Treść opublikowana przez roberts88
-
[B5 AJL] Mała wydumka zamiast katalizatora.
ale to jest do diesla :> a panowie widział może ktoś coś takiego do bęzyniaka bo mi plecionka pomału sie sypie i zaczyna pierdzieć przez nią
-
[B5 ADR] Woda z wydechu
to podziękować uspokoiliście mnie czyli jeszcze mam kata dobrego :>
-
[B5 ADR] Woda z wydechu
Dodam jeszcze że widoczna jest para wodna. A sąsiad ma B4 PB+LPG i robi identycznie taksamo woda z rury chlapie i widać tę parę no ale on ma gaz.
-
[B5 ADR] Woda z wydechu
niemam czyżby uszczelka pod głowicą ?
-
[B5 ADR] Woda z wydechu
Witam dzisiaj rano odpalając autko po dwu tygodniowej przerwie w jeździe zauważyłem że z rury wydechowej kapie woda a gdy go tak zostawiłem na ok 5 minut żeby sobie pochodził to sie zrobiło mokro i woda praktycznie pryskała z rury. Czy coś jest nie tak?
-
[B5 ADR] Za krótkie przełożenia skrzyni biegów
Ja jestem tego samego zdania co przedmówca jak dla mnie to ten silnik daje rade i ożywa przy 3000 obrotów ale może dlatego tak mi się wydaje że wcześniej jeździłem Audi80 2.0 90PS
-
[B5 ADR] Za krótkie przełożenia skrzyni biegów
czyli panowie że co że silnik 1.6 ze 100 konnym silnikiem pojedzie tyle samo co 1.8 ze 125 konnym oba pojadą ponad 200 raczej ciężko mi uwierzyć żeby silnik 1.6 pojechał 200
-
[B5 ADR] Prędkości odcięcia na poszczególnych biegach
no u mnie też na V biegu 105 przy 3000 obr reszty nie sprawszałem
-
[B5 AEB] Ile dokładnnie oleju wlać?
a właśnie panowie bo ja mam taki problem że jak mechanik wymieniał mi olej to niemógł odkręcić korka od miski bo jest strasznie dokręcony a niechciał na siłe bo bał sie że urwie i wyssał olej i wlał mi równe 4 lity i na wskaźniku jest ciut ponad max i czy będzie sie coś złego działo jeśli będzi tyle oleju?
-
[ALL B5] Skrzypienie w przednim prawym kole
u mnie też zaczynało skrzypieć w ruch poszła strzykawka i od 3 tygodni błoga cisza
-
[B5 ADR] Hałasy na nierównościach
U mnie też na dziurach jest głośny i jak jade po kamieniach to też nim niemiłosiernie trzęsie pewnie dlatego że mam felgi 17 i opony 225 na 45 ale za to na można szybko pokonywać zakręty a ty jakie masz koła ?
-
[B5 ADR] Dziwne szarpanie
ja u siebie taksamo podejrzewam koło dwumasowe ale zobacze co będzie sie dalej działo narazie niemam funduszy na napewnie a to pewnie niemały wydatek będzie a i jak ktoś miał u siebie takie coś to jak długo da sie z tym jeździć miesiąc dwa trzy?
-
[B5 ADR] Dziwne szarpanie
to u mnie szarpie tylko jak ruszam z jedynki i jak kilka razy w korku ruszę a jak wrzucam 2 i 3 i czy jadę 120 czy 80 i czy przyśpieszam z gazem w podłodze czy na pół gazu żadnego szarpania niemam tylko jak ruszam z miejsca jak stopniowo dodaje gaz puszczając sprzęgło czyli przy normalnym ruszaniu eh a i jeszcze u mnie sprzęgło wysoko bierze prawie na samej górze ale nieślizga
-
[B5 ADR] Dziwne szarpanie
Mi panowie zaczyna sie taksamo dziać wczoraj zauważyłem w mieście na rozgrzanym silniku jak puszcze szybko sprzęgło to nic nieszarpie a jak chce delikatnie ruszyć to zaczyna skakać niestety niemam gazu
-
[ALL B5] Problem z centralnym, szybami elektrycznymi i oświetleniem wnętrza
Na początek sprawdź bezpieczniki może któryś sie przepalił.
-
[B5 ABC] Czyżby słaby akumulator ?
Nagłośnienie nie oryginalne a alternator ma 90A czyli niestety oryginalny
-
[B5 ABC] Czyżby słaby akumulator ?
Wiesz już taki z niemiec kupiłem może to przez to że mam wzmacniacz i 10 głośników w tym 2 woofery i zostawiłem na noc z włączonym radiem i mi padł. A wcześniej niedawał żadnych oznak zużycia.
-
[B5 ABC] Czyżby słaby akumulator ?
Witam niechciałem zakładać nowego wątku więc zapytam się was o coś tutaj mianowicie rozładowałem sobie nie chcąco akumulator poprzez zostawienie włączonego radia na całą noc i chciałem sobie doładować akumulator i mam takie pytanko czy musze ściągać korki bo próbowałem śrubokrętem płaskim i nieda rady ściągnąć oto fotki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eb78ccad508a3e5a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a1831c99534bd280.html
-
[ALL B5] Brak składania tylnych siedzeń
No to chociaż troche mnie pocieszyłem bo już myślałem że na jakąś przerabianą audice trafiłem.
-
[ALL B5] Brak składania tylnych siedzeń
Witam chciałem się dowiedzieć czy wszystkie modele B5 sedan mają rozkładane tylne siedzenia bo ja niewiem jakim cudem ale mam nierozkładane i tu sie zawiodłem a kupując audi nie zwróciłem uwagi na to.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Właśnie szukam audiczki A4 i mam dylemat jaki silnik wybrać 1.9 tdi czy 1.8 licze na to że po przeczytaniu wątków na forum wybór stanie sie nieco jasniejszy. Pozdro ALL