Treść opublikowana przez kazuyaet
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam Czy felga 15 cali wejdzie na tarcze 312mm
-
[B6 AWX] Taśma poduszki powietrznej - świecąca kontrolka AIRBAG
Witam U mnie też zaświeciła sie kontrolka Airbaga wczesniej zaczeła mi trzeszczec kierownica podczas skrecania w lewą strone i teraz czeszczy mocniej a w prawa strone jak krece to cisza czy to jest spowodowane ta taśmą Pozdrawiam
-
[ALL B6] Żarówka Stop w tylnej lampie Sedan
Witam Jaki typ i jakiej mocy jest żarówka od stopu w tylniej lampie w sedanie Pozdrawiam
-
[ALL B6] Co to za błąd
Witam Co oznacza ten błąd Słyszałem że może on sie pojawićgdy sprawdza sie błedy na wyłączonym klimatroniku. Address 08 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 820 043 AB Component: A4 Klimaautomat 1424 Coding: 00000 Shop #: WSC 63351 1 Fault Found: 01274 - Air Flow Flap Positioning Motor (V71) 41-00 - Blocked or No Voltage Pozdrawiam
-
[ALL B6] Pytanie o numer sterownika elektrycznej szyby
Witam mam na sprzedanie taki sterownik 8E1 959 801B http://www.allegro.pl/item801838338_silnik_drzwi_przednie_lewe_a4_b6_8e1959801b.html
-
[B6 AVB] Szarpanie do 2500 obrotów prawdopodobnie wtryski-Problem rozwiązany
Witam logi wrzuce w niedziele teraz nie mam czasu autka rozgrzewać, kostke sprawdziłem była w porządku. Ewidentna wina wtrysku trzeciego, a korekcje sie rozchodzą wiadomo jeden wtrysk nie pracuje.
-
[B6 AWX] Prosze o analize logów (silnik mi się trzesie jak się nagrzeje)
Miałem taki sam problem jak kolega w temacie. Po wymianie pompowtryskiwacza wszystko wróciło do normy
-
[B6 AWX] Trzęsie na biegu jałowym, szarpie przy przyśpieszaniu KOD: 18076
Miałem tak samo wina była w pompowtrysku, wymieniłem i problem znikł
-
[B6 AVB] Szarpanie do 2500 obrotów prawdopodobnie wtryski-Problem rozwiązany
Wymieniłem pompowtryskiwacz
-
[B6 AVB] Szarpanie do 2500 obrotów prawdopodobnie wtryski-Problem rozwiązany
Witam Dziś jadąc autkiem 1.9 TDI AVB zaczeło popolutku mi poszarpywać po 5 minutach zaczeło mocno szarpać w przedziale do 3000 obrotów. po zgaszeniu i ponownym odpaleniu pojawił się błąd ESP. Po podpieciu VAGa wykazało nastepujące błędy Silnika: 18076 - Valve for Pump-Jet: Cylinder 3 (N242): Electrical Malfunction P1668 - 35-10 - - - Intermittent ABS: 18265 - Load Signal: Error Message from ECU P1857 - 35-10 - - - Intermittent Prosze o pomoc błąd wykazuje że coś z wtryskiem, jak poważny jest ten błąd i czemu wyskoczył błąd od ESP. Pozdrawiam [br]Dopisany: 10 Październik 2009, 17:54_________________________________________________Problem rozwiązany - Pompowtryskiwacz
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Chciałbym sie spytać czy rozstaw tylnich wydechów (koncówek) jest taki sam w zwykłej dokładce na dwa wydechy, dokładce s-line i S4. W tym tłumiku mam już koncówki, na zime bym juz je zostawił . Koleś do tłumika dżucił mi wszystkie uchwyty i osłony termiczne na dwa tylnie wydechy i oczywiście dostarczony do domu . Tak na marginesie jak ktos kupuje wydech może sie spytać o tą osłone zwykle chetnie dorzucają . Całość z dostarczeniem do domu kosztowała mnie 550 zł
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Witam Dzisś otrzymałem wydech http://moto.allegro.pl/item724313271_tlumiki_komplet_audi_a4_b6_2_5_tdi_v6_01_05_r.html Tłumik Srodkowy numer 8E0 253 411 AC Końcowe 8E0 253 611 CP i 8E0 253 611 CN Dla informacji koncówki tłumików były robione na prosto widać spawy. NUmery są inne niż w artykule co sądzicie.
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Te co tu pokazaliście czyli srebrne w rzeczywistości są czarne , wiem bo do kolesia dzwoniłem.
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Może drogi bo jest razem z katalizatorem, zaawsze można sie spytać czy nie sprzeda samego
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Teraz to już opłacałoby się przerabiać 3.0 TDI.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Co myślicie o tym zestawie http://www.allegro.pl/item719640344_kierownica_audi_a4_a6_s6_rs6_q7_tt_r8_airbag.html
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Troche drogi może komuś sie zda http://moto.allegro.pl/item711484722_audi_a4_wydech_tlumik_katalizator_668_606_606.html
-
[B6 AVF] Mrugający wyświetlacz klimatyzacji
Może gdzieś kable sie przetarły i masują
-
[B6 AVJ] Moja pierwsza A4
Dokładki w kolor podwójny wydech i bedzie git
-
[B6 AVF] Moja Srebrne A4-ODDAM W OBCE RĘCE
Przydałyby sie dokładki pod kolor
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
To ile jeszcze planujesz wyciągnąć z tego 1.9 TDI
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Czyli teoretycznie można by było zakładać do 1.9 tdi od 1.8 T . Temat warty zgłębienia, poszeża oferte produktów na allegro.
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Czyli co tłumik od diesla w benzyniaku (czy to jest możliwe ) .
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Jak to jest w tym wydechu koncówki są proste , a proste sa w quatro to koleś musiał chyba sach sobie przerabiać albo coś w stylu s-line.
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Nie jest to czasem od quatro