Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DiAMOND

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DiAMOND

  1. myślałem, że wrzuciłeś zdjęcia... mnie wieczorem nie będzie
  2. widziałem przykładowy samochód, który był malowany i wygląda bardzo ładnie, dostaję gwarancje jeżeli będzie coś nie tak z lakierem, powiedział, że będzie poprawiał chociaż ostatnio nikt u niego nie narzeka, a pracuje długo, widać, że gościu wie co robi.
  3. fajny zderzak... ale cena stanowczo droga i jeszcze z halogenami ehe :>
  4. dobrze stoi ani wysoko ani nisko w sam raz na polskie dziurawe drogi
  5. wg. mnie te felgi nie robią frajdy dla tego samochodu trochę przypomina mi jakbym jechał stalowymi kołami bez kołpaków fajna kiera
  6. Brytol nie zaśmiecaj topicu dziewczynie założyć chromowane obwódki szyb do tego samochodu i lekka ściema
  7. milciaa trzeba będzie przywrócić go do serii
  8. a mam pytanie jakie są wymiary w oryginale szerokość, i długość listew w obu stronach auta?
  9. nie do końca rozumiem a4qatroo ale jeżeli chodzi mu o LEDy to ja dziękuje
  10. Wiem o tym, i wiem, że tak ma być. Nie złapali mnie za to tylko chciałem się upewnić czy nie będzie kłopot z misiami gdy włączę lewe pozycyjne na poboczu.
  11. Witam W Audi A4 B5 podczas gdy jest wyłączony silnik i jest ciemno na dworze (nie ma latarni), stoję sobie na poboczu (ziemi) włączam lewy kierunkowskaz włącza to lewe światła pozycyjne i mam pytanie jak wygląda kodeks drogowy w Polsce czy nie jest to karalne chodzi o to żeby nie zarobić od misia gdy włączę lewe pozycyjne zamiast wszystkich jak normalny samochód a nie jak motor. Pozdrawiam
  12. _Solar_ Małe szpachlowanie maski, malowanie maski, malowanie przedniego zderzaka oraz polerka całego samochodu Zauważyłem na numerycznej prognozie pogody, że jutro może padać lekki deszcz oby tydzień roboczy był ciepły i słoneczny, wiecie o co chodzi PS. Jak ktoś chce taką sprawdzającą prognozę na 2-3 dni, to proszę http://new.meteo.pl/ wybierzcie swoje miasta/miejscowości.
  13. dzisiaj oddałem swój samochód w ręce lakierników... na dniach mam nadzieję, że wróci do mnie jeszcze piękniejsza Audiczka poza tym bez samochodu to jak bez ręki
  14. napisałem, że mój stary go zna i widział kilka aut w tym jego, który mu malował i niczego nie podejrzewał co do mojego przekonam się za tydzień góra dwa.
  15. dzisiaj szukałem dobrego lakiernika i spotkałem znajomego tzn. mojego starego, który go zna... (wie, że ładnie maluje) pokazywałem co gdzie trzeba malować czyli: cały przedni zderzak, całą maskę + małe szpachlowanie maski = 400zł (w tym montaż elementów) i wg. mnie chyba nie jest drogo
  16. wybaczcie, że odświeżam temat dzisiaj szukałem dobrego lakiernika i spotkałem znajomego tzn. mojego starego, który go zna... (wie, że ładnie maluje) pokazywałem co gdzie trzeba malować czyli: cały przedni zderzak, całą maskę + małe szpachlowanie maski = 400zł (w tym montaż elementów) i chyba wg. mnie nie jest drogo
  17. to przez prawy łącznik stabilizatora po wymianie już nie stuka
  18. oj kolego mylisz się grubo, moim engine AFN 110PS jechałem z 200km/h (licznik do 220km/h) wg. mnie jeszcze z 10km/h by spokojnie poleciał :th: co do 1Z mój wujek miał taki i nie dał rady do 220km/h i jechał z 170-180km/h dalej mu się nie dało.
  19. fajne, fajne zmień tylne lampy po 2 liftingu, dodaj chromowane ramki do zegarów, listwy chrom na obwódki szyb
  20. Witam Lekko stuka mi prawy przód gdy jadę na małych dołkach, sprawdzaliśmy z mechanikiem który to wahacz i jak na razie zamierzam kupić wahacz górny tylny prawy przedniego zawieszenia jak dalej będzie stukał to może być wahacz dolny tylny. PS. 2 miesiące temu wymieniłem kompletne amortyzatory AL-KO, lewą końcówkę drążku kierowniczego, a wczoraj prawą końcówkę. Czy ten wahacz jest dobry i z jakiej jest firmy? http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=607606361
  21. mi też pękła przednia prawa stara sprężyna (była od nowości) u mechanika prawdopodobnie gdy upuszczał podnośnik i słyszeliśmy odgłos pęknięcia, było to 2 miesiące temu i zaraz musiałem kupić 2 sprężyny na przód, chyba nikt normalny nie wymieniałby tylko z prawej strony z której była pęknięta, ponieważ auto nie równo by stało i jeszcze coś ale nie pamiętam
  22. oj brewki to taki mini dodatek do tuningu na Twoim miejscu bym je zdjął jeżeli masz zwykłe przednie reflektory polecam je wymienić po liftingu na zespolone soczewkowe firmy Depo takie jak te efekt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.