Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zgredek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zgredek27

  1. Miałem 1ba, było 1be.. jest -40 i tak już zostanie. Dopiero taka sprezyna mniej więcej zrównuje się z nadkolem. 1be koza
  2. To kiedy mozna sie tego spodziewac?
  3. Zależy od stopnia nasłonecznienia kabiny, a dokładnie czujników światła
  4. A nie zardzewiał? Spróbuj rozruszać używając siły fizycznej
  5. a oryginal tez taki byl? Czy to wymysł zamienników?
  6. Kowi, masz podłączone spryski pod tylna szybe? Czy ta kostka na pająku od wycieraczek z dwoma pinami to jest właśnie od tylnej?
  7. Ok, dzięki. W B4 do moich potrzeb (spryskow lamp) bylo to lepiej rozwiązane, ale damy rade
  8. Dostęp do śrub zaraz za katem jest ciężki. Lepiej rozepnij sobie wydech w połowie, wyciągnij cały kawałek przez maske i odkręć/utnij śruby na wierzchu. Musisz sobie egr odkrecic i filtr powietrza wyciągnąć.
  9. Pytanie do panów z avantów :gwizdanie: Manetka doszła, ale już widzę że działa inaczej niż w b4. Raz od siebie włącza na stałe wycieraczke, tak? W sensie wtedy chodzi czasowo, a spryskiwacz jest jeszcze raz od siebie? Bez możliwości włączenia na stałe, tak?
  10. Ok, spryski w drodze, manetka od avanta w drodze, ma ktos może wiedzę czy manetki oprócz dodatkowej funkcji tylnej szyby i tym samym kabli różnią się czymś? Jeśli nie.. i jest to jedynie kwestia podpięcia pod manetke pompki, to chyba będzie najprostsze i najlepsze rozwiązanie do sedanów
  11. Jak młot nie daje rady, zostaje tylko i wyłacznie palnik- grzanie.
  12. każdy diesel po konkretnym bucie przydymi, czy ma kata czy nie ma kata, Jak wam nigdy nie dymi to znaczy ze PSJ nie jest wam obcy :polew:
  13. Master sport po ostatnich rozpinaniach i sprawdzeniu przy okazji obnizania samochodu - sztywno, druga strona febi... do wyrzucenia, górny tylny latał jak lemforder po 10 latach :gwizdanie: Dolne tez spore luzy. FEBI ODRADZAM - podobno wszystko z chin teraz idzie... Master sport jak na razie dobrze się trzyma, przebieg podam jak sprawdze, ale okolo 15k km jeden i drugi zestaw
  14. Panowie, a myślał ktos o takim motywie. Czy da sie zaadaptowac manetke od avanta do sedana? I w miejsce właczenia tylnej wycieraczki podłączyć sobie spryski lamp? Ułatwiło by to kombinowanie z przkaźnikami itp. Jest to do zrobienia?
  15. czasami i młot nie pomaga. Po 11 latach śruba dopiero palnikiem puściła w jednym z moich b5
  16. Słyszymy, a killer dobrze mówi, błąd w opisie Słyszymy też świszczące turbo jak nie ma kata, to jest fajniejsze
  17. Co wy gadacie? Sprezyny siadają normalnie w sedanie, będzie troszke wyżej stał bo spręzyna przeznaczona do cięższej d*py. Amor też jest ten sam z tego co kojarze Mowa o b5 oczywiscie. a kropki sprawdz sobie w etce, albo znajdz rozpiske, gdzies jest na forum
  18. Przy 17ce i 1ba bedzie masakra i tak kupisz gwint wtedy Bierz najpierw zawias.
  19. a z ciekawosci, zalewałes czyms innym dla porownania?
  20. Notlauf objawia sie tym ze nie jedzie bo przechodzi w tryb serwisowy, a bledem jakim sie bedzie objawiał... sam już napisałes co wypluł Całe ciśnienie w przypadku notlaufa ucieka w atmosfere dlatego taki muł sie robi
  21. Ja ostatnio perłe testuje
  22. http://www.audizine.com/forum/showthread.php/219358-From-A4-%28B6%29-to-RS4-%28B7%29 http://www.audi-sport.net/vb/a4-a4-cabriolet-s4-forum-b6-chassis/56116-finally-done-my-b7-complete-front-end-conversion.html było :>?
  23. Za jakies 2-4 tygodnie bede obnizal zawieszenie, więc i rozepne wszystko-zdam relacje. Po stronie mastersporta jest cisza... febi jak już pisałem daje o sobie znać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.