Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Ori 29zł, erling 26zł. Ceny oczywiście bez rabatu ?
  2. Ja w CNCD miałem tego wariata 06L103801 @bartoqo uzupełnij poprawnie profil
  3. Za 200zł nikt nie sprzedaje listew S-Line ?
  4. Hugo odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zostań
  5. http://vwaudiservice.pl/
  6. Dobrze Ci wyskoczyło powiadomienie, bo posty zostały przeniesione do tematu Q3. Pomimo próśb i założenia oddzielnego tematu, kolega dalej robi bałagan w temacie A4 ?
  7. Jak najbardziej pozytywne. Kupiłbym kolejny raz. 800Nm mam i świetnie sobie radzą z przenoszeniem tego na asfalt. W deszczu też nie czuję żadnego dyskomfortu.
  8. Falken Azenis FK520 wybrałem w tej kasie i jestem zadowolony ?
  9. Właśnie widzę To w takim razie trzeba zmierzyć średnicę i dokupić na sztukę
  10. W zestawie z filtrem dają niektóre firmy
  11. Racja. Dzięki za zwrócenie uwagi. Już to poprawiłem, żeby za rok było wszystko jasne. Jak ktoś jedzie pierwszy raz to informacyjnie przekazuję, że zawsze robimy tak z pokojami, że każdy dostaje własny. Więc jak lecisz z rodziną to macie oddzielny. Jak leci para to ma dwójkę. Wyjątkiem są osoby jadące same, które ze względu na dostępność jedynek lądują w dwójkach lub trójkach. Tak to wygląda od lat ?
  12. Przecież to od lat nie jest już podawane. Macie pokoje w takim składzie jak jedziecie.
  13. No przecież w sobotę wrzuciłem Ci screen z etki gdzie masz numery. Post wyżej ?
  14. Elegancko. Będzie można bez obaw o uszkodzenie lakieru kłaść się do zdjęć ? Taka tradycja zlotowa ?
  15. Tutaj śmigamy zawsze Mapy Google MAPS.APP.GOO.GL
  16. Aż z ciekawości muszę zmierzyć jak u mnie wygląda wysokość bieżnika, bo zrobiłem na nich 35tyś. Ja akurat jestem bardzo zadowolony.
  17. Oczywiście. Bierz kalesony i rękawice będą lepione bałwany ?
  18. Jakby ktoś się wybierał w czwartek, to bardzo proszę o info do mnie
  19. Hugo odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    102mm. Kolega mi robił
  20. Przecież to jedna z opcji w chyba każdym towarzystwie ubezpieczeniowym. To się nazywa szybka likwidacja szkody. @Kasia111111 faktycznie ktoś tutaj odleciał przy kosztorysie. Ale tam siedzą ludzie którzy nie są rzeczoznawcami i dlatego są takie kwiatki. Proponowałbym oddać auto do serwisu na naprawę bezgotówkową.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.