Treść opublikowana przez malik
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
q7 tuning - YouTube
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Tia, a jak zjebię skrzynię to będe musiał sprzedać nerkę
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Szkoda czasu na taką dyskusję.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Oczywiście, i na pewno dają pisemną gwarancję na to że skrzynia nie zostanie uwalona Zejdź na ziemię stary.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Tia, ciekawe ile skrzynia wytrzyma
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Tia, niutek daje radę
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Można było dać więcej ale za radą Witka zrobiliśmy delikatniej bo problemem może być skrzynia. Niestety Tiptronic lubi padać przy większych przebiegach i mocach. Więc d*py nie urywa ale jest OK
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Autko jutro wjeżdża do mistrza Rogallotti. Będzie relacja live!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No napisałeś, że nie wyszystkie modele Audi posiadają licznik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Licznik?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Standarwowa procedura. Spisywać licznik i włączać "Transport mode". Wtedy silnik nie da się kręcić wyżej niż 2k obrotów, nie działa wiele elementów elektroniki, itd. Do manewrów na placu wystarczy a będziecie mieli pewność, że nikt nie weźmie auta na "jazdę testową".
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Touareg V10 ma znacznie lepiej wykonane wnętrze niż modele z niższymi silnikami. Zupełnie nie jak VW. Jest nawet trochę detali z Cayenne. Zresztą Q7, touareg i Cayenne to bardzo podobne konstrukcyjnie auta. Ta sama płyta podłogowa, zawieszenie, hamulce, itd.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Coraz bardziej nad tym myślę. Szczególnie, że czujniki DPFów (tak, mam dwa!) zaczynają coś wariować. Chyba wywalę obydwie cholery i zablokuję w ECU. Przy okazji program.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Heh, chyba mamy inne definicje szczęscia
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Pewnie zależy od tego którą kupisz. Są różne długości. Ja mam chyba najkrótszą - 45cm. Po mieście zbiera z 3-4km. W terenie niezabudowanym do 10km.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Antenka CB. Przykleja się z jednej strony na szybę a z drugiej przyklejasz czujnik, który zbiera indukcyjnie. Czysto,schludnie i nie rysuje lakieru. Zasięg oczywiście odrobinę mniejszy ale do moich zastosowań wystarczy. ANTENA CB27 PRO 45cm 4dB KLEJONA NA SZYBĘ SUPER HQ (2514541947) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. W poprzednich autkach nawet jak stosowałem wymyślne podkładki i naklejki to zawsze na dachu pozostawał ślad który musiałem polerować i wydziabana dziura w lakierze na krawędzi klapy. Tutaj nie ma z tym problemu.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Małe to mam 18" na zimę
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
No dzięki. Też mi przednie lampy z nowej Q7 nie pasują dlatego wybrałem te z modelu V12. Zastanawiam się jednak nad lampami LED do tyłu z wersji poliftowej. Pomyślę.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Trochę fotek w standardowej miejscówce Sorry za ziarno, ale ciemno już było.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Carbon Porn
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Na szybko listwy po montażu: Po południu cyknę więcej fotek lustrzanką
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Rozmawiałem z Rogalem zaraz po zakupie auta. Dostałem dobrą ofertę jako stały klient Pomyślę Co do zacisków jedno jest pewne - hamują za***iście
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Igiełki, na prawdę śliczne. Jak tylko zamontuję to cyknę foty wnętrza autka.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Rarytas i dokładnie to czego szukałem. Szkoda, że nie styknęliśmy się 3 miesiące temu bo pewnie zrobilibyśmy biznes. Na razie za dużo mam już tych kół do Q7. Samemu szukam kupca na odnowiony poprzedni komplet: Ciężko handluje się częściami do takiego bydlaka. Zupełnie inny rynek niż ten dla A4
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Gentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach