Treść opublikowana przez elmartinez
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fajnie macie z tym wyjazdem - sam bym pojechał z wami...
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Czester no powiem, że ja się wcale nie dziwię, że nic nie widziałeś Lukaszxxx moje pewne źródło znasz ale cena chyba ciebie nie zadowala. Sam się długo zastanawiałem gdzie kupić, dzwoniłem mailowałem i wybrałem sklep w którym wiem, że mnie nie wysiudają ( a przy okazji cena była do zaakceptowania) - np. w Norauto Philipsy mają po 320zł brutto / szt. Swoją drogą muszę ich zapytać za jaką cenę kupują palniki od producenta. Gdzieś obiło mi się o uszy, że ceny wachają się w okolicach 190zł netto/szt. Skąd więc biorą się ceny na allegro 150 zł brutto?? Nie wiem, nie wnikam.... Mamy wolny rynek więc każdy kupuje tam gdzie uważa.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Dla potomnych. Palniki wyciągnięte z mojego wozidła. Ten bardziej przydymiony pamięta jeszcze czasy montażu w fabryce = czytaj oryginalny. Zdjęcie przedstawia bańkę przydymioną. Po regeneracji odbłyśników okazało się, że światło jakie emitowała było znikome: To zdjęcie przedstawia palnik który wymieniany był w serwisie chyba w 2008r (jeszcze przez poprzedniego właściciela). On jeszcze "jako tako" świeciła ale też d*p* nie urywało: A tutaj od tylca....
-
Kierownica ciężko chodzi
Mam u siebie zalany oryginalny g004000 - to chyba jest syntetyczny i nie mam żadnych problemów.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Niedługo będzie też wymodzony ICS na SGS Wymodzony tzn jaki? Masz jakieś namiary gdzie można o tym poczytać?
-
Czy drgania na kierownicy mogą być groźne?
Powiedz mi jeszcze bo rozumiem, że jesteś pewny że to są opony a nie felgi? Drgania występują cały czas czy np. wzmagają się przy hamowaniu?
-
Czy drgania na kierownicy mogą być groźne?
Dokładnie tak jak pisze domjenick najpierw wyważ a potem spróbuj zamienić tył z przodem. Co do zużycia elementów to zależy jak mocne są to drgania. Jeśli delikatne to wydaje mi się, że nie powinno mieć to "gigantycznego" wpływu na zawieszenie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Baaa. NIe miały innego wyjścia. To super Bartek, jeśli szukasz tak ładnych felunków jak masz teraz założone to obawiam się, że będziesz miał problem.... Właśnie gdzieś wyczytałem, że na mojego SGS2 mogę już zainstalować Androida 4.0 ICS. Zaraz zapuszczam aktualizację. Zobaczymy co oni tam namieszali
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I jak udały się?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A nudy. Właśnie przeinstalowałem komputer bo mi dysk padł w laptocie
-
Naliczanie km i prędkości na większych kołach
Tak "mniej więcej" to możesz założyć, że nie odczujesz różnicy 2km/h w tą czy w tamtą stronę....
-
Chinski wahacz z allegro. Jakość zabija. Foto w temacie!
Widać, że życie mu nie miłe Swoją drogą takie produkty nie powinny ujrzeć półki sklepowej a ktoś kto mu to sprzedał powinien z tego wahacza w łep dostać.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
275 zł / szt.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Powiem tobie kolego, że moje palniki były w lepszym stanie niż ten twój - Szykuj się do zmiany i zobaczysz jak będziesz mile zaskoczony. Pamiętaj o jednoczesnej zmianie dwóch palników. Ps. Wieczorem zrobię zdjęcie moich starych palników to sobie porównasz... Teraz umieszczam zdjęcie nowego palnika. Fota walnięta zaraz po zakupie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Heloo
-
Nieszczelność klimatyzacji
U mnie miałem podobną systację. Goście którzy wymieniali mi chłodnicę skręcili oring i cały czas świecił mi się ECON - brak czynnika chłoniczego. Podjechałem do serwisu klimatyzacji na Dąbrowskiego w Poznaniu gdzie za całą usługę wymiany i nabicia klimatyzacji od nowa zapłaciłem ( o ile dobrze pamiętam ) 200 zł. Nawet jeśli sam wymienisz ten oring to i tak zostaje tobie jeszcze nabicie klimy. Proponuję podjechać do zakładu gdzie zrobią wszystko kompleksowo.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fajna potwierdzam. Niedaleko jest jeszcze Powidz. Jest trochę spokojniej niż w Skorzęcinie (nie ma tyle ludzi).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zawsze można sobie zrobić minizlot wlkp i całą ekipą z wlkp gdzieś wyskoczyć Dokładnie jakieś jeziorko i grill
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Nie wieżę, może masz źle ustawione albo cuś? U mnie zregenerowane odbłyśniki na pewno świeciły lepiej niż Twoje nie zregenerowane a różnicę po zmianie zauważyłem. Pobaw się trochę pokrętłami przy lampie ustaw przede wszystkim wysokość. Jeśli uważasz, że wszystko jest dobrze ustawione to może faktycznie palniki do wymiany. Najlepiej wyjmij i zobacz jak wygląda bańka. Jak będzie pokryta tak jakby "mlekiem" to znaczy, że palnik swoje najlepsze czasy ma za sobą.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartek jak jechalem przed tobą to lewa lampa mnie trochę oślepiała.... zobacz czy nie masz za wysoko ustawionej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No nieźle. żona pewnie niezadowolona:facepalm:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jestem za :-) Bartek płaszcz kupiony?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja też bardzo dziękuję
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szacun -ja bym nie dal rady