Treść opublikowana przez krzysaudi
-
Jaki preparat do mycia silnika?
Miałem w tygodniu kliensta z Saab 9-5 z 3 litrową benzyna co chcial umyć silnik . Wziąl wszystko co mial w domu w kuchni dodał k2 i bawil się w lanie wody najpierw z konewki a pózniej z karchera . Efekt ?? Zaczepiście czysty silnik + uwalona jedna listwa/cewka zapłonowa . Co tam , marne 1000 zł za używkę z gwarancja Zakrywać w benzynach elementy wysokiego napięcia I przedmuchac sprężonym wichrem Kris
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
TZN ?? Bo coś chaotycznie piszesz /mówisz ??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Podaj numery sterownika silnika i jak masz programator pamięci to pomogę on-line . Może masz kogoś pod ręką z programatorem to odczytaj pamięć ze sterownika silnika - można zrobić off w nim i po problemie . Kris
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
licznik z a3 w porównaniu do a4 ma z boku odciete male zegary od napiecia i oleju ... Popatrzcie sobie na licznik goly / plyte głowna od a4 to zobaczycie ze sa miejsca do odciecia tych zegarkow ... W jaegerze 1/2 fis np w a3 i a4 jest ten sam licznik tylko w a4 ma dodatkowe boki . Od a3 mozna włożyc licznik w obudowe do a4 i bedzie pasował . Kris
-
A4 B5 AJM problem (!) i abs
To masz słynną usterkę - ona objawia się właśnie w ten sposób ...
-
A4 B5 AJM problem (!) i abs
Może sterownik się wysra.......ł ?? poszukaj dobrze to znajdziesz solucję na forum
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A jakiej firmy jest ten licznik - jaeger ?? Jak tak to słynna motorola
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No i teraz jest bajera na wsi Efekt super
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Doopa - zmieniasz kodowanie i masz realne obroty .
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Wez 40 szt - przy tej cenie to jak za darmo . Z tej ilości zostało mi 12 sztuk . Kris
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Chłopaki - nie kłócić się o bzdury Ważne że zegarki są zayebiste i to podstawa i że mają ramki z amelinium
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A no to pogratulować - ja taki zegarek zakłądałem w a6 z 98 roku i autko od zaraz odmłodniało . Zresztą ta a4 też wygląda teraz młodziej od zaraz
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wyebany tzn ??? co tam było fantastycznego innego niż w pelnym fisie polifcie ?? ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- Fajne ramki
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To zgadzam sie z tym bo to nie ten przedział czasowy/sygnałowy . Ale tutaj nie jest to żaden problem ( i nie boli brak canów ) bo w porównaniu do tego jak wczesniej to wyglądało ( 4 wskazniki ) to teraz jest bajka ...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Miałeś w zegarku po 1 lifcie czy po 2000 roku z 3-ma wyswietlaczami ??
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
No i piknie
-
Audi Navigation Plus safe code
Piękne i proste radio na radio code
-
Cała prawda o fabrycznym IMMO
Najlepsze jest to , że im wiecej ma się sprzetu tym bardziej okazuje się iż jeszcze ich brakuje
-
Cała prawda o fabrycznym IMMO
A co powiesz o vagdashcan ?? Mam to i trzaska aż miło rb4 . A sorry pisaleś o vdc Na szczęście mam ori Pozdrawiam kolegę po fachu ...
-
Licznik - kontrolka oleju sensor
Hmm . mogę jeśli chcesz zrobić na tzw pająka , lub płytce uniwersalnej taki prosty układzik w ramach ćwiczeń w przerwie śniadaniowej i podesłać Tobie Daj pw adres - jak dam rade to do końca tygodnia wysle
-
Licznik - kontrolka oleju sensor
Panowie - robicie prosty generator na układzie scalonym ( prostym jak drut ) NE555 - wyprowadzenie poprzez tranzystor podpinacie pod pin odpowiedzialny za ten czujnik i nigdy wiecej problemu . koszt wszystkich elementów to max 10 zł - mozna układ zrobić na tzw pajaka i wsadzić w obudowę licznika - robiłem tak wielokrotnie i nie ma tutaj żadnego problemu pozniei w użytkowaniu . Napis SENSOR znika bezpowrotnie Krzysiek
-
Kodowanie scyzoryka
A nie lepiej to kupić i wsadzić ?? Działa w 100 % bo przetestowałem te sterowniki . STEROWNIK ZAMKA VW SKODA SEAT DEDYKOWANY KOMFORT (2812626604) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Aukcja nie jest moja - sam kupuję to i mogę polecić. Kris
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Ale podkręciłem temat To że wypiłem sobie 0,75 to nie znaczy że byłem nawalony i dobrze wiedziałem co piszę . Nie mam nic do osób których pasją i życiem jest dłubanie w aucie i które są z tego dumne . Jeszcze ważniejsze jest dla mnie to , iż taki człowiek sam na to zapierdziela i sam wie ile to kosztuje i ile trzeba czasami wyrzeczeń żeby coś zrobić . Tutaj wcale nie chodziło o znaczek - bo mnie to wali . Chodziło o to że jakiś człowiek ( który pisał do mnie na PW OŚLE i Debilu ) śmieje się z tych znaczków . Osobiście zwalam ze swoich aut znaczki wszelkiej maści bo mnie denerwują , ale szanuję wolę innych ludzi . Chciałem dla przykładu podać fakt ( idąc tokiem rozumowania tego "debila" znaczek s4 to przerost formy nad treścią ) - po co człowiek który ma pakiet s-line zakłada sobie kierownice z młodszego auta ?? Po kiego grzyba mu to do szczęścia ?? Przecież w jego roczniku i moelu nie było takich kierownic - zwal ją człowieku . Ty zakładasz kierownice , dodatkowe znaczki i jesteś GIT i jakoś z tego się nikt nie śmieje - a przecież wszyscy powinni . A on zakłada i nakleja sobie znaczki bo mu się to podoba . Proste - jednemu podoba się córka innemu matka . Ot tak jest ze wszystkim . Inny jeszcze powie - Matiz - zjebiszcza fura . Pozdrawiam wszystkich tych którzy to potrafią załapać Kris
-
Włamanie do domu....jak uniknąć, jakie zabezpieczenia, alarmy....
Kamery + rejestrator dobrze schowany + powiadomienie gsm właściciela i firmy ochroniarskiej to podstawa . Sam chcę kupić dom pod miastem i nad tym się też zastanawiam mocno . A pies to nie zawsze dobre rozwiązanie - duży może zaszkodzić dzieciom , a małe jak najbardziej bo są szczekate
-
A4 B5 TDI by a4-freunde