Treść opublikowana przez zgredek27
-
hamulce a4 b5 269 tyl wentylowane
Trzeba bylo od razu 269 robić
-
[K] A3 8L 1.8t quattro lub podobne
Jak w temacie, chętnie jakieś info na Pw przygarnę
-
Mieszalnia lakierów Krk.
Na Rejtana dobierałem, było ok, nie widać różnicy na lusterku. W Kolorze na Zakopiańskiej mają też dużą paletę, ale niestety brak im składnika do Lz9w
-
Xenon hid
Ori valeo mają homologację pod ksenon. Jak masz spryski, to nic Ci nie zrobią.
-
Wakacje w Chorwacji
Właśnie wróciliśmy z Slatine (niedaleko Splitu), zero incydentów. Pogoda bajka, jestem zachwycony.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dziś po 7, B5 z wlepą battalionu na masce, kolor ciemny, chyba czarny, leciało w stronę obwodnicy (kierunek Skawiny). Pzdr. Leciałem z przeciwka czarnym b5
-
hamulce a4 b5 269 tyl wentylowane
Dzięki, już i tak udało się przymierzyć, nawet z et59 siadło
-
Silnik 2.8 AHA prośba do kolegi z takim silnikiem
Ja mam, jak nie zapomnę to jutro sprawdzę.
-
hamulce a4 b5 269 tyl wentylowane
Podbije, czy na 269 wejda mi seryjne 16ki bez dystansów itp?
-
Wakacje w Chorwacji
Super! Dużo wyjaśniło, ile na zbiorniku robiłeś? Mam niestety mała butlę w zapasówce :/ Jakieś specjalne wyposażenie samochodu? Jak na Słowację itp?
-
Wakacje w Chorwacji
jedziemy forumowo na 4 samochody 05.09.15 My też od 5.09 Panowie przebrnąłem przez kilka stron, ale chciałbym bieżące informacje. Wyjazd z Krakowa, jak najlepiej, co potrzeba (winietki itp), jak z tankowaniem gazu, na co uważać? Miałem wyciąć katalizatory, ale teraz przed wakacjami nie wiem czy to dobry pomysł, jakieś sugestie co do Policji? Lecimy do Splitu. Bedę wdzięczny za każde info.
-
Jaki przewód hamulcowy do 269?
Hej, przymierzałem dzisiaj zaciski z Passata b5 4motion + jarzmo a8 pod tarcze 269. Nie zgadza mi się przewód (na holenderka oryginalnie). Powiedzcie mi, jaki tam dobrać przewód - oryginalny z seryjnego zacisku B5 czy z S4 B5, lub tez jakiś inny? Rozumiem, że s4 miało normalny wkręcany przewód? OFC. mówimy o tyle.
-
Temperatury w 2.8 30v
hej. nie sprawdzalem kiedy visco sie zalacza, ale bardzo latwo sprawdzic prawidlowa prace. teraz gdy mamy upaly dogrzej silnik i zgas jak wentylator visco zatrzyma sie praktycznie razem z silnikiem to jest ok a jak zakreci sie jeszcze chwile to padniety. wentylator klimy zalacza sie przy o ile dobrze pamietam ok 95-97 stopniach. Sprawdzalem temperatury w piatek 32 stopnie na zewnatrz. w trasie jazda stala 150 km/h tempomat temperaruta na climatroniku 94-95 stopni jazda 70- 100 92-93 stopnie w korkach po miescie 97-100 stopni.. dla tego silnika podobno temperatury sa normalne tak jak i dla 4.2. Hej, dzięki za informację. Przepiąłem drugie visco, które mam zrezane i zapina "szybciej" i jest tak jak piszesz. Wszystko się wyjaśniło. Jestem spokojny. Dzięki PS. po tdi i tak to 100 mnie przerażało
-
Temperatury w 2.8 30v
Hej, no właśnie pokazało mi się 100 w korku. Przy jakiej temp słychać zapięte visco u Ciebie? Mam podejrzenie, że to może ono już padło :/ Na vagu +/- 3stopnie jak kiedyś sprawdzałem rozbieżności (czyli może być97 a może być 103 mniemam). Przy jakich temp. włącza się went. el. (bez włączonej klimy). Z klimą, jest dużo lepiej, jednak elektryk coś daje
-
Temperatury w 2.8 30v
Wymieniałem. Da się bez rozbierania przodu jest ciasno ale wychodzi. Mówisz o temperaturach z włączoną klimatyzacją czy bez? Z klimą wentylator elektryczny ma zapięty drugi bieg cały czas, a to sporo zmienia.
-
Rezanie bixenonu
Bierz od bidzio, będziesz zadowolony Brałem od niego soczewki z B8 bodajże.
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Panowie, pewnie proste pytanie. Chce zrobić na tył w B5 wentylowane tarcze. Z czego oprócz S4 b5 siada zacisk? Zauważyłem że w A6 C5 4.2 jest (taki sam? a przynajmniej dźwignia od ręcznego się pokrywa). Z czego ew. innego można szukać. Do tego daję jarzmo z a8 (4.2 miało wentyle czy tylko S8?) i tarcze 269, tak?
-
Rezanie bixenonu
1.Wsadzał ktoś cree w mijania? Myśle to zupełnie innego samochodu, ale brak jakichkolwiek informacji, oprócz tych z YT i googli. 2. Soczewka od q7 wchodzi bez problemu do B5fl? Tzn bez cięcia obudowy? Ew. hella intemo?
-
Rezanie bixenonu
Pokazcie mi jak wygladaja wasze lampy po sklejeniu (łaczenie klosza z obudowa). Chce porownac czy da sie to zrobic ladniej niz ja mam
-
Temperatury w 2.8 30v
Hej. Powiedzcie mi jakie macie w te upały odczyty temp z climatronika (kanał 49). Podnosi się coś powyżej 90? Ew. ma ktoś rozpiskę wiązki pasa przedniego i jego okolic. Mam jakąś luźną wtyczkę 3pinową mniej więcej pod chłodnicą, na wysokości wisco. Temat visca, chłodnicy, went. el. odpada. Nowe lub sprawdzone
-
środkowy tłumik b5 quattro pb/on roznice
Super. Dzięki wielkie.
-
środkowy tłumik b5 quattro pb/on roznice
V6 tdi czy pb? Czy to i to? Dzieki za rozjasnienie
-
środkowy tłumik b5 quattro pb/on roznice
Witajcie. Jak wyżej. Ktoś testował tłumik od ON do PB? W etce nr inny ale to logiczne bo jest jako całość do końca. Jest również przelotowy, czy to po prostu to samo?
-
Rezanie bixenonu
Hella 3 to takie jak w roomsterze? Jeśli tak to trzeba ciąć, łącznie z obudową od dołu.
-
Ukręcona końcówka drążka
Wykrecenie drążka zajęło by Ci 15min bez kombinowania. Swoją drogą sprawdzałeś drązki czy nie mają luzu jak już końcówki były rozpięte ?