Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Boze Keżor większej wiochy nie widziałem od czasu kiedy Miron założył te swje wiejskie Ledy z tyłu B7 nie mów że Ci sie nie podoba , zwłaszcza że masz idealny grill pod to Moj grillek jest nie powtarzalny jeszcze bedziesz chciał kiełbaski z niego wcinać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Boze Keżor większej wiochy nie widziałem od czasu kiedy Miron założył te swje wiejskie Ledy z tyłu B7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ten serial trzeba traktowac z przymrozeniem oka Kris Najlepiej oba zamknąć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Noooooo i gada latać też potrafi ale najbardziej mi się podoba jak za....la z prędkością światła tak jakbyś przewijał film na podglądzie conamniej z prędkością X16
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka Harry - Poterze bez obrazy :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja ci dam dresowóz Skaj-denwerze
-
[B5 1Z] Zapach spalin
No to już cos temat ruszył do przodu bo w pewnym momencie wróciliśmy do czasów Malacza, 125 albo Poldka nie panie Musashi :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka laski Na dworze zimno a tu gorąco jak diabli
-
[B5 1Z] Zapach spalin
No rozumie kolego kolor jak najbardziej ma znaczenie ale wydaje mi się że taki ostry wręcz gryzący zapach też jest czymś spowodowany - może mieszanka jest zbyt bogata ze niby gaznik zle wyregulowany? gdyby dawka wtrysku byla zbyt duza, spaliny zmienia barwe z bezbarwnej lub w niskich temperaturach bialej, na szara az do czarnej. bez komentarza - chcesz mi wmówić że tylko w gaźnikowcach paliwo miesza sie z powietrzem ? wydawało mi sie że każdy silnik spalinowy potrzebuje mieć mieszanke paliwa i powietrza aby mógł nastompić zapłon. Popraw mnie jeśli się myle
-
[B5 1Z] Zapach spalin
No rozumie kolego kolor jak najbardziej ma znaczenie ale wydaje mi się że taki ostry wręcz gryzący zapach też jest czymś spowodowany - może mieszanka jest zbyt bogata
-
[B5 1Z] Zapach spalin
Hmmm bardzo ciekawe co tu piszecie, ja mam do czynienia z dwu letnim Fordem Transitem oraz czteroletnim Manem a wcześniej z Boxerem czternasto letnim i tam spaliny na zimnym silniku to perfuma w porównaniu do tych z mojego grzmota czym to jest spowodowane ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Drifter Ty żyjesz bo odkad sie do Gliwic przeprowadziłeś to nie pamietam jak wygladasz Te różowy jak ja bywam to ciebie nie ma :gwizdanie: Drifter Ty żyjesz bo odkad sie do Gliwic przeprowadziłeś to nie pamietam jak wygladasz Przytył trochę a poza tym bez zmian chudzielec z nadwagą się odezwał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka laski Wczoraj cos wspominał Piterra o przelewie za długopis i breloczek - więc przelew zrobiłem sorki że tak długo to trwało bo chyba powstrzymałem wysyłkę nie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jutro też będą ofiary na torze miedzy Arena a Go sportem i nurauto :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie zapominaj, że Guru od roku(zapewne) ma zepsuty czujnik Hall-a nie od roku tylko ze dwa lata jak nic a tak wogule to złej baletnicy .......................- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A u niego spalanie jest trzy razy większe to sobie policz prawie pół baku jak nic- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ma po prostu zepsuty wskaźnik paliwa ta i dziure w baku- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przypomniało mi sie jak w zeszłym roku Guru przyjechał na ślizgawkę z pełnym bakiem a za 10 min. wskaźnik pokazywał połowę :polew: potem to juz tylko dociążał mi tył driftowozu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Bulik dokładnie poszalejemy :gwizdanie: choć moje zimóweczki mają już kilka lat i nie są tak dobre jak nowe to damy rade- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak tak walnąłem ponad 100km dzisiaj i mam dosyć :gwizdanie: jutro też zmieniam jak ogarnę temat przodu Powiem Ci ESEMES że ja wczoraj ciągnołem A4 Avanta z pełnym bagarznikiem drzewa przez całem miasto jakieś 15 kilometrów na tych letnich gumach :gwizdanie: to była jazda nawet nie wiem jak to sie mogło udać że dojechaliśmy do celu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobrze to ujołeś Guru [br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 19:10_________________________________________________musze na jutro zmienić gumeczki i nie omieszkam wpaść na spocik a potem ogień na jakiś ciasny parking dobrze zaśnieżony- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja brykam na letnich gumach to jest dopiero jazda poślizgami praktycznie z poślizgu się nie wychodzi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
laski- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cnotę zamężnym paniom :polew: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE