Treść opublikowana przez kazuyaet
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam JA po zakupie z niemiec nie wiem jaki miałem olej (po prostu nie zwróciłem uwagi). zalałem najpierw Castrol Edge dwa razy a potem już 3 raz zalewam MOTUL SPECIFIC VW 505.01. wszystko chodzi jak należy.
-
[B5 AFN] V-Max AFN + 216 + program
Szkoda ze nikt nie mierz nawigacją było by wiadomo ile licznik przekłamuje i ewentualna zmian rozmiaru opon. Byłyby ciekawe Wyniki . U mnie przy 100 licznikowe 94 na navi a hamowni to samo a Przy 150 licznikowe 141 na navi na hamowni też. Myśle, ze nawigacja da najwiarygodniejszy wynik po fotoradarze
-
[B6 AVF] Brak świstu turbiny
Przy otwaretej szybie słuchałeś . Podczas jazdy w srodku nie słychać jak otworzysz szybe to tak.
-
[B6 AWX] Drgania auta w zakresie 100-140 km/h przy dodawaniu gazu
U mnie problem z drganiami nawet jest jak przy 120 zgasze silnik. Zreszta każdy może to sobie przetestować to wykluczy np. wtryski. A mampytanie czy jak sie zgasi silnik to czy nadal mogą dochodzić drgania od skrzyni biegów i koła dwumasowego.
-
[B6 AWX] Drgania auta w zakresie 100-140 km/h przy dodawaniu gazu
Witam JA mam podobny problem u mnie drgania zaczynają sie od 120 km/h w góre. Drgania są bardziej odczuwalne na gładkiej nawierzchni. na koleinach można powiedziec ze sie nie odczuwa. przy 120 na zgaszonym silniku te samdrgania. Drążek zmiany biegów nie lata ale jak trzyma sie reke na nim to czuje sie wibracje.
-
[B6 AWX] Projekt - mocny AWX okolice 200KM
Witam Jest tu mowa o zmianie hamulców na wieksze a jak ma sie do tego pompa hamulcowa(ABS) . Czy we wszystkich dieslach jest taka sama, czy to 1.9 czy 3.0 Pozdrawiam
-
[B6 AVB] Czarny dieselek ale czeka na wiecej!!
W Warszawie Rogala z MR Motors. NA forum znajdziesz wiele artykułów na jego temat i jego pracy.
-
[ALL B6] Czy jest sens pakować sie w niepotrzbne koszty??Prosze o rade.
U mnie też był problem z napinaczem, Dopiero przy wymianie rozrządu wyszło jaki był zużyty(oczywiście wymiana razem z rozrządem)
-
[B6 AVB] Czarny dieselek ale czeka na wiecej!!
Witam Ja robiłem z 100 na 140 przejechałem już troche nic sie nie dzieje. Polecam Chipa BY Rogal. Pozdrawiam
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Tak zgadza sie mam 2 i 6. Jak tu widze w przypadku s-line ,że kratki są dziurkowane na odwrót niż zwykłe. Wiadomo, że biore 8 i np 3 jak bedzie powietrze wlatywało od ostrony pasażera to nie bedzie robic jakiś zawirowań. Jak wiadomo od stronu kierowcy uderza ono w intercooler a od strony pasażera w co bedzie. Pozdrawiam
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
W tym pytaniu mi chodziło,że cała zaślepka po stronie pasażera NIE jest dziurkowana a kierowcy zaślepiona po czesci halogenu a dziurkowana od wewnetrznej stronnnie zderzaka.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
1.9 TDI AWB 140KM by Rogal Po przejechaniu 50 tyś km średnie spalanie 6 litrów 50/50. Do 7km zanim sie rozgrzeje na dzień dzisjejszy pali 7 litrów na babcinej jeżdzie.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Dokładasz manetke tempomatu to dokładasz dwie śróbki torx 2,5x2,6x43,5,
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Witam Chciałem sie spytać o kratki na halogeny do zderzaka s-line do B6 1.9 TDI AVB. Na forum piszecie ze do TDI potrzebne po obu stronach są te dziurkowane, a u mnie w zwykłym zderzaku dziurkowana jest tylko jedna po stronie kierowcy. CZy AWX ma dwa intercolery a AVB tylko jeden. czy może od strony pasażera mam błedną kratke? Pozdrawiam
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Niestety z B7 nie podchodzą do B6. Gdyby tak było to za zderzaki od S4 B6 nie krzyczeli by tak dużo, są podobne i jednocześciowe.
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Witam Dużo jest rezania zeby zamienić zwykłe fotele z podgrzewaniem (trzy kostki zółta , czerwona i zielona) na fotele w pełni sterowane elektrycznie które do kompletu pewnie posiadają trzecią kostke. co musze kupić czy wymieniać lub dokładać do wiązki pod siedzeniami.
