Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. Krolu to przytargaj na spota tą płytke ja na 99,9% będe w tym tygodniu :>[br]Dopisany: 09 Maj 2011, 22:33_________________________________________________oj sorki nie zaskoczyłem że juz napisałeś o swojej nie obecnosci
  2. spoko może gołąbek nie doleciał nic sie nie dzieje tak jak pisałem mam mapki 2009 a powiedz mi czy jest duża różnica międzi mapami z 2009 a 2011? nie wiem, w moim jedyne co z taka płytką mogę zrobić to umieścić ją za szybą, żeby odbijała flasha fotoradarów :naughty: Hahaha powieś se na lusterku
  3. No domyslam się ze takie nowe ulice to raczej nie goszczą w mapce z 2009
  4. spoko może gołąbek nie doleciał nic sie nie dzieje tak jak pisałem mam mapki 2009 a powiedz mi czy jest duża różnica międzi mapami z 2009 a 2011?
  5. wiem ale grila mam ori i bardzo ładnie wygląda z tym chromowanym napisikiem cos chyba na Qua................o albo jakos tak [br]Dopisany: 09 Maj 2011, 22:02_________________________________________________ odpisałem ci fajko z siatexem :gwizdanie: od razu jak ty mi wysłałeś No to lipa bo ja nie mam od Ciebie zadnej wiadomości teraz sprawdzałem jeszcze raz i nic
  6. No następny podśmiehujek
  7. cześć Krolu gadzino jedna, nie umiesz koledze odpisać na PW co? ja siatexa do B5 nie włożyłem ino tam był a co do map to ja mam orginały tyle że z 2009
  8. cześć Pucusiu dzięki bardzo no furka robi wrażenie jestem zadowolony bardzo jakbym mógł to nie wysiadałbym z niej wcale komfort nie porównywalny z b5
  9. siemano z wieczorka
  10. Jasne Nie zajme Ci zbyt wiele czasu potrzebuje tylko drobnej porady
  11. Dobra po prostu zadzwonie ok? :gwizdanie:
  12. Zdrać mi jeszcze co jutro po kościele robisz? Można Ci zająć chwilkę [br]Dopisany: 07 Maj 2011, 22:15_________________________________________________
  13. ty jesteś juz chyba wybitnym znawca jak dbać o czarny metalic
  14. chodzi konkretnie o czarny lakierek :gwizdanie:
  15. no to nie źle Miron musze z Toba odbyć pewna poważna rozmowe
  16. siemano co rezałeś ?
  17. spadam do pracy a nie chce się mi jak cholera [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:16_________________________________________________nie Pucek jeszcze troszke
  18. Ale wy sobie słodzicie
  19. no muszę ci powiedzieć, że o dziwo ze spaniem nie ma większego problemu jakieś dwa trzy razy na karmienie wstaje wiec narzekać nie mogę To się jeszcze zmieni :gwizdanie: ale życze Ci aby był jak mój jak zje to jest grzeczny Pelex ty nie dupc fleków jak twoje małe płacze to wskakujesz na cebre i ogień ... :decayed: a Twoja Pani se musi radzić... dobrze to określiłeś ale aż tak brutalny nie jestem
  20. no muszę ci powiedzieć, że o dziwo ze spaniem nie ma większego problemu jakieś dwa trzy razy na karmienie wstaje wiec narzekać nie mogę To się jeszcze zmieni :gwizdanie: ale życze Ci aby był jak mój jak zje to jest grzeczny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.