Treść opublikowana przez zgredek27
-
[ALL B5] Zawieszenie sportowe czy gwint
Miałem 1ba, było 1be.. jest -40 i tak już zostanie. Dopiero taka sprezyna mniej więcej zrównuje się z nadkolem. 1be koza
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
To kiedy mozna sie tego spodziewac?
-
[ALL] Intensywne podswietlenie wyswietlaczy
Zależy od stopnia nasłonecznienia kabiny, a dokładnie czujników światła
-
[B5 AEB] Jaki będzie najlepszy rozmiar oponki na fele 17" RH ZW1 8" i 8,5" ??
polecam http://www.tyrestretch.com/index.php
-
Amortyzator w rowerze problem
A nie zardzewiał? Spróbuj rozruszać używając siły fizycznej
-
[ALL B5] Czy montował ktoś końcówki typu S-line do b5?
a oryginal tez taki byl? Czy to wymysł zamienników?
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
Kowi, masz podłączone spryski pod tylna szybe? Czy ta kostka na pająku od wycieraczek z dwoma pinami to jest właśnie od tylnej?
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
Ok, dzięki. W B4 do moich potrzeb (spryskow lamp) bylo to lepiej rozwiązane, ale damy rade
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Dostęp do śrub zaraz za katem jest ciężki. Lepiej rozepnij sobie wydech w połowie, wyciągnij cały kawałek przez maske i odkręć/utnij śruby na wierzchu. Musisz sobie egr odkrecic i filtr powietrza wyciągnąć.
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
Pytanie do panów z avantów :gwizdanie: Manetka doszła, ale już widzę że działa inaczej niż w b4. Raz od siebie włącza na stałe wycieraczke, tak? W sensie wtedy chodzi czasowo, a spryskiwacz jest jeszcze raz od siebie? Bez możliwości włączenia na stałe, tak?
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
Ok, spryski w drodze, manetka od avanta w drodze, ma ktos może wiedzę czy manetki oprócz dodatkowej funkcji tylnej szyby i tym samym kabli różnią się czymś? Jeśli nie.. i jest to jedynie kwestia podpięcia pod manetke pompki, to chyba będzie najprostsze i najlepsze rozwiązanie do sedanów
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jak młot nie daje rady, zostaje tylko i wyłacznie palnik- grzanie.
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
każdy diesel po konkretnym bucie przydymi, czy ma kata czy nie ma kata, Jak wam nigdy nie dymi to znaczy ze PSJ nie jest wam obcy :polew:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Master sport po ostatnich rozpinaniach i sprawdzeniu przy okazji obnizania samochodu - sztywno, druga strona febi... do wyrzucenia, górny tylny latał jak lemforder po 10 latach :gwizdanie: Dolne tez spore luzy. FEBI ODRADZAM - podobno wszystko z chin teraz idzie... Master sport jak na razie dobrze się trzyma, przebieg podam jak sprawdze, ale okolo 15k km jeden i drugi zestaw
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
Panowie, a myślał ktos o takim motywie. Czy da sie zaadaptowac manetke od avanta do sedana? I w miejsce właczenia tylnej wycieraczki podłączyć sobie spryski lamp? Ułatwiło by to kombinowanie z przkaźnikami itp. Jest to do zrobienia?
-
[ALL B5] Demontaż górnych wachaczy
czasami i młot nie pomaga. Po 11 latach śruba dopiero palnikiem puściła w jednym z moich b5
-
[B5 AFN] Pytanie do posiadaczy AFN
Słyszymy, a killer dobrze mówi, błąd w opisie Słyszymy też świszczące turbo jak nie ma kata, to jest fajniejsze
-
[B5 1Z] Sprężyny 1BE
Co wy gadacie? Sprezyny siadają normalnie w sedanie, będzie troszke wyżej stał bo spręzyna przeznaczona do cięższej d*py. Amor też jest ten sam z tego co kojarze Mowa o b5 oczywiscie. a kropki sprawdz sobie w etce, albo znajdz rozpiske, gdzies jest na forum
-
[ALL B5] gwint czy koła 17'' (ANKIETA)
Przy 17ce i 1ba bedzie masakra i tak kupisz gwint wtedy Bierz najpierw zawias.
-
[B6 AVF] Głośna praca po zmianie oleju
a z ciekawosci, zalewałes czyms innym dla porownania?
-
[B5 AHU] Dziurka w dolocie i błąd 575
Notlauf objawia sie tym ze nie jedzie bo przechodzi w tryb serwisowy, a bledem jakim sie bedzie objawiał... sam już napisałes co wypluł Całe ciśnienie w przypadku notlaufa ucieka w atmosfere dlatego taki muł sie robi
-
Ulubione piwo!
Ja ostatnio perłe testuje
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
http://www.audizine.com/forum/showthread.php/219358-From-A4-%28B6%29-to-RS4-%28B7%29 http://www.audi-sport.net/vb/a4-a4-cabriolet-s4-forum-b6-chassis/56116-finally-done-my-b7-complete-front-end-conversion.html było :>?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Za jakies 2-4 tygodnie bede obnizal zawieszenie, więc i rozepne wszystko-zdam relacje. Po stronie mastersporta jest cisza... febi jak już pisałem daje o sobie znać
-
[ALL B5] Jakie polecacie wycieraczki na przód do 70 zł
MOT-GUM