Treść opublikowana przez tanidran
-
[ALL B5] Mam problem z gazem
ja mialem tak ze ostatnio jak dlugo padalo i do tego maialem odplywy pod podszybiem zatkane i woda mi tam stala to sterownik doslownie zatomnal w wodzie i zwariowal ale wysterczylo wysuszyc i bylo tip-top.
-
[B5 ADR] Wskazania ilości gazu
u mnie to wyglada tak ze zadna z zielonych sie nie swieci a jedynie czerwona ale jakos wcale sie tym nie przejmuje i licze km,co 400 tankowanko
-
Nocleg w Pradze
jesli byles w Pradze to napisz w jakim hotelu i ile to wynioslo bo tez sie nad takim weekendem zastanawiam tyle ze za duzo pieniedzy wydac nie chce
-
Jaka NAVI do 1000 zł - na co zwrócić uwagę ?
polecam mante lub larka ,wgrywasz jakakolwiek mapkie jaka chcesz i smigasz.a na samo urzdzonko wydasz jakies 250 zl.co mozna chciec weicej ???
-
Jakie imie dla syna/córki ?
dla syna olaf :
-
[B5 AFN] Mocne parowanie szyb podczas deszczu
polift jest ale rynienka jest taka sama i jak jej nie masz to się nie dziw że ci paruje - bo woda ci się bezpośrednio na filtr leje - rynienka ma być taka jak kolega napisał, wszystkie b5 tak mają - przykryj właśnie tą rynienką bo widać brakuje ci jej skoro nie wiesz o czym mowa i jej nie masz rotter-moglbys wrzucic foto tej rynienki bo sam ciekaw jestem czy to mam czy nie bo juz zglupialem
-
[ALL B5] Głośny szum powietrza przy prędkości 140 km/h
mialem podobny problem ale rozwiazalem go w inny sposob,pewnie troszkie druciarski ale skoro przynioslo efekt to chyba tylko sie cieszyc otoz tez powyzej 120 km/h dochodzil meczacy szum z okolic slupka i drzwi.Myslalem zeby zawiasy kupic ale w koncu kolega sprzedal mi patent aby na otwartych drzwiach uniesc je kilka razy tak tez zrobilem az zauwazylem efekt wiem ze za 3 miesiace znow moga opasc i ze to nie jest idealne rozwiazanie ale jakies jest,a jesli za te 3 m-ce opadna to wtedy sie bede martwil.
-
[B5 AHU] Czerwona niunia automat
nie dawaj w zadnym razie cb w okolice kolan,powod prosty w razie wypadku zamiast kolana bedziesz mial sroby. jesli natomiast cie denerwuje tam gdzie jest zamontuje sobie podlokietnik i wrzuc je pod podlokietnik
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
Ja mam podobnie kolego i interesuje mnie czy jest inna lokalizacja tych kodow
-
[ALL B5] Co to za część ?
Bingo dziekuje za pomoc i zamykam watek.
-
[ALL B5] Co to za część ?
koledzy potrzebuje waszej pomocy przy odszyfrowaniu nazwy pewnej czesci.Minaowicie chodzi mi o czesc plasikowa pomiedzy przednia szyba a maska.to z niej wychodza uchwyty na ramiona wycieraczek.musze wiedziec jak owa czesc nazywa sie bo po 3 dniach opadow deszczu okazala sie ona nieszczelna i puszcza mi wode ktora pod maska sie gromadzi,wiec nazwa jest konieczna przy poszukiwaniu tego elementu.
-
[B5 AVV] Zapach LPG w aucie
witam! pisze gdyz od pewnego czasu zauwazylem ze rano gdy wchodze do auta to czuje zapach gazu.wrazenie szybko to mija gdyz zawsze wlaczam nawiew i pozniej juz w ciagu dnia nic niby nie smierdzi ale po nocy zawsze.czy moze ktos sie z tym spotkal?wyglada mi ze instalacja jest nie szczelna,ale gdzie moze tkwic przyczyna???
-
Ile pali Wam gazu?
jestem swiezym posiadaczem audi z inst lpg ,na 40 litrowym zbiorniku gazu w cyklu mieszanym przejechalem 411 km co daje 9,7 l/100 km jesli dobrze pamietam. uznaje to za dobry wynik.
-
[B5 APR] Ogrzewana kierownica nie grzeje
co sie wpisuje w ten translator?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
szczerze powiedziawszy nie jestem jeszcze uzytkownikiem lecz dopiero przymierzam sie do zostania nim niestety musialem naklamac aby moc sie waznych spraw przed zakupem dowiedziec