Treść opublikowana przez bartek213
-
[A4 B5] 1,9 TDI 110km 96r.automat,dziwne drgania w kabinie, co to może być?
sprawdzcie vagiem czy nie macie za niskich obrotow silnika, droga sprawa to tlumik moze byc gdzies zle umocowany badz krzywo zespawany i tez beda takie objawy
-
[B6 AWX] Klakson-dlaczego cały czas trąbi?
sprawdz kablem przy samym klaksonie czy nie sa czasami gdzies przetarte i sprobuj jeszcze raz sciagnac poduszke i sprawdz dobrze czy nic nie zwiera
-
[B6 AWX] Klakson-dlaczego cały czas trąbi?
a gdy trabi to auto normalnie odpala ??
-
[B6 AWX] Klakson-dlaczego cały czas trąbi?
masz orginalny alarm audi ??
-
[B6 AVF] POMOCY! obroty 1200 brak mocy
ECU jest na podszybiu po stronie kierowcy zamkniety w plastikowej puszcze
-
[B6 AVF] POMOCY! obroty 1200 brak mocy
wyciagnij komputer i dobrze go wysusz morze pomoze jesli nie podepnij vaga i bedzie wiadomo ale naj czesciej przyczyna jest wlasnie zamokniety komputer bardz jakies zwarcie. mialem tak samo jak kiedys maielm golfa 4 tdi zrobil mi to samo wystarczylo rozebrac i wysuszyc komputer i bylo dobrze
-
[B6 AKE] kupa dymu siły zadnej :(
Załoze nowy temat z wałkami napewno wzuce zdjecia nie jestem mechanikiem tylko moze bardziej pasjonatem z razadem sam sobie poradzilem bo pozyczylem orginalne blokady z blokadami i mala wiedza to nic strasznego od jutra zaczynam naprawy napewno bede wrzucal zdjecia z kolejnych czynnosci dzieki wszystkim za rady
-
[B7 BRE] Czy lepiej wcześniej wymienić rozrząd czy zgodnie z instrukcją ?
kolego bebe_67 jestes w wilkim bledzie myslac ze polskie warunki nie mala znaczenia gdy silnik pracuje caly czas na rownych obrotach na przyklad jadac autostrada w niemczech na pasek nie sa przenoszone tak duze obciazenia jak na przyklad przy ruszaniu w miescie badz szybkim wyprzedzaniu jak to w polsce bywa naj czesciej
-
[B6 AKE] kupa dymu siły zadnej :(
z ta gotowka bedzie ciezko ale moim zdaniem wałki nie sa w zlym staniem na golym okiem na zadnej krzywce w walku nie widac sladow zuzycia dopiero na niekturych krzywkach po przejechaniu palcem czuc delikatyn rancik ale naprawde delikatny wiec mysle ze pana swiatka na razie sobie podaruje a moze zamienniki firmy ina nie byly by takie zle co ? sa chyba duzo tansze od tych orginalych a slyszalem ze w niektorych silnikach audi ina robila orginalnie chydrałlike w moim slilniku na przyklad na wszystkich napinaczach jest napis ina obok znaczka audi w poniedzialek zrobie zdjecia walkow, krzywek i popychaczy ale zaloze nowy temat jestem załamany szok aha jeszcze jedno pytanko czy musze oddawac moja niunie na wymiane hydrałliki do fachowca czy moge sam to zmienic dodam ze turbo sam wymontowałem rozrzad sam zmienilem pojechalem tylko na dokladne ustawienie pompy
-
[B5 AKN] Falowanie obrotów na zimno
Naj prawdopodobnie pompa sie kończy spróboj vaga podlaczyc
-
[B7 BRE] Czy lepiej wcześniej wymienić rozrząd czy zgodnie z instrukcją ?
