Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. Boze Keżor większej wiochy nie widziałem od czasu kiedy Miron założył te swje wiejskie Ledy z tyłu B7 nie mów że Ci sie nie podoba , zwłaszcza że masz idealny grill pod to Moj grillek jest nie powtarzalny jeszcze bedziesz chciał kiełbaski z niego wcinać
  2. Boze Keżor większej wiochy nie widziałem od czasu kiedy Miron założył te swje wiejskie Ledy z tyłu B7
  3. ten serial trzeba traktowac z przymrozeniem oka Kris Najlepiej oba zamknąć
  4. Noooooo i gada latać też potrafi ale najbardziej mi się podoba jak za....la z prędkością światła tak jakbyś przewijał film na podglądzie conamniej z prędkością X16
  5. siemka Harry - Poterze bez obrazy :>
  6. Ja ci dam dresowóz Skaj-denwerze
  7. Pelex odpowiedział(a) na maicke82 temat w Audi A4 B5
    No to już cos temat ruszył do przodu bo w pewnym momencie wróciliśmy do czasów Malacza, 125 albo Poldka nie panie Musashi :gwizdanie:
  8. Siemka laski Na dworze zimno a tu gorąco jak diabli
  9. Pelex odpowiedział(a) na maicke82 temat w Audi A4 B5
    No rozumie kolego kolor jak najbardziej ma znaczenie ale wydaje mi się że taki ostry wręcz gryzący zapach też jest czymś spowodowany - może mieszanka jest zbyt bogata ze niby gaznik zle wyregulowany? gdyby dawka wtrysku byla zbyt duza, spaliny zmienia barwe z bezbarwnej lub w niskich temperaturach bialej, na szara az do czarnej. bez komentarza - chcesz mi wmówić że tylko w gaźnikowcach paliwo miesza sie z powietrzem ? wydawało mi sie że każdy silnik spalinowy potrzebuje mieć mieszanke paliwa i powietrza aby mógł nastompić zapłon. Popraw mnie jeśli się myle
  10. Pelex odpowiedział(a) na maicke82 temat w Audi A4 B5
    No rozumie kolego kolor jak najbardziej ma znaczenie ale wydaje mi się że taki ostry wręcz gryzący zapach też jest czymś spowodowany - może mieszanka jest zbyt bogata
  11. Pelex odpowiedział(a) na maicke82 temat w Audi A4 B5
    Hmmm bardzo ciekawe co tu piszecie, ja mam do czynienia z dwu letnim Fordem Transitem oraz czteroletnim Manem a wcześniej z Boxerem czternasto letnim i tam spaliny na zimnym silniku to perfuma w porównaniu do tych z mojego grzmota czym to jest spowodowane ?
  12. Drifter Ty żyjesz bo odkad sie do Gliwic przeprowadziłeś to nie pamietam jak wygladasz Te różowy jak ja bywam to ciebie nie ma :gwizdanie: Drifter Ty żyjesz bo odkad sie do Gliwic przeprowadziłeś to nie pamietam jak wygladasz Przytył trochę a poza tym bez zmian chudzielec z nadwagą się odezwał
  13. Siemka laski Wczoraj cos wspominał Piterra o przelewie za długopis i breloczek - więc przelew zrobiłem sorki że tak długo to trwało bo chyba powstrzymałem wysyłkę nie
  14. Jutro też będą ofiary na torze miedzy Arena a Go sportem i nurauto :polew:
  15. Nie zapominaj, że Guru od roku(zapewne) ma zepsuty czujnik Hall-a nie od roku tylko ze dwa lata jak nic a tak wogule to złej baletnicy .......................
  16. A u niego spalanie jest trzy razy większe to sobie policz prawie pół baku jak nic
  17. Ma po prostu zepsuty wskaźnik paliwa ta i dziure w baku
  18. przypomniało mi sie jak w zeszłym roku Guru przyjechał na ślizgawkę z pełnym bakiem a za 10 min. wskaźnik pokazywał połowę :polew: potem to juz tylko dociążał mi tył driftowozu
  19. Cześć Bulik dokładnie poszalejemy :gwizdanie: choć moje zimóweczki mają już kilka lat i nie są tak dobre jak nowe to damy rade
  20. jak tak walnąłem ponad 100km dzisiaj i mam dosyć :gwizdanie: jutro też zmieniam jak ogarnę temat przodu Powiem Ci ESEMES że ja wczoraj ciągnołem A4 Avanta z pełnym bagarznikiem drzewa przez całem miasto jakieś 15 kilometrów na tych letnich gumach :gwizdanie: to była jazda nawet nie wiem jak to sie mogło udać że dojechaliśmy do celu
  21. dobrze to ujołeś Guru [br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 19:10_________________________________________________musze na jutro zmienić gumeczki i nie omieszkam wpaść na spocik a potem ogień na jakiś ciasny parking dobrze zaśnieżony
  22. a ja brykam na letnich gumach to jest dopiero jazda poślizgami praktycznie z poślizgu się nie wychodzi
  23. cnotę zamężnym paniom :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.