Treść opublikowana przez sołtys85
-
[ALL] Tuleje poliuretanowe do zawieszenia przód -czy ktoś zakładał
ja rozebralem tego troche i jakos szczegolnie nigdy nie byly zuzyte w gorszym stanie byly gorne bo mialy wielokrotnie pourywane gumy Pourywane gumy swiadcza o zlym montarzu wedlug mnie.
-
Wymiana nagrzewnicy.
W przełączaniu tkwi przyczyna. Nagrzewnica jest ok skoro jest przepływ i oba węże są gorące.
-
[ALL] Tuleje poliuretanowe do zawieszenia przód -czy ktoś zakładał
Dorobilem i do przodu szczegolnie wzne sa banany dolne. Tam tuleja ma co robic.
-
Wymiana nagrzewnicy.
Musisz dokladniej poszukac bo tylko tam moze byc przyczyna.
-
[ALL] Tuleje poliuretanowe do zawieszenia przód -czy ktoś zakładał
Sam sobie dorabialem tuleje do wahaczy i zrobilem na nich juz ponad 120kkm. Jak padal swozen to wynajdywalem jskas uzywke i wkladalem te pouliretany. Mozna taka podmianke robic duzo razy. Nie zauwazylem zuzycia na nich. Jak ktos zainteresowany to niech poszuka w moich tematach jest troche o tym. Dorabialem kilka tylnych wahaczy do guattro na forum nawet ze trzy komplety.
-
Renowacja felg stalowych ?
czy aby napewno? ja za piaskowanie i malowanie proszkowe 4 felg płaciłem 160 zł więc nie wiem czy to tak drogo Poprosze namiar.
-
Pomocy - Raz odpala, raz nie. Wkręca się do 3tyś Ob, na gazie OK
Mialem podobny problem. Pompka sie rozszczelnila i cisnienie bokiem uciekalo.
-
Wymiana nagrzewnicy.
Podnies maske i zobacz czy oba weze idace do nagrzewnicy sa gorace? Jesli tak to nagrzewnica sprawna. Pozostaje dobrac sie do mechanizmow od sterowania klapkami.
-
Wymiana dwumasy na sztywne koło (jednomas)
W moim komplecie na kartonie było logo Luk a w zestawie łożysko było sachsa
-
drgania na kierownicy przy hamowaniu
Popraw tego ortografa w tytule bo oczy bola. Tarcze badz luzy w ukladzie kier lub zawieszenia.
-
Audi A4 B6 (2000 – 2004) jaki silnik do LPG ?
Dokladnie tak jak poprzednicy twidrdze, ze gaz krzywdy nie zrobi jak dobrze ustawiony. Aby nie za ubogo. Opinie sa takie bo widkszosc zrobi wszystko, zeby zaoszczedzic i przykreca dawke gazu. Na Pb cos takiego sie nie dzieje bo przecietny Kowakski nie ma dostepu do takich ustawien. Jesli bylo by to proste to tez zapewne by zmniejszyl dawke benzyny inefekt byl by taki sam. Nie ma co patrzec na wyglad warsztatu bo to ni jak nie jest obiektywne. Jak ktos sie zna to na parkingu przed blokiem zalozy lpg do tak prostego silnika.
-
problem z uzyskaniem odpowiedniej temepratury
Termostat do wymiany za mocno się otwiera.
-
Wymiana dwumasy na sztywne koło (jednomas)
Ja jak wymieniałem u siebie sprzęgło to popytałem trochę w różnych miejscach o sprzęgła i akurat polecali LUKa. Sachs ma podobno bardzo duzo reklamacji, która jest ciężko egzekwowalna.
-
problem z uzyskaniem odpowiedniej temepratury
Termostat wadliwy. Ewentualnie czujnik oszukuje.
-
Wymiana płynu wspomagania
Mialem to samo. Sitko wylecialo ze swojego miejsca w zbiorniczku. Musi siedziec scislo po stronie cienkiego weza.
-
Wymiana dwumasy na sztywne koło (jednomas)
Poobserwuje temat.
-
Handel samochodami - czy to się jeszcze opłaca ??