Jak przyspieszyz to napewno nie zaszkodzi a wrecz moze pomoc bo polskie warunki nie sa naj lepsze
-
[B6 AKE] kupa dymu siły zadnej :(
chyba wiecej nie ma bo sprwdzałem w serwisie w niemczech i niby tyle naprawde ma ja jestem zalamany jaki jest koszt hydrałliki samej bez regeneracji walków ? wiem ze sporo o tym na forum ale jakos nie moge znalesc. W poniedzailek jak rozbiore walki do konca to porobie zdjecia krzywki i popychacze sa tak zuzyte ze jedna krzywka spdła z popychacza ;(
-
[B6 AKE] kupa dymu siły zadnej :(
jedno i drogie
-
[B6 AKE] kupa dymu siły zadnej :(
tylko ze tak uszkodzonego wirnika to jescze w zyciu nie widzialem jest tak luzny ze polowa lopatek pourywala sie w zetknieciu z obudowa szok no i jeszcze przy okazji okazalo sie ze chydrałlika do roboty na szczescie wałki jeszcza sa ok na paru krzywkach sa minimalne slady zurzycia ale mysle ze jak wymienie krzywki i popychacze to bedzie dobrze szok jest załamany a auto brałem od niemca z domu ksiażka serwisowa do konca ostatnim przeglad przy 130000 tys wszystko robione w serwisie audi masakra Orientuje sie moze ktos ile nowe turbo bo mojego chyba nie da sie naprawic a uzywka to nie wiadomo co sie kupi
-
[B6 AKE] kupa dymu siły zadnej :(
moze ktos mi powie jak sparwdzic n 75. cały czas siedZe w garazu i sprawdzam nieszczelnosci na razie nic nie znalazlem sciagnolem gume z przewodu metalowego idacego przy głowicy łaczacego turbine i pierwsza chłodnice jest lekko wilgotny w środku od oleju moim zdanie nie ma go tam zbyt duzo wiec raczej wykluczam uszkodzenie turbiny [br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 11:06 _________________________________________________ niestety Turbo padło, teraz trzeba znalesc przyczyne czemu przy przebiegu 140000tys i nie zuzywaniu predzej oleju odrazu ni z gruszki ni z pietruszki padło ((((
-
[B6 AKE] kupa dymu siły zadnej :(
tylko ze ten blad dało sie skasowac. Gdy jednak go skasowałem nie pojawil sie na razie ale siły jak nie bylo tak nie ma. Syk tez zginoł morze n 75 sie wysypało gdzie go szukac w AKE
-
[B6 AKE] kupa dymu siły zadnej :(
Jutro od tego zaczne. Moze ktos ma jeszcze jakies rady?
-
[B6 AKE] kupa dymu siły zadnej :(
tylko gdy wejde w bloki danych w vagu i dojde to turbiny to pokazjue ze doldaowanie jest za małe. gdy dodaje gazu to ciśnienie prawie wcale nie rosnie
-
[B6 AKE] kupa dymu siły zadnej :(
zdażyłem juz sciagnac jeden przewod od inter kolera i jest sucho pozatym zrobilem 50 km i w róze wydechowej tez nie ma oleju pozatym gdyby bylo tak zle i olej by wyciagala to kopcil by bardziej na siwo lub biało a on tak na szaro jak by ropy nie przepalał pozatym dodam ze kopcenia nie jest bardzo intensywne na wolnych wogule nie kopci dopiero zaczyna po 2000 tys obrotow i to tez tak nie zbym mocno. Predzej wcale nie kopcił
-
[B6 AKE] kupa dymu siły zadnej :(
Witam wracalem dzis sobie do domku i spotakało mnie cos straszego w jednej chwili moja niunia przestała jechac zaczeła kopcic na szaro i wogule nie przyspieszała. Dodam ze autko mam od niedawna i jedyne co mnie troszeczke martwiło to dziwny gwizd swist ktory dobiegal z pod maski malał gdy mocno dodawałem gazu a nasilał sie gdy odpuszałem z gazu badz gdy autko jechało ma przyklad z górki. Po powrocie do domu i podpieciu vaga wyskoczyły 3 błedy: 00542 ten juz wiem ze jest od wtrysku z kabelkiem i czeka mnie kosztowna wymiana 00575 1375 z logami ciezka sprawa niestety ratujcie napiszcie od czego mam jutro z rana zaczac by moja niunia znowu jechała
-
[B5 AFB] Błąd 00550 brak mocy, nie wkreca się na obroty
no dobrze Kat wtrysku w silniku wysokopreznym a zaplon w benzynie. Nie czepiajmy sie szczegulów:) ale a6 dalej nie chce jechac a ja rece załamuje naj gorzej jak bedzie trzeba pompe wymienic a morze po poprostu pompa jest zapowietrzona ??
-
[B5 AFB] Błąd 00550 brak mocy, nie wkreca się na obroty
kat wtrysku czyli zle ustawiony zaplon??
-
[B5 AFB] Błąd 00550 brak mocy, nie wkreca się na obroty
filtr nowy powietrza w paliwie nie ma a on dalej robi to samo
-
[B5 AFB] Błąd 00550 brak mocy, nie wkreca się na obroty
Witam mam taki problem kupilem audi a6 2.5tdi 98rok taj jaj w temacie jest bład 00550 nie da sie go skasowac.Auto czasami jedzie normalnie a czasami nie wkreca sie wyzej niz 3100 obrotow i nie ma zadnej siły. czasami zaś na postoju gdy wcisne gaz do dechy dojdzie do 4000 obrotow zaczyna kopcic na bailo i wraca do 3100 dodam ze caly czas trzymam gaz do dechy. Gdy trzyma te 3100 to nie kopci wcale. Prosze o pomoc
-
RS4
jedyne moje marzenie czarny Rs-ik szok jaki on jest piekny moje gratulacje