Treść opublikowana przez bartek213
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Kolego komputer nic nie pokaze bo w tym roczniku nie sprawdza zarowek przynajmiej moj tego nie robi. A co do postojowek to polecam philips BLUEVISION sa dostempne jako orginalne 6 watowe do xenonow i wygladaja tez super swieca idealnie na bialo i w nowszych modelach komputer nie bedzie szalal
-
zamiana 17" na 17" Co wy sądzicie?
duzo ladiej teraz wyglada po zamianie :twisted:
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
ladna do tego avancik tylko szkoda ze srebrny ja osobiscie wole czarny :twisted:
-
[A4 AJM]Zakup oleju
twoj olej w tel chwili zastepuje castrol magnatec do diesla i możesz go smialo dolac do twojego autka
-
Czy ten Concert będzie pasował do B5?
tylko ze z tego typu radiami jes jeszcze jeden problem ze one lacza sie z komputerem silnika i sprawdzaj numer sterownika badz jakies cyferki z kodu nadwozia jesli sie nie zgadza to nie bedzie dzialac przerabialem ten temat jest potrzebne takie smieszne pudeleczko ktore zastepuje poprawny sygnal na allegro sa takie koszt okolo 300zl
-
[A6 C5 2.8 30V Avant] Moja Asiunia+zdjecie wnętrza
bardzo ladny avancik tylko uwazaj na skrzynie nie mam milych wspomnien z tego rodzaju skrzynia
-
Xenony do B5 '95r
ja kupilem do swojego autka xenony w poznaniu na gieldzie w idealnym stanie kompletnw za 1450zl. W instalacli nie trzeba nic przerabiac przerobic wtyczki i bedzie git
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzieki za info juz napisalem zobaczymy jaki bedzie odzew ja nieche duzo zwiekszyc mocy na maksa do 135km bardzo duzo jezdze pozatym szybko a wiem ze chip tunning nie jest tak calkiem bezpieczny jesli chodzi o zywotnosc turbo i pompo wtryskow jeszcze raz dzieki pozdrawiam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tylko ze rogal byl ostatni raz na forum w lutym
-
b5 1.9 110km kiepska dynamika i kopci jak cholera :/
po mojemu do bedzie zawor EGR odkrec go wsac blaszke tak aby spaliny sie nie dostawaly dalej do ukladu ssacego
-
[B6 Avant 2,5 TDI AYM] Czarna Niunia
jest czego pozazdroscic bardzo ladny avancik
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
powiedzcie mi jeszcze koledzy ile takie zwiekszenie liczby kucykow kosztuje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
co bedzie sie dzialo w tym starogardzie jestem z okolic mod bym wpasc
-
mam problem z halogenami od s4
mam samochod po lifcie i taki tez kupilem zderzak inne prowadzenia na blotnikach i wlasnie ine halogeny lifting byl wlasnie na poczatku 99 jutro napisze ci nr halogenow i wtedy morze bedzie cos wiadomo [ Dodano: 03-05-2007, 12:47 ] oto nr jednego halogenu 152 670-00 RE, 149 804 00 takie numery znajduja sie na halogenie
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
ja uważam ze naj lepszy jest castrol oczywiscie jezeli nie jest podrabiaby ja wożę sobie z Niemczech wiec spoko predzej gdy mialem paska jezdzielm na shellu i nie wiedziec palil mi olej przy orginalym przebiegu 170tys mechanik nie wiedzial co jest na 1000 przejechanych kilometrow 2 setki musialem dolac po jakims czasie zrobilem zmiane oleju na castrola naczytalem sie troche ze polecany przez vw w testach jeden z lepszych oleji wiec postanowilem sprobowac gdy nalalem castrola skonczylo sie ubywanie oleju z tego co czytalem w necie to nie jestem pierwszym ktoremu shell ubywal
-
[B5 2.5TDi Avant] Wymieniłem Passata na taką NIUNIE !!!
sorka rzeczywiscie nie doczytalem ja mialem 2000 rok ale jeszcze b5 tez na ful wypasie skory xenony nawi i silnik 2.5tdi teraz mam audi 2000 rok 1.9tdi 116koni tez skory xenony tylko silniczek jednak troche slabszy niestety
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja sie pisze bardzo chetnie poogladal bym inne a4 i porozmawial z manniakami a4
-
[B5 2.5TDi Avant] Wymieniłem Passata na taką NIUNIE !!!
przed audi tez mialem passata b5 i juz nigdy w zadnegoa vw nie wsiade tylko AUDI
-
[B5 1.9TDI AVANT '00r] audi a4 to jest to
no wlasnie a ja mam AJM :biggrin: czyli nie pomylilem sie jednak
-
mam problem z halogenami od s4
zapyt5am tak jesli jest to juz do modelu po lifcie halogeny sa prostokatne to jest to jezeli jeszcze przed liftem halogeny okragle to nie to niestety [ Dodano: 09-04-2007, 23:39 ] ja jus sam nie wiem mw serwisie tez nie moga znalesc facet ktory sprzedal mi zderzak mowi ze powinny byc w zderzaku ni jak nie da sie tych halogenow zamontowac wyglada na to Ze jednak powinno cos byc sam juz nie wiem w zderzaku tez sladow zadnych starych polamanych sladow nie ma po mocowaniach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
[B5 1.9TDI AVANT '00r] audi a4 to jest to
gdy logowalem sie u was nie malem do wyboru b5 116koni bo takiego mam, może nie zauwazylem za nie jasnoscie przepraszam
-
Czy zna ktoś firme DEPO?
niestety to sa nedzne podrobki i czasami nie chca pasowac tak ladnie jak orginaly nie da sie ladnych szpar ustawic w stosunku co dao maski zderzaka i blotnika
-
mam problem z halogenami od s4
zakupilem ostanio zderzak od audi s4 bo chce zalozyc do swojego. Zderzak prawie kompletny oprucz jednej rzeczy mocowania halogenow sprzedawca powiedzal mi ze potrzebne sa specjalne koszyki ktorych nie posiada przykreca sie je do belki i do nich halogeny nie posiadam tych koszykow i nie mam do czego prymocowac halogenow morze ktos ma orginalne s4 2000 rok i morze poda mi nr fabryczny to zamowie sobie w serwisie bylem w serwisie bez tego nr to powiedzial mi ze halogeny montuje sie do zderzaka ale jak mo powiedzialem ze ma mi na rysunku serwisowym pokazac gdzie w zderzaku sa mocowania to nie wiedzial prosze pomuszcie
-
[B5 1.9TDI AVANT '00r] audi a4 to jest to
witam zakupiolem moje audi nie spelan dwa miesiace temu juz orginalnie bylo dobrze wypasione czarna perla w srodku siwe skory xenony szyber dach i takie tam teraz przerabiam je optycznie na s4 juz stoi u lakiernika jak bede konkretne efekty przesle fotki [ Komentarz dodany przez: talib1990: 09-04-2007, 22:33 ] witamy kolege ale przypominam o prawidłowym nazywaniu tematów, zapoznanie się z regulaminem oraz o podanie prawdziwych danych samochodu