Treść opublikowana przez zgredek27
-
[B5 AJM] Xenony HID- problem z załączaniem
Moim zdaniem uwalone przetwornice/ca zamien zarniki stronami, chyba ze sprawa dotyczy dwoch na raz.
-
[B5 AJM] Podniesienie tyłu-jakie sprężyny?
Moje na 1BA stalo identycznie, po zmianie na 1be jest ok, przod siadl nizej niz tyl. Tak wyglada b5 na komfortowym zawiasie, jak wóz drabiniasty.
-
[B5 AFN] Zwiększone zużycie paliwa
Powinien zarzucac notlaufem...chyba ze tego nie odczules Albo jezdzisz bardzo spokojnie.
-
[B5 AFN] Czy tylne amortyzatowy z kombi pasuja do sedana
wziąłeś chyba a nie wziełeś. Amory pasują, belka ta sama jest przecież z tego co pamiętam.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Wydaje mi sie ze lemforder nie jest bardziej miekki/kruchy czy tez mniej...watpie zeby byly takie roznice w stopie. Zwlaszcza ze mowimy tutaj o febi.
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
daj na pw namiar na gościa, bo ja cały czas się łamie czy zaspawać rurę w starym kacie czy tak jak ty wstawić dotowca pewnie www.tlumiki-gruchot.pl
-
[All B5] Dolne listwy drzwi
Macie kompleks z tymi autami na F i polonezami nie ma to tamto... Jezdzilem wieloma samochodami na F, kijankami, kolejnymi na F francuzami i tym podobnymi - KAZDE mialo swoje plusy i minusy, identycznie jak "ałdi" Sam z kobieta mialem mala przygode z Fiatem... baaardzo fajne autko (co prawda nowszy fiat), latało po zakretach 2x fajniej niz zawias 1ba w b5. Do tego mialo wiele gadzetow ktorych brakuje w naszych struclach. Zmienilem bo byla to benzyna...gdyby to bylo JTD lub cos podobnego jezdzilo by do dzisiaj. Kazdy robi co chce, krytykowac to wszyscy, robic to nikt. Silikon sanitarny jest podobno ok do klejenia czegokolwiek na blache, reszta slyszalem ze zjada (przez swoj odczyn) po malu blache
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jakby do b5 nie mogli wsadzic normalnego zawiasu...aluminium zawsze bedzie miekkie...
-
[ALL B5] Montaż parktronica
a w zwykla dokladke nie ma szans zamontowac czujnikow?
-
[ALL B5] Klima znów działa jak powinna
dzieki, czas odwiedzic IC Ma to u nich jakas specjalna nazwe ew numer czesci?
-
[B5 1Z] Wymiana amortyzatorów i sprężyn przód
2001 modelowe zaczyna sie juz chyba od polowy roku 2000 stad tez uznane za 2001 jest. B5 bylo stukane wlasnie do 2001 i jest to to samo co 2000. Kwestia tego typu czy te same sprezyny szly pod 1z i m.in AJMy nie wiem jak z ciezarami, do sprawdzenia.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Testuje febi i Master sporta...zobaczymy :gwizdanie:
-
[ALL] Zestaw HID - przetwornica a różnica światła
Wybacz, faktycznie nie doczytalem. Az sprawdze u siebie jakie mam, ale biorac pod uwage ze maja okolo 4 lat i sa duze to pewnie jeszcze rozsadne przetwornice sa. Cena przetwornic jak mozesz zdradzic? ew. pw Edit. kapselek mam... moze dlatego nie narzekam na swiatla
-
[ALL B5] Klima znów działa jak powinna
Ok bede pytal. A ile placiles za to? W serwisie troche cena przeraza jak za kawalek plastiku z filtrem...
-
[B5 AVG] Ochrona przed gradem
Motyw niezlym, tylko obklejone mata chyba ciezko bedzie zapakowac do bagaznika i wziąć ze sobą.
-
[B5 AFN] Dziwne miejsce w którym przedostaje się woda do kabiny (zdjęcie)
Stały motyw, juz suszylem zaprzyjazniona a4ke po takim zabiegu, albo linka maski albo niedrozne odplywy w 90% przypadkow :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Podniesienie tyłu-jakie sprężyny?
Miszka i co z tego ze masz czarne...wszystkie oryginalne sa czarne, 3 kropki (roznego koloru w zaleznosci od przezzaczenia) okreslaja do jakiej budy -sedan czy avant- oraz do jakiego silnika ma to byc wlozone. Zbieznosci w osce nie ustawisz bo tak jak sie dowiedziales jest tam belka skretna czyli prosta budowa jak cepa. 2 amory sprezyny i tuleje. Sprawdzic mozna geometrie czy kola sa rowno, moze belka skrzywiona. Moim zdaniem sprezyny wysiedziane i szukac nalezy nowych, butli z gazem przypadkiem nie macie w tych benzniaczkach? Edit juz widze ze macie, pewnie od butli tez tyl troche siadl jak w kazdym samochodzie.
-
[ALL] Zestaw HID - przetwornica a różnica światła
Dziwi mnie tylko jedno, dlaczego wczesniej na to nie zwrociles uwagi? Przeciez swiatlo z lewej lampy jest smiesznie/nie naturalnie jak na te barwe ciemne. Czy to tylko przeklamanie zdjecia?
-
[ALL B5] Klima znów działa jak powinna
Panowie to gdzie kupie taki filterek? Moze ktos jest w stanie zalatwic, u mnie jakos ciezko w Krakowie w stacjach od klimy.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
gwarancja jest napewno tylko wtedy jak bedziesz mial potwierdzenie montazu w jakims serwisie, pamietaj o tym- f-ra do zachowania.
-
[ALL] Zestaw HID - przetwornica a różnica światła
A pod oryginalne przetwornice idzie jakos podpiac zarniki pod np h7? Z tego co pamietam normalnie jest tam okragla wtyczka w zarnik, jedynie rezanie pozostaje?
-
[ALL] H7 czy H4 zamiast ksenonów
okolo 100zl z przetwornicami, same zarniki od 50-70 za pare
-
[ALL B5] Kierownica nie odbija
to znaczy jak? Prawy z lewym pomylony czy jak? Bo ze zdjecia to malo wywnioskowalem
-
[B5 AFN] Wymiana wahacza górnego prostego - bez wykręcania kolumny zawieszenia
Odwrotnie tez sie w 1BA u mnie nie dalo wsadzic, akurat zwoj sprezyny byl w tamtym miejscu. Nie ma co kombinowac, wyciagniecie amora z mocowaniem to 3 ! śruby.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Oj to chyba nie jest oryginalny przebieg albo poprzedni właściciel miał jakieś destrukcyjne zapędy :gwizdanie: Dokladnie, mam tez w rodzinie AHU b5 tyle ze 00rok z ori przebiegiem 210k km, sam sie zajmowal znalezieniem tego auta, historie z aso od poczatku do konca mam, ksiazke itp tak samo. Nie widac po nim zadnych oznak zużycia. Tym bardziej silnika.