Treść opublikowana przez Kanar
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
wysypało tych landrynek jakby ktoś paczke otworzył- Zmiana win 7 32-bit na win 7 64-bit
Kupiłem laptopa z zainstalowanym win 7 32-bit. Jako że mam w nim 4GB RAM-u chciałbym mieć wersje 64 bitową żeby ten RAM wykorzystać. Po telefonie do Microsoftu dowiedziałem się że klucz z wersji 32-bitowej pasuje do wersji 64-bitowej i że zamiana jest zupełnie legalna. Problem powstaje w momencie dostępu do nośnika, bo Microsoft utrzymuje że to Samsung powinien mi dostarczyć nośnik a Samsung zarzeka się że nie prowadzi wsparcia technicznego dla tego systemu i nośnika dostarczyć nie musi. Ktoś ma jakiś pomysł jak zdobyć nośnik? dodam że linki w necie idą jak krew z nosa.. i pewnie zanim to ściągne to będzie już 2011- Problem z pc pomocy
to niebieskie jak to nazwałeś zawiera opis problemu który to niebieskie wywołuje.. w tym przypadku to Stop 0x000000D1 lub DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL jak podaje wujek google oznacza to ni mniej ni więcej : "Jest to jeden z najczęstszych błędów Stop. Zazwyczaj błąd ten pojawia się, kiedy sterownik próbuje uzyskać dostęp do niewłaściwego adresu pamięci. Rozwiązanie: Poszukaj nie podpisanych sterowników i bądź szczególnie podejrzliwy wobec ostatnio instalowanych lub aktualizowanych programów antywirusowych, narzędzi do wypalania płyt CD, narzędzi dyskowych oraz programów do tworzenia kopii zapasowych, które mogły zainstalować wadliwy sterownik filtra systemu plików." u Ciebie chodzi o epfwtdi.sys tak jak napisał Matig7 wyłącz Eseta, lub poszukaj jakichś aktualizacji i je zainstaluj. powinno pomóc- Spoty Katowice i okolice
Stanley ma mój, więc jeśli będzie to pewnie przywiezie właśnie dzwoniłem do samsunga z pytaniem czy są w stanie dostarczyć mi nośnik z 64bitową "7" i mnie grzecznie poinformowali że nie prowadzą wsparcia dla 64bitowej wersji systemu.. kamikadze boski wiatr nie ma przebacz- Spoty Katowice i okolice
nudy.. ściągam właśnie windowsa 7 64 bity ale leci jak krew z nosa :/- Spoty Katowice i okolice
ja bede w okolicach 20.30 po pracy- Spoty Katowice i okolice
wiesz takie śruby to tak naprawde pic na wode - jedynie więcej hałasu się robi przy ich ściąganiu jak trzeba nabić końcówke klucza na to. Jak pracowałem w norauto to zajmowało to od 10-15 minut żeby zdjąć 4 takie śruby. Jedynie tak jak mówisz może to odstraszać i zniechęcać. musze poszukać czegoś do wiosny bo wolałbym już tych zimówek nie zdejmować. to ja też już spadam narka- Spoty Katowice i okolice
no tak wolałbym się nie zdziwić.. ale tak naprawde to w sensownej cenie nic mnie nie zadawala no chyba że kupić wzór i malować na kolor..- Spoty Katowice i okolice
http://www.moto.allegro.pl/item862659019_nowe_felgi_z_rantem_17_5x114_3_czarne_polerka.html http://www.moto.allegro.pl/item862019626_r8_black_5x112_audi_a3_a4_a5_a6_a8_s5_s4_s6_czarne.html tylko póki co mnie nie stać i jak na auto które stoi pod chmurą to nie wiem czy bym sie ich nie pozbył w ciągu tygodnia- Spoty Katowice i okolice
szukam też jakichś 17 na allegro ale jak dla mnie to muszą być ciemne środki i polerowany rant lub całe ciemne- Spoty Katowice i okolice
po pracy czas na jakieś BRO więc Wasze zdrówko w tym nowym roku- Spoty Katowice i okolice
no ja też spadam bo na 6 do roboty znów- Spoty Katowice i okolice
postaram się we wtorek wypalić na lapku kopie to na spota bym podrzucił.. tyle że to sam nośnik kodów musicie sobie poszukać na własną ręke- Spoty Katowice i okolice
ja ide pościągać stery do win 7 64bitowego bo czeka mnie reinstalka niestety- Spoty Katowice i okolice
byś powiedział że walisz driny to też byśmy sie napili z Tobą Rafał- Spoty Katowice i okolice
"fryzjerki część 6" :polew:- Spoty Katowice i okolice
właśnie zobaczyłem stan konta i zawiecha chyba musi jeszcze poczekać ;(- Spoty Katowice i okolice
Miszka widziałeś kabaret Łowcy.B ?? Oni troche opowiedzieli o tajemnicy lasuuuuu- Spoty Katowice i okolice
no może i jest w tym troche racji ale.. u mnie apetyt rośnie w miare jedzenia i nie wiem czy potem 1be nie bedzie zbyt wysokie jeszcze Gracjan.. co tu dużo gadać Kochłowice od Halemby daleko nie leżą więc wiesz jak jest WOLFowa- Spoty Katowice i okolice
że się powtórzę- Spoty Katowice i okolice
http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam_gwintowane_zawieszenie-t109302.0.html jak myślicie warto??- Spoty Katowice i okolice
widze że masz taką zasade jak ja "piłeś - nie jedź, nie piłeś- to się napij"- Spoty Katowice i okolice
wystraszyłeś Go i poszedł.. a mógł pospamować z nami- Spoty Katowice i okolice
Krolu sprawdź to http://www.mandrivalinux.eu/showthread.php?t=467508 może pomoże - Spoty Katowice i okolice