Treść opublikowana przez breed
-
[ALL] Metoda na miły zapach - może komuś przypadnie do gustu.
mi kadzidelko o zapachu wanili nie przyniosl zadnego efektu.
-
[ALL] Grupowy CHIP w TUNE-UP Gdansk - sierpien
tak wpisuj wpisuj
-
[ALL] Grupowy CHIP w TUNE-UP Gdansk - sierpien
tez sie wpisuje na 99% Audi A4 B5 1.9 TDI 110KM (AFN)
-
[B5 AFN] Osiągi AFN + chip
wczoraj afn 110koni v-max 206 i nie chcialo wiecej isc.
-
[ALL] Grupowe czipsowanie Tune-up Gdansk
WITAM. CZY TEMAT BEDZIE PONOWNIE OTWARTY ???? [br]Dopisany: 17 Maj 2010, 06:37_________________________________________________brak chetnych?? ..........................
-
[All] Jaki smar do śrub?
smar miedziany rewelacja.
-
[B5 AFN] Dobór żarówek
witam wszystkich. posiadam audi a4 96r i mam takie zapytanie zarowki mijania i drogowe 2 zarowki h7 tej samej mocy 55w. a czy drogowe moge wymienic na np 70w? nic mi sie nie spali ?? czekam na wasze fachowe porady i odpowiedzi. pozdrawiam.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
chcialem w poniedzialek wtorek zakladac.
-
Strefa Śmiechu
OOO A4 jechała 150km/h, A4 Turbodymomana zawstydziła ją - pojechała 225km/h........
-
[B5 AFN] Temat może byc śmieszny
ok 50 lat. a ja sie na tym nie znam....
-
[B5 AFN] Temat może byc śmieszny
witam chodze na kurs koparkoladowarki i tam wykladowca omawial silnik turbne itp co i jak dziala... i zapytalem mu pytanie. "czy wymiana turbiny i wtryskiwaczy uzyskam wiecej koni" opdowiedział tak ale powiedział ze silnik mocno dostanie komora spalania wieksze cisnienie powietrza wieksza dawka paliwa mowil ze duzo mniejszy zywotnosc. i tak samo wiedzial jak program chip ze to tez silnik mocno dostanie w dupe. nie znam sie tak za bardzo choc wiem ze robicie itp. ale co mial ze duzo skroci zywotnosc ???? czekam na wasze opinie.
-
[B5 ADP] Cos wali o podłogę
tez to mialem pare dni temu.... srodkowy tlumik 1 warstwa blachy zgnila i pekla i walila podczas zapalania po dziurach itp podczas hamowania. skrecilem narazie drutem a po zimie bede musial wymienic boprzegladu nie przejdzie
-
[B5 AEB] Srebrne 1.8T / 95r. nowe fotki
ważne że teraz chodzi no ładnie sie prezentuje. czekamy na forki wewnatrz autka pozdro.
-
[B5 AFF] Moja A4 1,9TDI
ok pomysle nad ramkami jak je zachwalacie i polecacie takie z allegro? czekam na inne propozycje co mogl bym z czasem zrobic cos takiego ?? http://www.allegro.pl/item723472584_vw_passat_b5_b5_fl_sedan_chrom_obwodki_szyb_new.html a co powiedzie + lusterka i tabliczki rej tez chrom?? z gory dzieki za wasze opinie. pozdrawiam.
-
[B5 AFF] Moja A4 1,9TDI
witam posiadam oto audice. 96r 1,9tdi 110koni, klimatronic szyber 2 elektryczne szyby 2 poduchy komp. i to co widac na foto kolor grafitowy CZEKAM NA OPINIE I CO MOZNA POWOLI ROBIC(plus orientacyjne koszta) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e5f099aaaa057a3b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c646d85cd348bce5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/07bf17ebbb1599fb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/66e8ac1fed9fb711.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2baa74d866d0ed3e.html moze z czasem zaczne cos robic...
-
[B5 AFN] Porada w sprawie czipa
mam jeszcze jedno zapytanie nie znam sie tak na tych sprawach. a mozna dolozyc pare koni przy pomocy wymiany jakis czesci bez zadnych przerobek?? jesli mozna to jakie czesci i jakie koszta. jesli podjade do mechanika i powiem ze chce takie i takie czesci to bez problemu wymieni. bez zadnych przerobek. czekam na wasze propozycje.
-
[B5 AFN] Porada w sprawie czipa
dzieki za odpowiedz. i za pomoc.
-
[B5 AFN] Porada w sprawie czipa
witam jestem nowym członkiem waszej ekipy ) mam pytanie i proszę o wasze opinie napisalem to v-tech pomorze w kosakowie, co ile kosztuje i na ile koni można przerobić a4 96r 1.9tdi 110 koni. i dostałem taka odpowiedz.... Przy zmianie oprogramowania pod 140KM i od 300 do 310Nm jeżeli silnik jest totalnie zdrowy. Cena 1400zł co mial na myśli pisząc totalnie zdrowy?? co o tym sadzicie?? czekam na wasze odpowiedzi....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich. Nazywam sie Paweł mam 22 lata. od jakiegos czasu posiadam audi a4 jestem zadowolony. 1,9tdi 110koni seryjnie. pochodze z MRZEZINA woj pomorskie Mala wioska na polnocy nie daleko helu. pozdrawiam..... i przy okazji czy moge dolozyc pare konikow? i jakie sa tego koszta. i czy silnik mocno dostanie.... ?