. Obiektyw w końcu dotarł, poza fotkami wnętrza autka (uaktualniona galeria na pierwszej stronie tego wątku) mieliśmy niezłą zabawę na ostatnim spociku warszawskim Brygada warszawska (w niepełnym składzie bo Angela mi ciągle ucieka z przed obiektywu i robi dzikie awantury jak już ją "ustrzelę") Mój furak jeszcze na standardowym zawiasie. Foty z glebą -30mm będą w piątek. Furak oniaka
  18. Koszmarne, urywające się dokładki w klimatach wiejskiego tuningu i "drutexu". Damski kolor. Wnętrze fajne. Ma takie listwy jak moje i takie siedzenia jakie chciałbym miec
  19. Dlaczego od razu nie pasował? Twój sedan uzupełniał doskonale resztę Avantów tak jak chiński Jin Jang. Pełna harmonia!
  20. Link do fotek ze spota wyslalem na priv. Mała zajawka
  21. Ok, na pewno będzie jeszcze okazja.
  22. Bryczka prezentuje się fantastycznie na tych felgach. Angela - absolutnie ich nie zmieniaj! Dzięki nim autko ma unikalny klimat. Chciałem nieskromnie się pochwalić, że jestem autorem kilku z powyższych zdjęć Fotki środka możemy cyknąć dzisiaj na spocie. Mam już w końcu obiektyw 10-20mm. Wypucuj wnętrze.
  23. Listwy nazywają się oficjalnie s-line brushed aluminium U sławnego Mega Rezacza Avantixa prezentują się tak: Tylko koleś nie wymienił jeszcze popielniczki i otoczki mieszka. U mnie tak samo tylko nie mam skóry Za to jest popielniczka i otoczka mieszka Listwy pasują idealnie do lusterek Jak nie zapomnę to zdemontuję jedną i spiszę dokładnie symbol to znajdziesz po tym pozostałe w Etce. Te z fakturą na Waszych wcześniejszych fotkach to tzw "fish scale" czyli rybia łuska. Tylko że mam poważne wątpliwości czy to prawdziwe aluminium czy nie jakaś ściema z powlekanego plastiku. Ono ma takie
  24. No niestety, za tydzień to mnie nie będzie bo mam urlop. Ale luzik, będę czesto aparat przywoził.
  25. Czyli coś w klimacie Allroad. Tam są montowane srebrne listwy za dopłatą. Domyślam się, że w A4 może to średnio wyglądać. BTW: Mam już długo oczekiwany obiektyw 10-20mm. Jeśli ktoś chce dobre foty wnętrza autka to zróbcie dzisiaj odkurzanie i zapraszam na spota.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.