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Witam Jeśli ma ktoś do sprzedania kratki i dolny grill(srebrna obramówka) do s-line B6 to jestem zainteresowany zakupem oczywiście w zdrowej cenie:)
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam Wcześniej było pisane, że jest potrzebna śrubka torx 2,5x2,6x43,5, potrzebne są dwie numer katalogowy N 909 068 01. Cena 1,5 zł za dwie.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam Właśnie jestem po zamontowaniu manetki od tempomatu i nie moge poradzić sobie z kodowaniem: Najpierw wchodze w kanał 16 wciskam przyciskrecode i wpisuje w mym przypadku 00041 Do it nastepnie adaptation 81 i wpisuje 00111 test i save i W 03-abs Pojawiły mi sie jak wszyscy piszą błedy 01044 - Control Module Incorrectly Coded 35-00 - - 00778 - Steering Angle Sensor (G85) 66-10 - Not Matched - Intermittent Swiecą mi sie trzy kontrolki ABS ESP i od hamulców i na wyświetlaczu od kompa też hamulce Niestety nie moge ich usunąć JA robie tak w 03-ABS wciskam przycisk Login i wpisuje w mym przypadku 09555 nastepnie wciskam odrazu Recode i wpisuje 04255 Nactepnie: Wchodze w [Fault Codes - 02] iwychodze [, Go Back] krece kierownica w lewo potem w prawo nastepnie: Wchodze do : [Meas. Blocks - 08] Kanał 005 pole 1 (Steering Angle Sensor -G85-) u mnie pokazuje 2,5 wciskam [ Go Back] Wciskamprzycisk [Login - 11] Wpissuje 40168 [Do It!] [basic Settings - 04] Group 001 [Go!] [Done, Go Back] [Fault Codes - 02] I mam nadal błedy [Done, Go Back] [Close Controller, Go Back - 06] Prosze o pomoc co robie żle Błedy jak były tak są i teraz nie działa FIS może przez te błedy albo przyuczenie Vin nie działa A i jeszcze jedno przy przyuczeniu vin cyframi 00111 robie test a potem save w górnym okienku wyskakuje Bus not OK A w 03 ABS soft coding nie zapamietuje mi 04255 po ponownym wejsciu na moduł jest 00000[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 14:45_________________________________________________I jeszcze jedno Posiadam silnik AVB i mam mniejsze tarcze niż 130 to niepowinnem mieć czasem o 6 = C54 (PR-1LZ) czyli wtedy 09655[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 15:22_________________________________________________JUż zrobione wystarczyło zmienić Wiec u mnie było kolejno 09655 i 04155
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam Wcześniej już dokładałem Manetke od fisa teraz chce dołożyć samą manetke od tempomatu . Jakie w tym przypadku mam dokonać kodowanie i czy jak to było w przypadku montowania fisu błąd ABSu zniknoł po przejechaniu 200 m i przychamowaniu. Pozdrawiam[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 14:58_________________________________________________Ponawiam prosbe jakie jest kodowanie gdy dokładam tylko tempomat i nowy moduł z koncówką N
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
WItam Czytając temat , aby w B6 mieć tempomat wystarczy wymienić moduł np na N i manetke tempomatu . Z taśmą od poduszek nic nie musze mieszać Aktualnie posiadam Moduł z literką F.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam Kolego endriu1510 ile dałeś za moduł tempomatu i gdzie kupiłeś.
-
[ALL B6] Parktronic
To znaczy że cała instalacja jest w autku. Jak sie kupi zderzak z czujnikami i wiązką od nich do centralki , wystarczy tylko dokupić centralke i bzyczek a wiecie może jakie są numery zastepcze centralki , czy tylko taka jaką przewiduje etka.
-
[ALL B6] Zawieszony wskaźnik paliwa
Ja mam podobny problem tylko że nie nieraz zdarza mi sie że po przekreceniu stacyjki wskażnik zostaje na rezerwie a po ponownym przekręceniu jest ok. Tak jakby coś sie wieszało.
-
Darmowa czyli offline navigacja na SonyEricsson C702
Witam Właśnie jestem po zakupie Sonny Ericsson C702 i chciałbym sie dowiedzieć czy istnieje jakaś darmowa Aplikacja do nawigowania nie łacząca sie przez gprs. W tym telefonie jest wgrany Navi Expert, Ale on łączy sie przez gprs i dłuższa zabawa troche w nim kosztuje. Nie piszcie mi że kup sobie telefon z symbianem, ja sie pytam o aplikacje pod JAVA