Treść opublikowana przez krzysaudi
-
Handel samochodami - czy to się jeszcze opłaca ??
To są doopa nie handlarze . U mnie autka do 15 tys max schodzą jak ciepłe bułeczki . Warunek - maja być sprowadzone z niemiec - wyczyszczone profesjonalnie , przebieg max 180 tyś i niby nie malowane . Wbrew pozorom można takie wyszukac w DE - poza czyszczeniem i przebiegiem - ale to można zrobić Do tego porządna polerka czyszczonko wnętrza i jest ok-ej . Dużo moich znajomych handluje od lat i narzeka - jednak miesięcznie potrafią opierdzilć kilka - kilkanaście aut ...Racja - znieczulicę trzeba sobie wypracować , Kris
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
Licznik dobrze cofnął - tylko zapomniał zabrać kartek Bo gdybys wiedział że ma tyle nie kupilbyś go
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
Berlingo 1.9D Dw8 ledwie 590 tyś Mam wrażenie że dopiero się dotarł i sa to jego najlepsze chwile w życiu bo zaczyna z kilometra na kilometr lepiej chodzić
-
audi a4 1.9 TDI manta subwoofer aktywny
Myslę iż będzie lepiej jak postawisz suba obok samochodu co by nie wciągnął akumulatora przez przewody . A tak na poważnie - jeśli podłączysz to dobrze to nic się nie martw - mając dobry aku to sobie smiało będzie radził .
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
- Polak kupi, byleby nie przekroczył 200 tys. km
Miałem kiedyś klienta z Polówką którą kupił córce od kolegi co sprowadził VW z niemiec z magicznymi 120 tyś km . Był to diesel z roku 2004 . Chciał żebym mu sprawdził przebieg - w tym autku zapis km jest też w sterowniku silnika - tak tez zrobiłem . Po odczycie nie chciało mi się powiedzić mu ile ma naprawdę - pokazałem ekran komputera - 470 tyś Mina właściciela auta bezcenna . Kris- A4 B5 TDI by a4-freunde
Krzysztof - ja Ci mówię . sprzedaj tego sztrucla i kup cos innego - bo już zaczynasz fisiowac- immobiliser
24c02 na stole - tzn wyjac sterownik - zrobic robote - wsadzic i cieszyc sie off-em . Sprawdzone na dziesiątkach afn-ów . ---------- Post dopisany 13-06-2013 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2013 at 22:44 ---------- Dzisiaj takiego robiłem - czas pracy ok 20 min z wyjęciem stera z auta - klient nie chciał uruchamiać w oryginale .- A4 B5 TDI by a4-freunde
Wklej zdjęcia kozy- A4 B5 TDI by a4-freunde
Przestań Panie krzysztofie pitolic . Avusy - tylko avusy a nie jakies tam tomki Jak zmienisz koła bedę cie przesladował - znajdziesz na dywaniku łeb konia- immobiliser
Jaki masz silnik ?? Benzyna diesel ?? Każdy z nich inaczej sie robi , tzn troche inaczej . Któy rok . Być może można go zrobić po złączu .- [ALL B5] Które gumowe dywaniki ?
Za rozsądną cenę kupicie ORI dywaniki w salonie - bedziecie bardziej zadowoleni niż z podróbek .- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
Kupuj Panie Kupuj - zrobię sobie w Berlingo . Hmm . Albo ja kupię- xenon nowe jeden swieci blekitem a drugi rozjasnia sie do bialego
Zamien miejscami przetwornice - lub możesz mieć wypalony odbłysnik i też będziesz miał różnicę ...- A4 B5 TDI by a4-freunde
Kiedy boczki w jasności ??- Rozkodowywanie Radia Concert itd
Dosyć częsta procedura - nie ma co się łapać za głowę- Rozkodowywanie Radia Concert itd
Cudowne radio jesli chodzi o rozkodowanie- immobiliser
Jeśli mowa o tym silniku u ciebie w podpisie to jest to do zrobienia .- immobiliser
Ale co chciałbys wiedzieć ?? O folii na kanapki ?? Kiedys takie dostawałem jak chodzilem do szkoły Czy o immo ?? O pierwszym możemy pomówić na forum , a drugim nie - ale mogę pomóc .- immobiliser
Poszukaj dobrze jak to zrobić żeby działało w oryginale ... Odnośnie immo off nie trzeba wkładać żadnej płytki - wystarczy edycja zawartości pamięci w sterowniku silnika . A srebrną folią to można owinąć kanapki do pracy Krzysiek- Uszkodzony sterownik od licznika - co dalej... ?
Może sławetna motka 2j74y zawiodła ... Sprawa do uleczenia - albo zmiana układu , albo zegarek drugi .- Zmiana licznika-auto nie odpala
W sterowniku silnika jest - albo powinna być pamięć 24cxx i tam jest immo . Można poprzez edycję zawartości pamięci wyleczyć sterownik z immo ---------- Post dopisany 03-05-2013 at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2013 at 20:23 ---------- Sprawa została załatwiona pomyślnie- A4 B5 AJM problem (!) i abs
No niestety taki urok tych sterowników- A4 B5 AJM problem (!) i abs
A nie mówiłem ...- Kodowanie scyzoryka
Bo trzeba kupić to co podałem i nie żałować pln-ów ... - Polak kupi, byleby nie przekroczył 200 tys. km