Treść opublikowana przez sołtys85
-
Da radę wyjąc pompę wody bez zdejmowania przodu w 1,8T???
Boję się, że niebawem się przekonam. Teraz słabo grzeje a jest na + temperatura. Szyby zachodzą tłustym nalotem i obawiam się, że to jest glikol. Dam jej jeszcze jedną szanse i jak znajde chwilę to przepłucze ją wodą a może octem. Jak się rozszczelni do końca to trzeba będzie poświęcić dzień czy dwa.
-
Da radę wyjąc pompę wody bez zdejmowania przodu w 1,8T???
Klima nie wykazuje błędów. Jak ruszę i obroty utrzymywane są na poziomie ponad 2 tyś obrotów i jest w miarę ok. Obawiam się, że nagrzewnica może być przypchana a może to norma w 1,8t, że słabo płyn krąży w małym obiegu. ps. nagrzewnica juz jest w kiepsim stanie bo króćce wychodzące z niej juz się zaczynaja kruszyć i musiałem jeden skrócić ucinając go brzeszczotem.
-
Da radę wyjąc pompę wody bez zdejmowania przodu w 1,8T???
Mogę potwierdzić w 100%, że nie da sie wymienić pompy bez zdejmowania rozrządu. Roboty na jakieś 3-4 godziny niestety. Po wymianie płyn nie ucieka już z reszta tajemnica jest w jaki sposób ona się rozszczelniła. Leciało z tego kanalika pod wałkiem pompy jak się kręciła. Pompa SKF była. Teraz mam następujący problem. Nie grzeje na postoju jak jest na climatroniku 4 kreski nawiewu i ustawione na 21*C to na czerwonym świetle zaczyna lecieć zimne powietrze. Czy to normalne?
-
Da radę wyjąc pompę wody bez zdejmowania przodu w 1,8T???
Pod kołem zębatym rozrządu znajdują się aż trzy śruby mocujące pompę. Jak są na śrubę na klucz 10 to może się uda jakoś płąskim odkręcić ale nie pamięta jak to szło.
-
Da radę wyjąc pompę wody bez zdejmowania przodu w 1,8T???
Dzieki za fajne foty. Będą problemy z tą pompą. Rozrząd też trzeba sciągać? Napinacz hydrauliczny też nowy trzeba dać?
-
Da radę wyjąc pompę wody bez zdejmowania przodu w 1,8T???
Na podnośniku patrzyłem to może być chyba tylko problem z tymi śrubami pod wiskozą. O jakim oringu myślisz pod alternatorem? Gdzie on dokładnie jest?
-
Da radę wyjąc pompę wody bez zdejmowania przodu w 1,8T???
Witam Cieknie mi pompa wody. Leci jakby z tego korka co jest pod spodem pompy, ale pewnie zimering puścił i przez łożysko leje się. Mam pytanie czy da się ją wymienić bez zdejmowania przodu? Z podnośnika? Proszę o opinię ludzi, którzy tego dokonali lub polegli w połowie pracy.
-
1.8T Problem - czujnik stukowy
Czujnik ktos wlozyl, zeby zaslepic dodatkowy otwor w kroccu, ktory jest zamiennikiem. Starsze modele mialy dwa czujniki. Czujnik stukowy jest z boku bloku a nie za.
-
Jak sprawdzić pompę wody
Jak pompa padnieta to ogrzewania by nie bylo.
-
Jak sprawdzić pompę wody
Czujnik jak dla mnie swiruje.
-
System operacyjny Android
Mam tam wszystko zaznaczone i nic nie pomaga. Wersja androida 4.0.3 ---------- Post dopisany at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ---------- Odznaczone wszystko co mozliwe i nadal gubi zasieg bez wzgledu czy korzystacsie z wifi czy orange mobilnego. Gdzie jest blad? A moze trzeba androida trzeba zaktualizowac
-
AEB zatarty czy do odratowania ?
Ja wrzucilem walki od adr do ajl i nie zauwazam roznicy.
-
Audi A4 B6 (2000 – 2004) jaki silnik do LPG ?
Nie ma co generalizować jak dobry stan to z gazem jak najbardziej może być bo będziesz miał go prawie za darmo.
-
System operacyjny Android
Panowie do pracy używam programu, który wymaga lokalizacji GPS. Jeśli używam programu w budynku nie ma sygnału i musze stac przy oknie choć i to czasem nie działa. Jak ustawić aby lokalizacja była namierzana przez wi-fi? Samsung Galaxy tab 2 z androidem
-
AEB zatarty czy do odratowania ?
na mój gust to kawałek świecy zapłonowej, elektroda masowa
-
nie chce zapalic-filmik
Nie zaszkodzi. Robisz wtedy twardy reset kompowi. Ale poczekaj do wizyty gościa z kompem bo jak odepniesz to skasujesz błędy w kompie.
-
Audi A4 B6 (2000 – 2004) jaki silnik do LPG ?
Jak już brać V to bym celował w 2,8 bo spali niewiele wiecej a już tych kilka koni masz. A pakować się w w 2,4 to mocy nie za wiele a już na utrzymaniu 6 garów i koszta rosną. Jak masz brać 2,4 to bym wolał 1,8t. Reasumując bierz każdy byle nie 2,0. Jak dobra sztuka to nie ma co się zastanawiać bo to już leciwe auta.
-
AEB zatarty czy do odratowania ?
A gładz cylindra nie uszkodzona? Zrób jeszcze zdjęcia tego tłoka bo ciekawość mnie zżera co tam mogło w środku się znajdować. Swieczki też masz żle dobrane, powinny być platynowe jednoelektrodowe.
-
nie chce zapalic-filmik
immo niestety Odepnij klemę może się zresetuje
-
Swap z 1.8 na .... Pomocy...
Sprzedaj swój tak jak stoi i kup coś fabrycznie Ci odpowiadającego. Rezanie tak starego auta mija się z celem jak dla mnie.
-
Jaką rope (bezsiarkową,siarkową)lać do 1.9 tdi afn 110 km
Co bys nie wlal do afn bedzie dobrze. To jeden z ostatnich porzadnych diesli.
-
Gdzie poduszki silnika ?
Bez kanalu i kawalka rurki raczej sie nie da, no chyba ze sa w stanie agonii.
-
Zablokowane przednie drzwi
W b6 kolek od zamka jest. Od srodka na pewno otwieraja sie drzwi klamka i elektryka nie ma nic do tego. To zwykle wymogi bezpieczenstwa.
-
Nie ma ogrzewania.
Jak wchodza i wychodza cieple to tylko sie cieszyc bo nagrzewnica sprawna i nie trzeba deski rwac. Wina lezy po stronie klapek, ktore nie daja powietrzu przeplywac przez nagrzewnice.
-
Problem z sąsiadem a własciwie jego autem
Tylko administracja wchodzi w gre. Dadza mu ultimatum albo naprawi samochod lub wpad z parkingu. Brudzi i zatruwa powietrze co stanowi zagrozenie dla zycia i zdrowia bo wentylatory moga miec problem z wyciagnieciem tak duzej ilosci zanieczyszczen. Policja straz miejska oleja temat i tyle. Aministrator jest od tego i tyle. Ma wladze do wegzekwowania regulaminu i moze poprosic w asyscie policji o aktualny przeglad techniczny. Na wlasna reke zaszkodzisz tylko sobie.