Treść opublikowana przez zgredek27
-
[A4 B5] Białe zegary.
Ile ja sie tego naszukalem wczoraj na allegro
-
[A4 B5] Białe zegary.
Wiesz co, nie będe sie upierał... ale te budziki nie są białe tylko szare w przypadku zdjęc które pokazałes. A swoją drogą czy aluminiowe listwy mozna było zamówić czy nie przypadkiem łuskowe/przed liftem w kwadraciki albo drewno lub carbon?
-
[ALL] Problem z kablem Viakena, szukajka nie pomogła
U mnie działa, podpiąłem jeszcze raz do gniazda w samochodzie i zadziałało. Temat do zamknięcia. Predkosci na 1024, latency na 7. Com 2
-
[A4 B5] Białe zegary.
Ogarnijcie sie troche, milion postow i wiekszosc nie na temat, nie bylo bialych tarcz. Dziwnym trafem większość na zdjeciach to tarcze w milach z kilometrazem malym gdzie pełno tuningowców. Eska miala szare tarcze z białymi wskazówkami (mowa np o 99roku). Gdzie oznaczenia (numer nabity na prawej większej tarczy u dolu). To że coś jest w samochodach nie znaczy że musi się stać oryginalną częścią. Przynajmniej w wersji europejskiej śmiem twierdzić że nie było białych, podstawowe pytani...dlaczego eska takich nie miała? A zwykłe cywile mają... :gwizdanie:
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
czym to skrecałes?
-
[All B5] Dolne listwy drzwi
Inne są...wszedłbyś sobie na glupią aukcje i sie przyjrzał....
-
[ALL] Problem z kablem Viakena, szukajka nie pomogła
Sprawdze jeszcze dzisiaj wszystko...jak nie to wymiana albo zamiana na drozszy...szkoda mi nerwów
-
[ALL] Problem z kablem Viakena, szukajka nie pomogła
Podpinałem na innym usb i na innym lapku...to samo. Drugie pytanie, test powinno przejsc bez podlaczenia pod zlącze w samochodzie czy tylko po zapłonie? Tak i tak nie smiga... to taki kabel: http://viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=360 moze warto kupic taki?: http://viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=103
-
[ALL] Problem z kablem Viakena, szukajka nie pomogła
Witajcie jak w temacie (z reszta widze ze sie powtarza co jakiś czas), męczymy się z kumplem żeby zrobić konfiguracje do kabla który zakupił. USB Viaken KKl pod np B5 czyli wtyczka OBDII z tego co kojarze. Sterowniki dostał na płycie, zainstalowały się, com ustawiony na np COM2 (zakres miedzy 1-4 zachowany), predkosci na 1024 zmniejszony, latency na 7 nawet. VAG-COM 311 wypluwa w teście: INTERFACE NOT FOUND or NOT READY, sprawdzane na dwóch laptopach jeden XP bez jakichkolwiek aktualizacji drugi również na XP z najnowszymi aktualizacjami. Gdzie dalej szukać...przeglądnelismy juz sporo tematów i dalej ciemność. Ps. w vagcomie oczywiście port com ustawiony prawidłowo wg. wskazań menedzera urządzen Pozdrawiam. ____________
-
[A4 B5] Białe zegary.
Kto Ci takich rzeczy naopowiadał o zegarach? Białych zegarów nie było w serii tylko białe podświetlenie w a4 b5 już w 99roku ale to modelowe 2000.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witajcie, jako że na AKP znalazlem ogloszenia o przyciemnianiu szyb, cena jest bardzo rozsądna to organizujemy się aby koszty dojazdu "oklejacza" były mniejsze, więcej na www.sciemniam.pl Jestem jedną z osób która ma zamiar przyciemnić samochód, wrzucam ten post bo może akurat ktoś też o tym myslał, w końcu mamy lato i samochody nagrzewają się do chorych temperatur :-/ Informacje jakie dostałem bezpośrednio od wykonawcy: "na folii 3m 5 szyb to koszt 350 zł + przednie to 450 Na podstawowej foli 5 szyb to 250 zł + przednie 350 zł To jest standardowa cena. Jak będzie 100% pewne 5 autek to ceny bedziemy ustalac grupowo tak zebym ja miał dobrze a grupa zadowolona z usługi i ceny." Do kosztów należy doliczyć koszt paliwa na dojazd (nie ma oddziału w Krakowie) to 200zł - które dzielimy przez ilość samochodów. Jest już nas troje (100% robimy) z quattro teamu, plus podobno 3 osoby z astra klub polska (jeszcze nie na 100%-czekam na info). Gdyby ktoś był zainteresowany i mial pytania pisac do mnie na [email protected] ew. mozna sie dopisac do listy na: http://astraklub.pl/viewtopic.php?t=38065&postdays=0&postorder=asc&start=20 (trzeba sie zarejestrowac). Z reszta my juz jesteśmy tam wpisani. Ew. kontaktować się do wykonawcy na maila ze strony. Jedyne co potrzebne jest wykonawcy to jakieś zadaszone i oświetlone miejsce które musicie sobie zorganizować (wiadomo wszystkie samochody nie będą obklejone w jeden dzień więc trzeba sie podzielić). Pzdr.
