Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. witam czy ktos wie jak uruchomic podswitlenie zegarow , tak jak ma to miejsce w a6 po właczeniu zapłony i czy to mozliwe jest to wogole w a4? pozdrawiam , jesli ktos cos wie prosze o instrukcje
  2. Gorzej tylko jak koledze ktoś zrobi analizę spalin i zabierze dowód rejestracyjny :gwizdanie: wstawiłbym na miejsce starego kata jakiś nowy zamiennik i po sprawie poczytaj forum ze w dieslu nie robi sie emisji spalin a dymomierza boja sie uzywac , albo nie umieja ,pozdro
  3. wywal kata wtaw rure- http://www.tlumiki-gruchot.pl/
  4. jesli robiles to u iroli to napewno masz spieprz..one, mi zalozyli opony tak ze musiałbym smigac na wstecznym zeby bylo ok ,
  5. moim zdaniem skoro barwa brazowa oznacza starosc to wymien plyn w calym ukladzie , znajac zycie wymien zeby nic innego nie polecialo
  6. widze ze frekwencja sie utrzymuje na jednym poziome przez 2 ostatnie spoty:)
  7. jest tak jak mowi lyku23 , ja w b7 mialem 1 din i podswietlenie pod klimatronikiem bylo , jak mznienilem na 2 din to juz nie ma ale moze byc , bo z kosza 1 din mozna wymontowac podswietlenie i przykleic od spodu do klimatronika 2 din , pozdro
  8. dot 4-->> http://moto.allegro.pl/item729883640_plyn_hamulcowy_dot_4_ate_5_litrow.html jednak ja bym wymienil a nie dolewal
  9. witam mialem A6 i problem wystepowale nie w ecu lecz w stacyjce jak za bardzo ja przekrecilem przy odpalaniu do konac to nie dzialaly swiatla , wycieraczki i kierunki , wystarczylo lekko kluczyk cofnac tak jakbys gasil autko ale doslownie 1- 2 mm , i wracal wszytsko do normy, ps poszukaj o wymianie stacyjki wczoraj widzialem takie watek
  10. czyli szyny powinny byc ok ?
  11. dzieki radekk2000
  12. pasek rozrzadu i rolka 500zl+ reszta czesci ? ile w sumie zaplaciles bez robocizny , orginaly tylko z aso czy masz jakas hurtownie i polecasz?
  13. witam czy 1.9tdi , BKE z 2005 roku posiada DPF??
  14. z wygladu wygladaja tak jak moje , identycznie ,a le wlanie nie wim co z fisem i podlaczeniem
  15. sorki za OT czyja to ??http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090907/ZAMOSC/546185096
  16. witam chialbym sie dowiedziec czy fotele przednie , z anglika beda pasowaly bezproblemowo czy fis nie pokaze bledu , bedzie to na zasadzie plug and play? dzieki za odpowiedzi
  17. nie dziekuje , do zobaczenia na spocie w pazdzierniku , ewentualnie wczesniej na logach:) i itp
  18. MAREK - odpowiedzialem na PW. POZDRAWIAM
  19. prawdopodobnie bede juz na stale w PL
  20. poszukaj, byl taki temat o b6 , konstrukcyjnie sie az tak barrdzo nie rozni
  21. wojtek a4 gdzie te fotki szlifu klimatronica??
  22. moze juz styka , podnosicie tylko cisnienie sobie wzajemnie, wypowiedzcie sie na temet i tyle
  23. witam to sie dzieje z tego wzgledu ze male jest cisnienie w silniku i olej slabo podaje moj brat tak ma w A6 1.8t, ale wymienil olej na 10w60-castrol syntetic , wymienil tez pompe oleju i wyczyscil smoka i jak narazie jest ok , juz kontrolka nie pali mu sie a palila , tak jak tobie , powodzenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.