Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

breed

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez breed

  1. mi kadzidelko o zapachu wanili nie przyniosl zadnego efektu.
  2. tez sie wpisuje na 99% Audi A4 B5 1.9 TDI 110KM (AFN)
  3. wczoraj afn 110koni v-max 206 i nie chcialo wiecej isc.
  4. WITAM. CZY TEMAT BEDZIE PONOWNIE OTWARTY ???? [br]Dopisany: 17 Maj 2010, 06:37_________________________________________________brak chetnych?? ..........................
  5. smar miedziany rewelacja.
  6. breed opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam wszystkich. posiadam audi a4 96r i mam takie zapytanie zarowki mijania i drogowe 2 zarowki h7 tej samej mocy 55w. a czy drogowe moge wymienic na np 70w? nic mi sie nie spali ?? czekam na wasze fachowe porady i odpowiedzi. pozdrawiam.
  7. chcialem w poniedzialek wtorek zakladac.
  8. breed odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    OOO A4 jechała 150km/h, A4 Turbodymomana zawstydziła ją - pojechała 225km/h........
  9. ok 50 lat. a ja sie na tym nie znam....
  10. witam chodze na kurs koparkoladowarki i tam wykladowca omawial silnik turbne itp co i jak dziala... i zapytalem mu pytanie. "czy wymiana turbiny i wtryskiwaczy uzyskam wiecej koni" opdowiedział tak ale powiedział ze silnik mocno dostanie komora spalania wieksze cisnienie powietrza wieksza dawka paliwa mowil ze duzo mniejszy zywotnosc. i tak samo wiedzial jak program chip ze to tez silnik mocno dostanie w dupe. nie znam sie tak za bardzo choc wiem ze robicie itp. ale co mial ze duzo skroci zywotnosc ???? czekam na wasze opinie.
  11. tez to mialem pare dni temu.... srodkowy tlumik 1 warstwa blachy zgnila i pekla i walila podczas zapalania po dziurach itp podczas hamowania. skrecilem narazie drutem a po zimie bede musial wymienic boprzegladu nie przejdzie
  12. ważne że teraz chodzi no ładnie sie prezentuje. czekamy na forki wewnatrz autka pozdro.
  13. ok pomysle nad ramkami jak je zachwalacie i polecacie takie z allegro? czekam na inne propozycje co mogl bym z czasem zrobic cos takiego ?? http://www.allegro.pl/item723472584_vw_passat_b5_b5_fl_sedan_chrom_obwodki_szyb_new.html a co powiedzie + lusterka i tabliczki rej tez chrom?? z gory dzieki za wasze opinie. pozdrawiam.
  14. witam posiadam oto audice. 96r 1,9tdi 110koni, klimatronic szyber 2 elektryczne szyby 2 poduchy komp. i to co widac na foto kolor grafitowy CZEKAM NA OPINIE I CO MOZNA POWOLI ROBIC(plus orientacyjne koszta) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e5f099aaaa057a3b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c646d85cd348bce5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/07bf17ebbb1599fb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/66e8ac1fed9fb711.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2baa74d866d0ed3e.html moze z czasem zaczne cos robic...
  15. mam jeszcze jedno zapytanie nie znam sie tak na tych sprawach. a mozna dolozyc pare koni przy pomocy wymiany jakis czesci bez zadnych przerobek?? jesli mozna to jakie czesci i jakie koszta. jesli podjade do mechanika i powiem ze chce takie i takie czesci to bez problemu wymieni. bez zadnych przerobek. czekam na wasze propozycje.
  16. dzieki za odpowiedz. i za pomoc.
  17. witam jestem nowym członkiem waszej ekipy ) mam pytanie i proszę o wasze opinie napisalem to v-tech pomorze w kosakowie, co ile kosztuje i na ile koni można przerobić a4 96r 1.9tdi 110 koni. i dostałem taka odpowiedz.... Przy zmianie oprogramowania pod 140KM i od 300 do 310Nm jeżeli silnik jest totalnie zdrowy. Cena 1400zł co mial na myśli pisząc totalnie zdrowy?? co o tym sadzicie?? czekam na wasze odpowiedzi....
  18. witam wszystkich. Nazywam sie Paweł mam 22 lata. od jakiegos czasu posiadam audi a4 jestem zadowolony. 1,9tdi 110koni seryjnie. pochodze z MRZEZINA woj pomorskie Mala wioska na polnocy nie daleko helu. pozdrawiam..... i przy okazji czy moge dolozyc pare konikow? i jakie sa tego koszta. i czy silnik mocno dostanie.... ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.