Treść opublikowana przez malik
-
[A6 C5] RNS-E DVD vs Navi Plus - Koszty, roznice , mapy
Popatrz dokladnie na link ktory Ci dalem. Tam sa fotki jak wyglada kazda z nawigacji. Elektronike maja taka sama. Jedyna roznica to szerokosc kolnierza. Tunel w A6 jest szerszy od tego w A4. Oznacza to ze jak zamontujesz w nim wersje od A4 albo od A3 to bedziesz mial dziury na okolo nawigacji. W druga strone powinno sie dac czyli nawigacje od A6 mozesz zamontowac zarowno w A3 jak i A4. Trzeba jej tylko "przypilowac" kolnierz. Pomijajac aspekt estetyczny to watpie czy ktos wogole by sie tego podjal. Poza tym taki wariant Cie nie interesuje bo Ty masz A6. Reasumujac: Musisz znalezc nawigacje do A6. Numery czesci masz w linku.
-
[A6 C5] RNS-E DVD vs Navi Plus - Koszty, roznice , mapy
Czy to ja pisze niezrozumiale czy to z Toba jest problem?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A temu to podlokietnik za***ali
-
[A6 C5] RNS-E DVD vs Navi Plus - Koszty, roznice , mapy
Dobra cena. Nawet za dobra moim zdaniem Niestety do A6 musisz miec wersje, ktora bedzie pasowala do tunelu A6. Jest kilka rodzajow RNS-E: do a3 (z zaokraglonymi rozkami), do A4 (kanciasta) i do A6 (kanciasta ale troche wieksza) i do A8 z oddzielnym ekranem i oddzielna elektronika. Tu masz dokladne numery czesci: http://www.navplus.us/forum/viewtopic.php?t=2
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jest sliczne!
-
[A6 C5] RNS-E DVD vs Navi Plus - Koszty, roznice , mapy
okej ale to jest a6! najbardziej przejebany montaz jaki istnieje,oczywiscie ceny montazy sa smiesznie tanie ale jak znam krakusów wszystkie bedzie sztukowane i ciete tak wiec powodzenia,wybralbym opcje jvc i wakacje Znaczy sie ze co ?? bo troche ciebie nie rozumiem , ze za tanio ?? czyli mam zrobic gdzie drozej?? czy sztukowanie i ciecie cos zmieni ?? bedzie widac cokolwiek ?? Opcja jvc i wakacje w jakim sensie?? To co radzisz? Rozwiazania nie-OEM (czyt. JVC, itd) polecaja zwykle ci ktorzy nie mieli tak na prawe do czynienia z RNS-E. Chodzi mi o uzytkowanie przez dluzszy czas a nie pobawienie sie u kumpla w samochodzie przez 10 min. Zamontuj RNS-E a nie bedziez zalowal. Pieknie integruje sie z wnetrzem i funkcjami samochodu. Jak jeszcze dodasz do tego BOSE i Tuner TV to juz wogole wypas Tu masz cala mase tutoriali http://www.navplus.us/forum/viewtopic.php?t=462 Jest tez opisany dokladnie montaz w A6.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na prawdę myślisz, że Angela poleci na brykę? :gwizdanie: widze,że na kobietach się nic nie znasz Ja wyrywam na kolekcje znaczków i motylków
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na prawdę myślisz, że Angela poleci na brykę? :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eeeee... młody i głupi byłem wtedy :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taaaa... już zlozylem wniosek u moderatorow. Tak koncza ci co zdradzaja marke
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie, no proszę Cię... Peugeot 206? Zostałeś wykluczony z rady rejsu! [br]Dopisany: 19 Lipiec 2007, 19:20 _________________________________________________ Dawaj dawaj! Wrzucaj do ankiety Profeska nie?
-
[A6 C5] RNS-E DVD vs Navi Plus - Koszty, roznice , mapy
Nie ma sensu ładować się w starą Navi DX. RNS-E ma o wiele większe możliwości multimedialne i znacznie dokładniejsze mapy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu, dobrze piszą chłopaki. Te kołpaki to jest świetny wybór. Przygotowałem Ci nawet fotę do ankiety z glebą -50mm. Powinieneś to teraz podpiąć do ankiety i zdać się na obiektywny wybór uczestników
-
[B5 AKN] Głosujemy, które felgi- Avant.
Karoseria auta emanuje wystarczajaca iloscia srebrnego koloru i wg. mnie powinienes wybrac fele jak najbardziej azurowe. Dlatego zaglosowalem na wariant 6. Fele prawie "pelne" czyli takie jak wzor 3 pasuja do ciemniejszych karoserii.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj, Wpadaj na spota! Kazdy wtorek o 19:00 ostatnie pietro parkingu w Promenadzie.
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
Czym pucujesz opony, że tak błyszczą?
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Obiektyw w końcu dotarł, poza fotkami wnętrza autka (uaktualniona galeria na pierwszej stronie tego wątku) mieliśmy niezłą zabawę na ostatnim spociku warszawskim Brygada warszawska (w niepełnym składzie bo Angela mi ciągle ucieka z przed obiektywu i robi dzikie awantury jak już ją "ustrzelę") Mój furak jeszcze na standardowym zawiasie. Foty z glebą -30mm będą w piątek. Furak oniaka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Koszmarne, urywające się dokładki w klimatach wiejskiego tuningu i "drutexu". Damski kolor. Wnętrze fajne. Ma takie listwy jak moje i takie siedzenia jakie chciałbym miec
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dlaczego od razu nie pasował? Twój sedan uzupełniał doskonale resztę Avantów tak jak chiński Jin Jang. Pełna harmonia!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Link do fotek ze spota wyslalem na priv. Mała zajawka
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
Ok, na pewno będzie jeszcze okazja.
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
Bryczka prezentuje się fantastycznie na tych felgach. Angela - absolutnie ich nie zmieniaj! Dzięki nim autko ma unikalny klimat. Chciałem nieskromnie się pochwalić, że jestem autorem kilku z powyższych zdjęć Fotki środka możemy cyknąć dzisiaj na spocie. Mam już w końcu obiektyw 10-20mm. Wypucuj wnętrze.
-
[B6/B7] Listwy aluminiowe - ktos zna numery części ?
Listwy nazywają się oficjalnie s-line brushed aluminium U sławnego Mega Rezacza Avantixa prezentują się tak: Tylko koleś nie wymienił jeszcze popielniczki i otoczki mieszka. U mnie tak samo tylko nie mam skóry Za to jest popielniczka i otoczka mieszka Listwy pasują idealnie do lusterek Jak nie zapomnę to zdemontuję jedną i spiszę dokładnie symbol to znajdziesz po tym pozostałe w Etce. Te z fakturą na Waszych wcześniejszych fotkach to tzw "fish scale" czyli rybia łuska. Tylko że mam poważne wątpliwości czy to prawdziwe aluminium czy nie jakaś ściema z powlekanego plastiku. Ono ma takie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No niestety, za tydzień to mnie nie będzie bo mam urlop. Ale luzik, będę czesto aparat przywoził.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli coś w klimacie Allroad. Tam są montowane srebrne listwy za dopłatą. Domyślam się, że w A4 może to średnio wyglądać. BTW: Mam już długo oczekiwany obiektyw 10-20mm. Jeśli ktoś chce dobre foty wnętrza autka to zróbcie dzisiaj odkurzanie i zapraszam na spota.