Treść opublikowana przez zgredek27
-
[ALL B5] Regulacja amortyzatorów MTS Technik
Jak wyglada ta regulacja? Tzn na jakiej zasadzie dziala?
-
[ALL B5] Regulacja amortyzatorów MTS Technik
d aj mi znac na PW jak to sie sprawuje po zalozeniu :Dto prosba taka mala z mojej strony
-
[B5 ADP] Śruby do łącznika stabilizatora - problemik mały...
ja nie mowie o zestawach na cale kolo. Kupowalem osobiescie, zestawy osobne na gorne wahacze, dolne wahacze itp.
-
[B5 AFN] Wentylator klimy
U mnie wentylator nie dzial (dziala na krotko, podpiety do kostki nie), klima sie wlacza chlodzi itd. Najprawdopodobniej albo przkeaznik 377 bodajze albo prestostat na chlodnicy, niedlugo bede sprawdzal.
-
[B5 ADP] Śruby do łącznika stabilizatora - problemik mały...
A tam gdzie kupowales lacznik nie maja srub? :gwizdanie: W dobrej hurtowni/sklepie kupisz bez problemu, febi robi chociazby takie komplety.
-
[ALL B5] Regulacja amortyzatorów MTS Technik
wejdz sobie osobno w przod i osobny w komplety na tyl. Tylko przy tyle jest opisana regulacja, pytanie co i jak to chyba tylko do mts-ow konkretnie. Czy faktycznie przod nie ma
-
[ALL B5] Spinki podszybia /wkręty plastikowe
wielkie dzieki, trzeba bedzie w nich chyba srubokret zatopic
-
[B5 AVG] Przewód (rurka) podciśnienia sterowania VTG (kierownicami turbiny)
dostepne te wezyki jeszcze? :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Sposób jazdy na małe spalanie z automatyczną skrzynią biegów
a najlepiej pod korek do zaswiecenia rezerwy i pod korek...100km to najczesciej bardzo malo do prawidlowego obliczenia sredniej. Mi przy malych tankowaniach wychodzilo 6-6,5. Dostal pod korek jak opisywalem wczesniej i srednie 5l
-
[ALL B5] Światło wewnętrzne - migające!
u mnie raz zauwazylem taki objaw przy otwartych drzwiach (gdzies czytalem ze to ostrzegawcze mruganie przed otwartymi drzwiami podczas jazdy-szczerze nie wiem...). Ja mialem zatrzymane auto, tykal przekaznik w okolicach nog kierowcy-tam pewnie trzeba szukac.
-
[ALL B5] Spinki podszybia /wkręty plastikowe
numer 5-6-7, te w nadkola. Wybacz, auto rok 99-modelowe 2000.
-
[ALL B5] Światła mijania , żarówki padają srednio co miesiąć....
Niestety zauwazylem ze w soczewkach w b5 po lifice lubia padac zarowki, od kąd zalozylem hidy temat w dwoch a4 b5 ucichl... Pauka...chyba Cie "ponieslo", 90km da sie spokojnie jezdzic, albo nie jezdziles wolniejszymi samochodami albo... a z reszta-chyba ze Twoje 90km nie jedzie tak jak ma jechac... Dodam tylko ze i 60km dieslem wolnossakiem przejezdzilem cala PL z polnocy na poludnie, a i 75km transporter z 1 tona na pace dawał rade... kwestia umiejetnego poslugiwania sie pedalem przyspieszacza i momentem obrotowym. AHu w sedanie tez robilem trase SLUPSK-KRAKOW i biedy nie bylo, tylko trzeba to nazwac malo agresywna przejazdzka
-
[B5 AFN] Schemat instalacji klimatronika Co rozłącza klime
Gdzie ten prestostat jest? U mnie klima chodzi ale wentylator sie nie wlacza. Gdzie szukac? Dajcie jakies zdjecie jesli mozna. No i pytanie poprzednika czy ten czujnik mozna spokojnie wykrecic bez ubytku czynnika?
-
[B5 AJM] Zamiennik katalizatora - problem
Ktos wspawał cała rure i to jest odpowiedz. Utnij koncowke i wspawaj tak jak jest ewenetualnie po Bozemu byloby dorwac druga taka koncowke lacznika i zrobic to jak nalezy.
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Majkel mowisz jakbys tylko Ty dostal po oczach -dodam ze "troche" po Polsce zdarzalo i dalej zdarza mi sie jezdzic z przyczyn rekreacyjnych i kiedys zawodowych, z wlasnego przykladu, pomijam juz oslepianie zle ustawionymi nawet zwyklymi zarowkami, pomijam kwestie hidow w lanosach, uno itp kwestia zwyklych odblysnikow w ktore powinny byc pakowane (i sa z reszta np w volvo) zarniki D2R z czarnym paskiem (robiacym na granice swiatlo cien). Wybralem sie na spacer, droga wylotowa z Kr na Wawe, akurat byl juz polmrok - szedlem lewa strona jezdni w miejscu gdzie sa mega dziury przez dluzszy odcinek. Ksenony walily mi po oczach tak ze sie zatrzymywalem, dodam ze ksenony ORYGINALNE, mazda 6ka, octavia 2, audi, VW wszystko. Do tego dodam ze sytuacja byla identyczna z normalnymi zarowkowymi reflektorami, oczywiscie efekt mniejszy bo i swiatlo slabsze. I tutaj jest najwiekszy problem, dziury ktorych samopoziomowanie nie moze pojac, a nie progi zwalniajace gdzie ksenon tez sie oryginalny nie wyreguluje-w momencie przeskakiwania. Troche przesadzasz w kwestii progow...reakcja regulowania nie jest natychmiastowa. koniec z mojej strony rowniez
-
[B5 AFN] Pióro wycieraczek przód wygięty w łuk??? W którą ma być strone??
na 1000% usmiech ma byc do gory, wsyzstkie a4 mialy do gory - sprowadzone, serwisowane do konca w aso, lacznie z ori wycieraczkami. Przeciez to jest po to zeby sie dopasowala do szyby... ciezko zeby usmiechem w dol dobrze dolegala.
