Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ba$ior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ba$ior

  1. He he. Byłeś pierwszy. Również pozdrawiam. Dużo masz naklejek klubowych na aucie... [br]Dopisany: 30 Maj 2010, 17:10_________________________________________________ ba$ior A "dlaczemu" opisujesz kto co i jak ??
  2. Adamoo widziany dziś na Saskiej Kępie - siedziałem na tyle zielonej Octavi, machałem, przez okno się wychylałem
  3. Witam, Troche nowego staffu, który podobno dobrze działa we współpracy z FIS'em: http://www.allegro.pl/item1056892059_postojowki_w5w_led_bmw_mercedes_audi_vw_can_bus.html http://www.allegro.pl/item1056111523_h6w_bax9_do_aut_z_komputerem_bmw_mercedes_audi_vw.html http://www.allegro.pl/item1056172864_zarowka_rurkowa_36_42mm_3_x_smd_can_bus_moc.html Możliwy zakup zbiorowy (grupowy). Chętni - proszę pisać na PW.
  4. Chyba ortografii Pisząc poprawnie okazujesz szacunek innym, którzy muszą to czytać. Jeśli nie jesteś pewien pisowni to na dole masz klawisz "Sprawdź ortografię". Racja. Co do rezystorów to ja dałem tylko wskazówkę, że ktoś wspominał o tym problemie i odbyła się dyskusja na forum. Nie denerwuj się tak. Jeżeli obraziłem Ciebie wskazując błędy w pisowni (mam nadzieję, że w mowie tego zwrotu nie używasz) to bardzo mi przykro.
  5. Nie umie...Nie umiem Gdzieś już na forum było info o rezystorkach...chyba... Lampy Dectane - fajne Ciekawe kiedy sedana pokażą...
  6. bardzo dobrze powiedziane... i teraz znowu przyjdzie czekać następny rok... ;( Rok to mało...to juz bedzie 7 rok...
  7. eeeeeee i ch** LEDy strzelil
  8. Nie jest zle ale super rewelacujnie tez nie jest Czy moge prosic o fotki lamp do sedans?
  9. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    ta,widzialem chcialbym je widziec w realu :gwizdanie: Hella ma tez cos podobnego do tych z golfa R (ale tylko podobne z tego co pisza) A te jak wam sie widza ? forums.vwvortex.com/zerothread?id=4777491
  10. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
  11. Te lamnpy sprzedaje mój kolega , jak byście chcieli moge go poprosic o zdjęcie na żywo. Oglądałem te lampy i gusta sa podzielone, jednym sie podoba, innym nie;) Mnie osobiście tak Prosimy o "real foto" - zdjęcia na żywo.
  12. Było już dawno. Proszę śledzić wątek od początku.
  13. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    ba$ior, masz jakieś wiarygodne info ile taka żarówka z tymi ledami wytrzyma w DRL'ach w B7 ? Czy chociaż z 6 m-cy będzie świecić ? No i najważniejsze czy długo i czy w ogóle będą działać bez rezystorów ? Witam, Ja mam żarówki tego tupu: http://www.allegro.pl/item955988750_zarowka_led_ba15s_24smd_high_power_hit.html Jezdze juz na nich ponad rok i nic sie nie dzieje ale mam zainstalowane rezystorki i stabilizatory napiecia. Bez tego diody peda sie wypalac po jakis 2-3 tygodniach.
  14. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    takimi słowami zdobywa się uznanie Dzienx
  15. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    dobrze że w b5 nie ma takich problemów To nie są problemy. To są wyzwania, a problemy pojawiają się przy próbie ich realizacji
  16. Witam, znalazłem kilka fotek i post na audizine na temat tych lamp, które są dostępne na allegro do sedana. Cały wątek tutaj: http://www.audizine.com/forum/showthread.php?355879-LED-tail-lights...-better-pics-update-and-review! i tutaj http://www.audizine.com/forum/showthread.php?354988-LED-tail-lights...-installed-with-pics! Wyglądają ciekawie ale nie jest to "A6 style"...chociaż w nocy fajnie to wygląda i może się skusze bo czekam już 6 lat !!
  17. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Witam, Panowie proszę prześledzić wątek od początku. Ja zrobiłem tego moda w następujący sposób kupując: 1. ORI kratki od Audi S6. 2. ORI zderzak od S-Line/S4 B7 3. LEDy 4. Moduł sterujący. Można zrobić ten mod w zderzaku Non-s-line ale to większa rzeźba bo trzeba wyciąć ORI "wstawki" .itp Opisany mod na pewno jest tańszy od tego, który ja zastosowałem ale chciałem mieć stary zderzak w seryjnym stanie. Te kratki z linka są odpowiednie. Można też zastosować "siatkę tuningową" a'la RS4 (struktura plaster miodu). Powodzenia przy tym MEGA MODZIE życzę
  18. Co się zmieniło ??
  19. Podobne do lamp IN.PRO, a może to są te same ??
  20. He he. No tak. Pisać, że chce się sprzedać, a znależć kupca to już jest ciężko...
  21. Oni już tak przeciągają ten termi
  22. To se kup.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.