Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysaudi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysaudi

  1. To są doopa nie handlarze . U mnie autka do 15 tys max schodzą jak ciepłe bułeczki . Warunek - maja być sprowadzone z niemiec - wyczyszczone profesjonalnie , przebieg max 180 tyś i niby nie malowane . Wbrew pozorom można takie wyszukac w DE - poza czyszczeniem i przebiegiem - ale to można zrobić Do tego porządna polerka czyszczonko wnętrza i jest ok-ej . Dużo moich znajomych handluje od lat i narzeka - jednak miesięcznie potrafią opierdzilć kilka - kilkanaście aut ...Racja - znieczulicę trzeba sobie wypracować , Kris
  2. Licznik dobrze cofnął - tylko zapomniał zabrać kartek Bo gdybys wiedział że ma tyle nie kupilbyś go
  3. Berlingo 1.9D Dw8 ledwie 590 tyś Mam wrażenie że dopiero się dotarł i sa to jego najlepsze chwile w życiu bo zaczyna z kilometra na kilometr lepiej chodzić
  4. Myslę iż będzie lepiej jak postawisz suba obok samochodu co by nie wciągnął akumulatora przez przewody . A tak na poważnie - jeśli podłączysz to dobrze to nic się nie martw - mając dobry aku to sobie smiało będzie radził .
  5. Miałem kiedyś klienta z Polówką którą kupił córce od kolegi co sprowadził VW z niemiec z magicznymi 120 tyś km . Był to diesel z roku 2004 . Chciał żebym mu sprawdził przebieg - w tym autku zapis km jest też w sterowniku silnika - tak tez zrobiłem . Po odczycie nie chciało mi się powiedzić mu ile ma naprawdę - pokazałem ekran komputera - 470 tyś Mina właściciela auta bezcenna . Kris
  6. Krzysztof - ja Ci mówię . sprzedaj tego sztrucla i kup cos innego - bo już zaczynasz fisiowac
  7. 24c02 na stole - tzn wyjac sterownik - zrobic robote - wsadzic i cieszyc sie off-em . Sprawdzone na dziesiątkach afn-ów . ---------- Post dopisany 13-06-2013 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2013 at 22:44 ---------- Dzisiaj takiego robiłem - czas pracy ok 20 min z wyjęciem stera z auta - klient nie chciał uruchamiać w oryginale .
  8. Wklej zdjęcia kozy
  9. Przestań Panie krzysztofie pitolic . Avusy - tylko avusy a nie jakies tam tomki Jak zmienisz koła bedę cie przesladował - znajdziesz na dywaniku łeb konia
  10. Jaki masz silnik ?? Benzyna diesel ?? Każdy z nich inaczej sie robi , tzn troche inaczej . Któy rok . Być może można go zrobić po złączu .
  11. Za rozsądną cenę kupicie ORI dywaniki w salonie - bedziecie bardziej zadowoleni niż z podróbek .
  12. Kupuj Panie Kupuj - zrobię sobie w Berlingo . Hmm . Albo ja kupię
  13. Zamien miejscami przetwornice - lub możesz mieć wypalony odbłysnik i też będziesz miał różnicę ...
  14. Kiedy boczki w jasności ??
  15. Dosyć częsta procedura - nie ma co się łapać za głowę
  16. Cudowne radio jesli chodzi o rozkodowanie
  17. Jeśli mowa o tym silniku u ciebie w podpisie to jest to do zrobienia .
  18. Ale co chciałbys wiedzieć ?? O folii na kanapki ?? Kiedys takie dostawałem jak chodzilem do szkoły Czy o immo ?? O pierwszym możemy pomówić na forum , a drugim nie - ale mogę pomóc .
  19. Poszukaj dobrze jak to zrobić żeby działało w oryginale ... Odnośnie immo off nie trzeba wkładać żadnej płytki - wystarczy edycja zawartości pamięci w sterowniku silnika . A srebrną folią to można owinąć kanapki do pracy Krzysiek
  20. Może sławetna motka 2j74y zawiodła ... Sprawa do uleczenia - albo zmiana układu , albo zegarek drugi .
  21. W sterowniku silnika jest - albo powinna być pamięć 24cxx i tam jest immo . Można poprzez edycję zawartości pamięci wyleczyć sterownik z immo ---------- Post dopisany 03-05-2013 at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2013 at 20:23 ---------- Sprawa została załatwiona pomyślnie
  22. No niestety taki urok tych sterowników
  23. A nie mówiłem ...
  24. Bo trzeba kupić to co podałem i nie żałować pln-ów ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.