Treść opublikowana przez elmo814
-
audi 1.8t quattro ecu project
na wykresie widnieje a4 b6 1.8t w opisie b7 , wykres wypozyczył
-
Ciśnienie oleju, jaka może być przyczyna ?
na forum paska pisza ze to własnie FILTRON był przyczyna usterki Czujnik poziomu oleju świecący problem B5, , sprawdz tez czujnik, chłodniczka nie ma nic do tego ---------- Post dopisany at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ---------- czujnik jest w miscie i wymiana najlepij na ori , nie bierz zmiennika
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
cena tempomatu + ewentualnie cena modułu pod tempomat pod warunkiem ze go nie ma u ciebie , szacunkowo 60+120(tu zalezy jaki moduł) bo nawet 180 kosztuja i do tego kodowanie
-
[a4 b6] Skromny sedan 1.8T by jaguś S-line Sprzedany do zamknięcia
---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- dojechała
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
hmm masz jego grafik ? ---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
na spocie pochwal sie za tydzien:decayed:
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
na tyle z czujnikami ?
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
najs edziu:decayed:
- Spociki Chełmskie
-
Spociki Chełmskie
panowie mogłby sie ktos przyjrzec tej czwórce Audi A4 30000.00 PLN. Chełm - otoMoto.pl
-
Jest możliwa rejestracja ANGLIKÓW
nie ma tak zle z ta jazda anglikiem jak ktos juz nim jezdził i wie jak sie takiem autem poruszac i ma cos w głowie , mi sie nauwa bardziej to ze ceny waszych wychuchanych doinwestowaych aut spadna znacznie !!! i to boli
-
Wiązka elektryczna drzwi
lewy przód 8e1 971 035ae prawy 8e1 971 029f obie mam
-
Problem z parowaniem szyb
tak ma byc
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a4 b7 bezywpadek:wink:
-
Kalibracja STAG 300 ISA2
w jakim celu sa te niebieskie hany jak zielone obrobia serie +program spokojnie ,
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
taka zajebałem i dvbt mam w concercie a po co mi tner i rnse:banan::banan:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
hmm guma guma , busikiem smigam na nocki a w dzien swoim, podjade jutro do elektornika na patyzantow
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
cenowo jest drozsza ja tylko wizualnie przedstawiełm za pomoca portalu allegro , ale dzieki
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
witam czy zna sie ktos na antenach i moze cos doradzic --> ANTENA CB PRESIDENT GEORGIA Export (4046147478) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. interesuje mnie taki president czy moze ANTENA CB PRESIDENT MISSOURI EXPORT GUMA FOLIA WWA (4057586313) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B6 BFB] Avant 1.8T 120 kW/ 163 KM
fotele bym odkupił eszte mam taka sama poza 1 din, ładny bolid
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
kulasy pokrzywisz:decayed:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
sedno mojej wpowiedzi co do super hiper produktów nie tylko dla dzieci -"Elmo jak nie ma pojęcia niech nie chrzani." wojci co ty na to?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
sherlock , powiem ci tak , u chłopcow mniej lekarze zwracja uwage na bioderka , małgo kładzie sie na łóżku na brzuszku i sam naturlanie sie rozejda jak u żabki tylko sukcesywnie , mozesz tez nosic na biodrach u siebie , a ze masz troszke brzucha to musisz uwazac:wink:, pozatm u dziewczynek kładzie sie wiekszy nacisk na bioderka , bo jak o mowie lekarze w przyszłosci one beda rodziły dzieci i aby uniknac problemów z porodem wiekszy nacisk na stosowanie pieluszki ortopedycznej u dziewczynek pozdrawiam ENDRJU
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
twoja mama nosiła Cie bez MAJ TAJ KUNGFU PANDA I JAKOS RADZISZ SOBIE W ZYCIU , nie masz problemow z bioderkami i innymi rzeczami zycze zdowia, i wiecej "madrych" lektór na ktorych robia kase obiboki a pozniej amerykanie jednak udowodnia ze cos jedna jest nie halo, baw sie w nowoczesnosc lepiej zapisz dziecko na dodatkowy wf taki z prawdziwego zdarzenia badz na angielski, a dla nowoczesnego maluszka ktory je sztuczne pokarmy polecam stroje tommy hilfiger, i eko gowniane zarcie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
na hu... ci takie cudowianki, wychowaj dziecko klasycznie, dbaj o nie , sprzet tego za ciebie nie zrobi nowoczesny tata, ja wole zdrowe i sprawne dziecko , popatrz 30 lat wstecz jak dziecy były wychowywanie i w jakich warunkach a zobacz teraz jakie to geny dzojstikow nawet biegac nie umieja , i tylko komputer oni ne wiedza co to znaczy skakac po drzwie i co to marchewka :decayed:pozdrawiam nowoczesnych tatusiow z super gadzetami krzywdzacych dzieci ,