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Taa a oryginalne samopoziomowanie na wiekszosci polskich drog dziala wysmienicie...zwlaszcza jak sa dziury na dziurze. Nie przesadzaj w soczewce nie ma tragedii, ale za to w zwyklych odblysnikach hid-om mowimy stanowcze NIE. Do tego w audi mamy regulacje wysokosci swiecenia, kumaci kierowcy z hidami obnizaja jak wiedza ze auto bardziej dopakowane. Dodam oczywiscie ze jest to nielegalne, bez samopoziomowanie i spryskiwaczy nie idzie zrobic tego legalnie. A wprawione oko bez problemu zobaczy czy to ksenon czy zwykla zarowka, nawet przez moment wlaczania (rozgrzewania sie zarnika).
-
[B5 AFN] Schemat instalacji klimatronika Co rozłącza klime
podlaczam sie, mam tak samo, nie ma napiecia na wiatrak, podlaczony na krotko chodzi. Prosilbym o schemat na [email protected] ew.PW z jakimis wskazowkami gdzie szukac, ktory przekaznik itp
-
[ALL B5] Spinki podszybia /wkręty plastikowe
Witajcie, moje podszybie ma juz wyrobione plastikowe wkrety wygladaj jakby ktos je wiercil zamiast byc na krzyzak. Ma ktos jakis namiar na numer czesci ew. gdzie to dokupic i jakie koszta? Druga sprawa spinki oslony silnika w nadkolach, wystepuja tam po 2 plastikwoe wkrety na strone, mozna je dokupic? Najlepiej z mocowaniem metalowym w ktore sie wkrecaja.
-
[ALL B5] Montaż parktronica
o co chodzi z ta dokladka? Jest inna seryjnie pod parctronic czy po prostu powycinana? Jest jakas szansa na odswiezenie zdjec z pierwszego postu? Chocby chodzi mi o fotke z genialnym rozwiazaniem Dodam ze mam dostep do drugiego b5 tez po II lifcie i tam sa czujniki w dokladce, chyba seryjne bo tylko dzwiekowe. Dokladki wygladaja identycznie...
-
[ALL B5] Brak prądu na wiatrak elektryczny
Witajcie, jako ze od zakupu samochodu nie dzialal mi wiatrak elektryczny, dzisiaj postanowilem go wyciagnac. WIatrak oczywiscie od syfu ze szczotek przestal chodzic. Wystarczylo dobrze wyczyszczenie, i teraz pojawia sie problem. Wiatrak na krotko chodzi, jednak po wlaczeniu klimy nie zalacza sie. Na kostce obok zbiornicza nie ma w ogole napiecia (po wlaczeniu klimy). Gdzie szukac usterki? Dodam ze beczpieczniki (jeden 40A drugi 50A) pod nogami kierowcy sa OK. Gdzie dalej szukac. Prosze o ew. linki jesli temat juz byl, ja zdazylem dokopac sie jedynie do problemow z samym wiatrakiem. Bezpieczniki na boku tez ok (sprawdzalem wszystkie od 20A). Prosze o pomoc dodaje zdjecia, jakby ktos mogl powiedziec ktory przekaznik ew. bezpiecnik jest od wentylatora...gdzie szukac dalej...
-
[B5 AFN] Problem z wlaczeniem wiatraka/nietypowy
Wyciagalem dzisiaj wentylator od niego idzie kabel bezposrednio do kostki obok zbiorniczka, mam rozumiec ze rezystor jest na drugiej czesci w sensie kostki-tej co idzie do wiazki? dodaje zdjecia, ktory przekaznik jest od went, ew bezpiecznik?
-
[B5 AFN] Problem z wlaczeniem wiatraka/nietypowy
Witajcie, jako ze od zakupu samochodu nie dzialal mi wiatrak elektryczny, dzisiaj postanowilem go wyciagnac. WIatrak oczywiscie od syfu ze szczotek przestal chodzic. Wystarczylo dobrze wyczyszczenie, i teraz pojawia sie problem. Wiatrak na krotko chodzi, jednak po wlaczeniu klimy nie zalacza sie. Na kostce obok zbiornicza nie ma w ogole napiecia (po wlaczeniu klimy). Gdzie szukac usterki? Dodam ze beczpieczniki (jeden 40A drugi 50A) pod nogami kierowcy sa OK. Gdzie dalej szukac. Prosze o ew. linki jesli temat juz byl, ja zdazylem dokopac sie jedynie do problemow z samym wiatrakiem. Bezpieczniki na boku tez ok (sprawdzalem wszystkie od 20A). Prosze o pomoc
-
[ALL B5] Czym różni się AHH 90KM od 110 KM ?
w afnie zrobisz soft i Ci pewnie wystarczy... a w ahh wtryski+soft, zeby to jakos jezdzilo. wybor prosty, AFN jedynie. Nie kazdy robi turbo rakiete, zwlaszcza ze to pewnie oska bedzie.
-
[B5 AFN] Obniżenie zawieszenia
Do seryjnego 1be (-25mm) fabryka kladla juz inne amortyzatory. Utarlo sie ze mozna przy takim obnizeniu jeszcze pokusic sie o jazde na zwyklych amorch, jednak trzeba sie liczyc z tym ze ich koniec nadejdzie wczesniej