Masz rodzine w Monachium wiec jakby bylo tak latwo dobry zdobyc ladny samochod i jeszcze na nim zarobic to pewnie juz dawno by Ci podpowiedzieli o tym a nie chemia handlujesz i dzwigasz kartony z proszkiem. Jak dla mnieczeby z tego godnie zyc to trzeba robic w rogi klienta i tyle. Swoja droga polacy lubis byc oszukiwani i zycie w niewiedzy. Takie prawo rynku. Helmut tez glupi nie jest i ma kalkulator. Nie wyda 3 tys euro wiecej w salonie, zeby jezdzic do kosciola sluchajac klekotu diesla. A juz na pewno nie odda dobrego auta za pol darmo, bo jak nie polak to turas wezmie kwestia tylko czasu. W Niemczech wycenia sie auto glownie po przelocie a nie jak u nas po roczniku, inna sprawa ze przebiegi wszystkie maja zblizone.
-
Handel samochodami - czy to się jeszcze opłaca ??
Podaj niki z allegro tych znajomych sami ocenimy czy tylko myja. Ciekawe czy maja jakiegos diesla z przebiegiem powyzej 200kkm?
-
Handel samochodami - czy to się jeszcze opłaca ??
Z Twoimi ideami nawet bym tego nie tknal. Handel samochodami glownie poleganna zakupie trupa. Cofnieciu szafy, wyklepaniu, zamaskowaniu defektow i na handel. Bez doswiadczenia to sie nie uda. W dzisiejszych czasach trudno wyplynac na handlu autami. Uczciwie sie nie dorobisz, no chyba, ze siwych wlosow.
-
Audi A4 B6 (2000 – 2004) jaki silnik do LPG ?
A ile trzeba wlac mu oleju jak sie leci te 130kmh?
-
Mocne audi 80 b4 90 km
Mojemu padłu pozostało jeszcze kilka koni z seryjnych 180Km przynajmniej tak pasażerowie mówią. Moje wozidło nie jest w najlepszym już stanie po moich 7 latach eksploatacji ale nie uwierzę, że b4 robi Cie jak chce? Sam z resztą przyznajesz, że zamuł z Twojego jest ostry. Dla mnie = padło i tyle. Zajrzyj do swojego pod maskę i tyle a nie tu piórka stroszysz. Kilka postów wcześniej napisałeś, że już "wiesz skąd ta moc" w b4. Wytłumacz mi proszę bo ja nadal nie wiem skąd ona się bierze?????
-
Mocne audi 80 b4 90 km
Jak dla mnie to coś nie tak z Twoim autem i tyle. Różnicy w niutkach nie ma praktycznie żadnej żeby coś takiego wypisywać. Jak dla Ciebie taki silnik ma jebnięcie, to bardzo mało wiesz jeszcze o motoryzacji. Proponuje zadbać o swoje padło.
-
Quattro - nietypowe części, dodatkowe wydatki?
Wahacze tył góra padające po pprzelocie grubo 300kkm. Podpora wałau dostępna tylko w ASO lub przeróbka od omegi za 60zł. Z tym, że silnik 1,8 adr to lichota jak do takiego napędu.
-
A 4 1.8 T a instalacja gazowa...
Kolego szukaj silnika 1,8t. Idealnie nadaje się do LPG. Temat zapewne zaraz poleci do koszta bo jest informachji o tym pełno. Dodam tylko, że mój ma 409tyś km i gaz miał założony przy 200tyś i śmiga. Bierz każdy silnik benzynowy z audi tylko nie 2.0 bo te piją oliwe ale również dobrze sprawują się na gazie.
-
kontrolka oleju po zatankowaniu paliwa
Za niskie ciśnienie lub czujnik uwalony. Jak ktoś się zna na samochodach to pozna czy ma za niskie ciśnienie ale do tego trzeba doświadczenia i wprawnego ucha. Ja na Twoim miejscu bym nie ryzykował. I raczę od razu kupić ori czujnik jak to jego wina. Przerabiałem temat i nie ma co się bujać z zammiennikami.