Treść opublikowana przez zgredek27
-
Zima kontra nasze niunie:)
dwa razy grzejesz? Szkoda świec... Żadne z moich TDI, podobnie jak i stary 1.8d w citroenie nie maja problemów z odpalaniem...
-
Czy rzeczywiście 200tys przebiegu w TDI to dużo?
U mnie 280k km ....afn wypluł ponad serie... 120km 255Nm. Niech ludzie dalej kupują auta dla małego przebiegu a później płaczą/płacą Zajec jak Ty niby weryfikowales w b5 przebieg po liczniku?
-
[ALL B5] Brak luzu na kierownicy
Zartujesz z tym luzem? Samochód ma jechac prosto z kierownicą na prosto a nie ściągać...cuda się dzieją i szukać usterki na nie dodawać luzów - które pewnie teraz są....i dlatego takie kwiatki Na szarpakach nic nie wychodzi...przynajmniej jeśli mowa o wahaczach w b5 itp.
-
[B5 AFN] Czy to turbo?
Ostatnio takiego oglądałem w Superbie, silnik dostał obrotów i kręcił aż się nie zatarł
-
Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
Panowie, z tego co ściągałem dekory w B5 przynajmniej po drugim lifcie, to jest to prawdziwe drewno o dziwo. To tak tylko dla potomności
-
[B5 AFN] Wymiana oleju z 10w40 na 5w40 - czy nic nie grozi silnikowi
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15435.0 204 strony o tym...
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
U mnie jak na razie cisza, jedna strona tak jak kiedys pisalem na msach (bez lacznika i koncowki drazka) druga na febi - po stronie febi i tym samym przebiegu cos sie tlucze, jutro sprawdzam i dam znac
-
[B5 AFN] Brak mocy /notlauf :(
kolego ktore wezyki wymieniles??jakies zdjecia moglbym prosic?? mozna na allegro jakies zestawy tych wezow kupic?? dzieki za uwage pozdro jeszcze jedno pytanie jaka srednice wewnetrzna maja wezyki podcisnienia?? tutaj kupisz: http://www.re5pect.pl/
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
przy 286k km tez mialem ori puszke... jak auto z Niemiec to kat napewno bedzie.
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
A ja w b4 w soczewce mam blue vision od 3 lat. Szału nie ma.
-
[ALL B5] Grzanie spryskiwaczy szyby II LIFT
W sumie to jest jakas mysl. Wtyczka jest wpinana w sam spryskiwacz czy jest laczone gdzies dalej? Zimno na szukanie
-
[ALL B5] Grzanie spryskiwaczy szyby II LIFT
Witajcie, jak w temacie. Sprawa dotyczy podgrzewanych dyszy spryskiwacza. Zauwazylem spalony bezpiecznik (maly, 5A). Założyłem nowy, smród w samochodzie straszny, bezpiecznik po 10sek spalony. Ok. rozumiem że gdzieś jest zwarcie ale... jako że nie rozbierałem nigdy dyszy mam pytanie. Po pierwsze: Jak wyciagnac same dysze spryskow z maski po drugie, czy szukac usterki w samych dyszach czy na kablach (jaki jest ich sposob dzialania) po trzecie, jakies inne pomysly, rady? Gdzie wiązka lubi padać? Też wątpie żeby kable same od siebie nagle zwarcie robiły.
-
Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
O tym nie pomyslalem zawsze mialem opcje bez znaczkow
-
Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
chodzi mi o fakt: http://allegro.pl/emblemat-audi-napis-znaczek-a4-i1343465795.html 4ka nie jest plaska, jest poscinana z kazdej strony (profilowana) z drugiej strony plaska (na tasme) to jak ją obracają? Oczywiście mówie o przypadkach kiedy obrócona ma tak samo pościnane krawędzie.
