Treść opublikowana przez elmo814
-
[B7 BKE] Podświetlenie zegarów po włączeniu zapłonu
witam czy ktos wie jak uruchomic podswitlenie zegarow , tak jak ma to miejsce w a6 po właczeniu zapłony i czy to mozliwe jest to wogole w a4? pozdrawiam , jesli ktos cos wie prosze o instrukcje
-
[B5 ADR] Wymiana katalizatora
Gorzej tylko jak koledze ktoś zrobi analizę spalin i zabierze dowód rejestracyjny :gwizdanie: wstawiłbym na miejsce starego kata jakiś nowy zamiennik i po sprawie poczytaj forum ze w dieslu nie robi sie emisji spalin a dymomierza boja sie uzywac , albo nie umieja ,pozdro
-
[B5 ADR] Wymiana katalizatora
wywal kata wtaw rure- http://www.tlumiki-gruchot.pl/
-
[B6 AWX] Nowe fele i drgania na kierownicy
jesli robiles to u iroli to napewno masz spieprz..one, mi zalozyli opony tak ze musiałbym smigac na wstecznym zeby bylo ok ,
-
[B5 ADP] Płyn do wspomagania - wymienić całkowicie czy tylko dolać?
moim zdaniem skoro barwa brazowa oznacza starosc to wymien plyn w calym ukladzie , znajac zycie wymien zeby nic innego nie polecialo
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
widze ze frekwencja sie utrzymuje na jednym poziome przez 2 ostatnie spoty:)
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
jest tak jak mowi lyku23 , ja w b7 mialem 1 din i podswietlenie pod klimatronikiem bylo , jak mznienilem na 2 din to juz nie ma ale moze byc , bo z kosza 1 din mozna wymontowac podswietlenie i przykleic od spodu do klimatronika 2 din , pozdro
-
[B5 AHU] Wlałem inny płyn
dot 4-->> http://moto.allegro.pl/item729883640_plyn_hamulcowy_dot_4_ate_5_litrow.html jednak ja bym wymienil a nie dolewal
-
[B6 ALL] Brak świateł
witam mialem A6 i problem wystepowale nie w ecu lecz w stacyjce jak za bardzo ja przekrecilem przy odpalaniu do konac to nie dzialaly swiatla , wycieraczki i kierunki , wystarczylo lekko kluczyk cofnac tak jakbys gasil autko ale doslownie 1- 2 mm , i wracal wszytsko do normy, ps poszukaj o wymianie stacyjki wczoraj widzialem takie watek
-
[B7 BKE] Czy pasują fotele i kanapa z anglika
dzieki wielkie pozdro
-
[B7 BKE] Czy pasują fotele i kanapa z anglika
czyli szyny powinny byc ok ?
-
[B7 BRD] Wypalanie DPF-a
dzieki radekk2000
-
[B7 BKE] Wymiana rozrządu
pasek rozrzadu i rolka 500zl+ reszta czesci ? ile w sumie zaplaciles bez robocizny , orginaly tylko z aso czy masz jakas hurtownie i polecasz?
-
[B7 BRD] Wypalanie DPF-a
witam czy 1.9tdi , BKE z 2005 roku posiada DPF??
-
[B7 BKE] Czy pasują fotele i kanapa z anglika
z wygladu wygladaja tak jak moje , identycznie ,a le wlanie nie wim co z fisem i podlaczeniem
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
sorki za OT czyja to ??http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090907/ZAMOSC/546185096
-
[B7 BKE] Czy pasują fotele i kanapa z anglika
witam chialbym sie dowiedziec czy fotele przednie , z anglika beda pasowaly bezproblemowo czy fis nie pokaze bledu , bedzie to na zasadzie plug and play? dzieki za odpowiedzi
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie dziekuje , do zobaczenia na spocie w pazdzierniku , ewentualnie wczesniej na logach:) i itp
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
MAREK - odpowiedzialem na PW. POZDRAWIAM
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
prawdopodobnie bede juz na stale w PL
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
BĘDĘ, ale w pazdzierniku
-
[B5 ALL] Radio 1din a 2dni
poszukaj, byl taki temat o b6 , konstrukcyjnie sie az tak barrdzo nie rozni
-
[ALL B7] Czy ten panel bedzie pasowac pod 2din?
wojtek a4 gdzie te fotki szlifu klimatronica??
-
[ALL B7] Wymiana klocków tył
moze juz styka , podnosicie tylko cisnienie sobie wzajemnie, wypowiedzcie sie na temet i tyle
-
[B5 AVV] Problem z czujnikiem ciśnienia oleju
witam to sie dzieje z tego wzgledu ze male jest cisnienie w silniku i olej slabo podaje moj brat tak ma w A6 1.8t, ale wymienil olej na 10w60-castrol syntetic , wymienil tez pompe oleju i wyczyscil smoka i jak narazie jest ok , juz kontrolka nie pali mu sie a palila , tak jak tobie , powodzenia