Treść opublikowana przez peteair
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI 110 KM - Avancik ;)
Kolego fajna ta twoja A4. Kolorek podobny do mojej. Faktycznie fale większe i całkiem inaczej będzie. Zastanawiałem się jak kierunki białe będą wyglądały na mojej ale jak widzę u ciebie to jest ok, też założe Powodzenia w dalszych modach.
-
Czy przy 130tkm przebiegu warto wycinać katalizator w A4 B5 1.6?
rikardo a jak to sprawdzić?
- Gdzie wyciąc kata?
-
[B5 AFN] Moja A4
Czołem A czy wycięcie katalizatora daje coś? tzn czy auto dostaje kopa lub coś w tym rodzaju? Pzdr[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 12:23_________________________________________________Witam. Wreszcie jakis mały modzik zrobiłem. Wstawię zdjęcie dziś wieczorem. Atrapa grilla od RS. Uważam że lepiej wygląda, ale ocenicie jak zdjęcie wstawię. Przymierzam się do kupna felg. Konkretnie 17". Czy uważacie że konieczne będzie opuszczenie mojej A4. Nie znam się na tym a poza tym narazie nie będę miał monety na obniżenie i wolałbym nie obniżać. Co wy na to? Pzdr
-
Czy przy 130tkm przebiegu warto wycinać katalizator w A4 B5 1.6?
Ok super. Wielkie dzięki za pomoc To szukam w takim razie warsztatu i wywalam kata.. Pzdr
-
Gdzie wyciąc kata?
Może i żadna filozofia ale ja np nie mam o tym pojęcia. nie chac dać komuś że by zepsu robotę, poza tym słyszałem że wspawana rurka powinna mieć jakąś określoną średnicę. To prawda?
-
Czy przy 130tkm przebiegu warto wycinać katalizator w A4 B5 1.6?
On ogólnie mówił o autach. troche się zna ale w tym temacie to nie zabardzo
-
Gdzie wyciąc kata?
Witam. Polecicie jakiś warsztat gdzie usuną profesjonalnie katalizator i wstawią rurę, z okolic Warszawy lub w samej Warszawie. Szukam takiego warsztatu który naprawdę będzie znał się na rzeczy bo ja się na tym nie znam wcale. Z góry dzięki? Pzdr
-
Czy przy 130tkm przebiegu warto wycinać katalizator w A4 B5 1.6?
Też tak myślałem ale jak znbajomy powiedział mi że sondy lambda bedą wskazywały problemy to zapał mi ostygł. Dzięki za pomoc.
-
Czy przy 130tkm przebiegu warto wycinać katalizator w A4 B5 1.6?
Kolego armistead a polecisz jakiś warsztat z Wawy lub okolic?
-
Czy przy 130tkm przebiegu warto wycinać katalizator w A4 B5 1.6?
Czołem. Jeśli sie wytnie kata to czy sondy lambda nie bedą pokazywać problemów? Ja w swoim AFN mam jeszcze katya i przebieg 230 tys, więc się zastanawiam czy go wyciąć poza tym moje auto kopci bardzo na czarno więc podejrzewam że kat może być zapchany i to kolejny powód dla usunięcia go z samochodu. Co wy na to? Pzdr
-
[ALL] Jaki wpływ na pracę silnika ma sonda lambda ?
Witam. U mnie widoczne nadmierne kopcenie oraz czasami nierówna praca na biegu jalowym. 1.9 TDI AFN.Pomóżcie bo to jest denerwujące jak dodaję dynamicznie gaz a za mną chmura dymu. Poza tym piszecie że coś może ulec uszkodzeniu. Może polecicie jakiegoć dobrego mechanika z Konstancina-Jeziorny lub okolic? Pozdrawiam
-
Gdzie w Wa-wie serwis klimatyzacji ?
Klima-car mysiadło polecam.
-
[B5 AFN] Wibracje w zakresie 1800 do 2000 obrotów
Czołem. Przyczyna jeszcze nie zlokalizowana.przymierzam się do wymiany poduszek silnika i skrzyni biegów i po tym zobaczymy co będzie. Dam go jeszcze raz na VAG-a. Pzdr
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Wiecie może gdzie w Warszawie da się wyciąć kata? Oczywiście w rozsądnej cenie. Jeśli macie jakiś dobry zaklad godny polecenia będę wdzięczny pzdr
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Witam. Ja nie wiem czy mam katalizator czy już nie. Jak to sprawdzić? I w jakim zakładzie mogą mi go usunąć bo sam to na pewno nie dam rady tego zrobić. Pozdrawiam Piotrek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema Panowie Będzie kto jutro na spocie? Ja po wielu próbach będę pierwszy raz i parę pytań będę miał. Mam nadzieję że pomożecie> Pozdrawiam Piotrek
-
[B5 AFN] Problem z klimatronikiem
Witam. Nie wiem do końca czy to problem ale jadąc wczoraj moją a4 przy włączonej klimatyzacji z nawiewów zaczął wydobywać się coś jakby bym lub para. Nie było czuć spalenizny więc to chyba nie dym ale nie wiem co to było, więc wyłączyłem ją a ponownie włączyłem za ok godzinę i nic się nie działo. Ma ktoś pomysł co to może być? Pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czołem. Miałem wpaść na spocik do promenady ale tak jakoś wychodzi że ciągle pracuję. Do której jesteście bo ja to dopiero po 22 kończę pracę i wracam z trachomina więc troche mi się zejdzie zanim dojadę, i nie wiem czy jest sens po pracy jechać skoro nikogo z was już nie będzie Pozdro
-
[B5 AFN] Wibracje w zakresie 1800 do 2000 obrotów
A to ażtyle kosztuje? Wymieniłem filtr paliwa ale wibracje nie ustały.Będę dalej kombinował. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Uszkodzony zawór ERG, brak mocy
Witam. Od dwóch dni mam to samo. Odpailłem po postoju 2-godzinnym i lipa z mocą. Ja mu gaz do oporu a on jak żółw, wogóle nie ma przyspieszenia. W poniedziałek jadę do serwisu. Po wstępnych oględzinach wczoraj powiedzieli że może to być przepływomierz aie to i tak napewno nie wszystko.Dam znać co było jak zrobią. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Wibracje w zakresie 1800 do 2000 obrotów
Ja mam go jeszcze ale skoro sie przytyka to chyba wymienić trzeba a nie usuwać?
-
[B5 AFN] Wibracje w zakresie 1800 do 2000 obrotów
Czołem. Posiadam katalizator. A czemu właściwie się go wymintowuje. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Moja A4
aha to będzie kiepsko. Sam nie dam rady z wycinaniem tych błotników. Miałem nadzieję żę poliftowe lampki będąpasowały bez problemu na miejsce starych. Warsztat będzie się kłaniał. Pozdro[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 23:48_________________________________________________a te wstawki drewniane w moim aucie to w innym kolorze można znaleźć?
-
[B5 AFN] Moja A4
A czy kolega armistead mógłby mi powiedzieć co na tym zdjęciu jest wycinane tym brzeszczotem? pytam bo laik jestem i nawet jak sam bym wymieniał lampy to nie zabardzo na tych zdjęciach widzę Pozdrawiam