-
Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
Srebrne w S4? Widzisz różnicę. Ten odcień koloru zegarów w pierwszym poście wynika z jakości fotki, one są prawie białe na żywo, ale nie idealnie białe, co do lekkiego przybrudzonego białego się zgodzę, ale do tych z S4 to raczej bym ich nie porównywał No dobra, z tym srebrem z s4 troche niekonkretnie napisalem bo to bardziej szare w sumie, ale tamte nie są białe, brudne białe to juz lepsze okreslenie. Białe widzialem tylko z allegro do dorobienia A co do 4ki przekreconej to jak sie sprawa ma? Przeciez ona jest tak samo wyprofilowana, ze nie ma opcji zeby byla obracana przez Henia
-
Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
rafalex jesli to jest dla Ciebie bialy, to co jest w pierwszym poscie tego tematu i to co jest podswietlone na aukcji to współczuje. Albo poważnie przetrzyj monitor ps... logicznie rzecz biorąc. np. ikona akumulatora (na wskazniku po prawej stronie jest biała) więc tarcze fizycznie mają inny kolor.....
-
Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
Halo, halo. Ale te zegary ktore pokazujecie z ebaya to srebro jest typowe dla S4 i te z pierwszego posta tez srebrne. Białych jako białych nie widziałem, nie słyszałem i etka nie pokazuje A i te mtm na zdjeciach maja czarne. Co do srebrnych w opcji zgodze sie, moze i byly. Ale białe...?
-
[B6 AWX] Na biegu jałowym spada temperatura?
Na ori nowym termostacie, nowej chlodnicy potrafi sobie spasc przy ujemnych i dluzszym postoju. TDI jest bardzo wydajne, wiec malo oddaje temperatury
-
[ALL B5] Żarówki T5/R5 LED
w vdo to kazda dioda dobrze swieci. kat rozpraszania za wielki tam nie potrzebny Wsadzałem do b4 diody, zmatowiona główka i świecą równo.
-
[B5 AFN] Jak wymontować przerywacz ?
Po lifcie sa dwa przerywacze, osobny od kierunkow osobny od awaryjek, dlatego tez awaryjski dzialaja a kierunki się sklejają. Zeby go wyciagnac polecam, szczypce, kombinerki i pociagnac za obudowe... wychodzi normalnie. Oczywiscie wczesniej sciagnijcie sobie plastik czerwony-podważając go z boku PS. febi zamiennik okolo 120zl, albo reanimacja np z dwóch zrobić jeden (przekaznik od awaryjek w miejsce kierunkow) Kowi87, sprobuj uderzyc pięścią nad przekaźnikiem, mnie pomagało ewentualnie rozebranie i czyszczenie preparatem do elektroniki, alkoholowym.
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Gdzies okolo 8-9.XII kasa zapewne wpłynęła na konto. Więc nie ma tragedii. PS. zamawialem na allegro w podobnym czasie żarówki, wysłane chyba w poniedziałek-jeszcze nie ma Allegrowicz nijak związany z 312mc, wpisalem dla porownania
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Do mnie paczka od 312mc doszla, zlego slowa nie nie powiem, numer przesylki dostalem nawet
-
[ALL] Zimowe Poranne odpalanie TDI... jak to powinno wyglądać ?
Kazde auto które posiadam/posiadałem a teraz 3x tdi w rodzinie. Wsiadam, zapalam, nawiew na climatronicu na szybe (b5 po IIliftach) po 1-2 min leci juz cieple na szybe - 3 dodatkowe swiece robią robote, ogrzewanie tylnej tez wlaczone+lusterka odmrożone. Odśniezam, wsiadam już nie do zimnego (pupa nie przymarza ) i jade do 2400Rpm licznikowego. PS. licznikowe 90stopnie to juz od jakis 81stopni na climatronicu/vagu. takze jeszcze trzeba poczekać chwile. Wskazowka szybciej pokazuje 90 niż jest w rzeczywistosci
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Mam nadzieje ze moja dojdzie, w piatek wyslana od 312mc
-
[ALL] jak to jest z tą mocą seryjną ???
Moj afn (seria) oska wypluła w listopadzie ~120km i 255Nm 1z (seria) rok temu wyplul ~92km i 202Nm na przeplywce Boscha.