-
[ALL B5] Naprawa modułu kierunkowskazów (koszt 2 PLN)
Panowie nie dajcie się wpuścic w kanal z allegro, gdzie sa uzywki po 160zl. W Krakowie w hurtowni mot. nowy niemiecki kosztuje 120zl. To taka mała przestroga
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Na zbiorniku, a dokladnie na 54 litrach, 1120km czyli 4,82l , trasa z Ustki do Krakowa plus 200km Ustka-Słupsk itp i reszta Kraków. Tym samym AFN przebił 1z-ta AHU i inne dziady którymi jeździlem. Dodam że jazda w oklicach 90-110 km/h plus autostrada chwilami 150km/h a chwilami 70km/h bo warunki nie pozwalały, stąd takie niskie spalanie. PS. w samej trasce wg obliczeń i wskazań spalił 3,98 na 100 :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Woda w bagażniku skąd
Tez tak mialem w b5 sedanie, lalo sie przez szybe...oryginalna nie wklejana nawet drugi raz. Wklejona od nowa i po problemie.
-
[B5 AFN] Zwiększone zużycie paliwa
Może wtryski leją, spróbuj zalać jakieś STP do diesla na pełny zbiornik. Rozumiem że filtr paliwa wymieniany.
-
[B5 AFN] Zwiększone zużycie paliwa
Podwiesze i odpowiem jak obiecałem... uwaga... AFN w drodze USTKA-> Kraków + ~100km nad morzem z klimatyzacją: 3,96l/100 km :gwizdanie: Fakt faktem jazda przepisowa...spowodowana duzym natezeniem ruchu i burzami przez całą niemal drogę...ale jednak. Genralnie Przepisowe 90+20km/h w tych granicach dalo sie podróżować. Autostrada tak samo 130km/h +20km/h od siebie, a miejscami nawet 70 autostrada...kto był w nocy niedaleko Częstochowy w kierunku Katowic ten wie jak sie rozpadało:naughty:
-
[B5 AGB] Bilstein B8 a sprężyny 1 BE -20 mm
S4 ma 1bv (okolo -30) jeszcze inne.
-
[ALL B5] Klimatyzacja sama się wyłącza i po pewnym czasie załącza
U mnie taki objaw występował w sytuacji gdy wiatrak się nie włączał, ciśnienie w układzie z 2barów rośnie nawet do 30 z tego co dowiedziałem się od speca od klim. W wiatraku najczęściej ścierają się szczotki, trzeba wyjąc wyczyśćić, zmienić jeśli już ich nie ma, wyczyścic komutator i cieszyć się. Czujnik ciśnienia odłączał klime w upałąch bo ciśnienie jak inni pisali było zbyt wysokie. Może też być mało czynnika i oleju w klimie, uzupełnić Obok zbiorniczka z płynem hamulcowym pod plastikową osłona/zasłonką (trzeba szarpnąć do góry) masz wtyczki/złączki chyba wtyczka najbardziej po prawej (stojąć przed samochodem) jest od wentylatora (grube przewody). Rozepnij, dołóż tam napięcie i będziesz wiedział bez vaga.
-
[B5 AFN] Zwiększone zużycie paliwa
Ale uwierz mi że moje auto bynajmniej nie jest zmulone z tym że po rozgrzaniu dostaje do 3tys oborotow...bo po to są i spalenie wyjdzie okolo 7-7,5 w Krakowie...w korkach AHU w trasie nad morze w obydwie strony przy spokojnej jezdzie w 5 osob spalilo 5,2 na klimie 1Z spalil w 4 osoby nad morze z klimatzyacja 5,1 w drugą strone 5,3 (bardziej dostawal po tylku) AFN pochwale sie za 2 tyg... dla odmiany Stilo 1.4 PB nad morze spaliło mi 5,4
-
[B5 AFN] Zwiększone zużycie paliwa
Węzyki cudów nie zrobią, już większe zdziała wyrzucenie najcześćiej zapchanego katalizatora i wyczyszczenie o ile ktos ma żaluzji VTG, do tego czyszczenie kolektorów. No i oczywiscie filtry.
-
[ALL B6] Spadek mocy po włączeniu klimatyzacji.
Popatrz jaki silnik ma autor wątku, napisałem mniej lub bardziej przy 115km spadek jest bardziej wyczuwalny niż w 3.0...to logiczne
-
[B5 AFN] Zwiększone zużycie paliwa
Miasto miastu nie rowne....to takie glupie gadanie... mi w miescie raz afn pali 5,5-6 a raz 8. Zalezy gdzie jadę, jaki mam humor i czy mi sie chce omijać korki.... generalizujecie az przykro.
-
[ALL B5] Po czym poznać, że trzeba nabić klimę?
100% racji, przerabialem to u siebie. Z tym ze czyszczenie pomoglo na chwile...znowu idzie wentylator na stół w wolnej chwili.
-
[B5 AJM] Wymiana górnego wahacza pomocy???
pewnie na palniku sie skonczy... jak duzy mlotek nie pomaga to szkoda ze meczyc na darmo.
-
[ALL] Dobra Pasta-wosk do karoserii (czarna perła)
autoglym