Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra Pany mam bombe ide spać :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 23:23_________________________________________________ chetnie taka przygarne :gwizdanie: On miał w tej E30 motor 1.6 automat :> Ale zrobil swap na 2.8 manual Nie wiem czy było 2.8 w tej budzie Raczej nie było
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chetnie taka przygarne :gwizdanie: 2.8 w tej budzie nie źle musi latać [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 23:18_________________________________________________ Do jazdy na codzień owszem Gorzej będzie ze zerwaniem przyczepności na suchym Myśle Gregory że i się dobrze pobawie tym sprzętem ale tego jeszcze nie wypróbowałem może za rok lub dwa się uda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobrze prawisz bo to nie sama moc daje osiągi i efektowną jazdę Driver jest najważniejszy bo trzeba umieć jeszcze użyć tego co ma się pod maską a w maldonie to nawet dało się wycisnąć 110% jak ktoś umiał i tu się z tobą zgodze Gregory ja potrzebuje coś do jazdy na codzień i do ewentualnuch wybryków więc 528 będzie idealna tak mysle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobrołnoc panowie co ida kimać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dałem rade fruwać 24 KM to dam rade 110 ogarnąć co nie panowie i panie :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Teraz juz wiecie dlaczego chce BMW Wiemy wiemy Gregory ty wiesz że jestes nasz GURU od spraw turbo 1.8 T
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A -rek pozdro może się spodkamy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pitus głupi malacz mi to uświadomił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Teraz juz wiecie dlaczego chce BMW MAM COŚ DLA CIEBIE! http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=737325843 Krolu przecytowałes się ale wiem o co Ci chodzi i niestety powiem że nie takie monstrum mi potrzebne oscyluje w granicy 200 KM
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Teraz juz wiecie dlaczego chce BMW
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jaka by nie była grupa to i tak poldonez nie powinien byc tak zbeszczeszczony :evil:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu pod Forum zawsze moge Cie rozgrzać jak chcesz pod warunkiem ze będą jakieś luki między filarami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: ale jazda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mam gdzieś filmiki jak bokiem posuwam malaczem jak odgrzebie to wam pokarze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ha i dodam że jejździłem Borewiczem i bokami też dało rade więc nie fikaj amatorze Krolu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I taki sami grill jak pelex = SIATEX :polew: :polew: Cycu ja ci dam siatex to jest jedyna nie ori część jaka mam a ten Poldon jest cały w szpachtli więc o czym ty muwisz a to że ja od malacza zaczynałem to nie ma nic do rzeczy masz w..........l na spocie kolejnym i już
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pozazdroscic Sam powiedz felgi 13 cali fifka z tyłu z daewo TICO mniej więcej tej samej grubości kolor z poldka Borewicza kierowca z wioski zwanej Rybnik :polew: Ciekawe co byś powiedział, jak byś zobaczył te poldki co tam były : "Polonez club tuning" jeden był :kox: Krolu co ty mi tu wyjeżdżasz z nie seryjnymi poldkami przecież jak ty skończyłeś pieluchy nosić to wtedy skończyła się produkcja poldoneza to był wielki dzień przestali te zgnitki klepać Yołk Pelex poldek to całkiem porządny wóz i odpierdaty od poloneza bo jak Cię strzelę tym kablem co mi dałeś to Ci się oranżadą z komunii odbije Cycu przecież ja nic do poldka nie mam ale jak mi gówniarz wyjeżdża z tym jakie tam poldki nie były ........ same przeróbki które z Poldkiem nic wspólnego nie miały
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale na odwrót to chyba tak... a to tak działa... Co ??????
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i co Krolu byś powiedział jakby Ci ktoś do Audioli silnik z Citroena wsadził byłbys dumny z tego nie sądze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pozazdroscic Sam powiedz felgi 13 cali fifka z tyłu z daewo TICO mniej więcej tej samej grubości kolor z poldka Borewicza kierowca z wioski zwanej Rybnik :polew: Ciekawe co byś powiedział, jak byś zobaczył te poldki co tam były : "Polonez club tuning" jeden był :kox: Krolu co ty mi tu wyjeżdżasz z nie seryjnymi poldkami przecież jak ty skończyłeś pieluchy nosić to wtedy skończyła się produkcja poldoneza to był wielki dzień przestali te zgnitki klepać Yołk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To skąd on jest z Gaszowic ? tam podobno gaśnice wymyślili
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zdecydowanie nie sądze zeby ktoś miał trzy zice przednie we wozie chyba że jakis american szajs z roku 52
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pozazdroscic Sam powiedz felgi 13 cali fifka z tyłu z daewo TICO mniej więcej tej samej grubości kolor z poldka Borewicza kierowca z wioski zwanej Rybnik :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregory to znaczy że jej broszka wyszła tak? Pituś zwracam honor masz prawo kopiować wszystko bez pamięci jak tam zic cos wymysliłeś ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie sądze bo tak seryjnego A4 już dawno nie widziałem