Treść opublikowana przez zgredek27
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Dokladnie tak. Gdyby udalo sie zrobic pierscienie to oczywiscie przykrece je do drzwi Dzięki
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Ok, czyli jeszcze musze za taschkiem dorobić jakiś pierścień bo na razie mam wolną przestrzeń między panelem a drzwiami :gwizdanie:
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
dla pewności pytam - robie to pierwszy raz Pewnie idealnie byłoby zrobić za głośnikiem jeszcze pierścień z mdfu żeby się powietrze nie rozchodziło na boki pod panel
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Odgrzeje. Motyw jest taki... mam taschki w nich Hertz Esk 165 http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=1b1424a048eefaab Wziąłem się za wygłuszanie drzwi. I rozumiem że robię tak, obklejam całe drzwi wewnątrz-szczelnie + od strony gdzie przychodzi panel drzwiowy zaklejam całość.. ale.. co dalej? Zostawić wycięcie żeby głośnik grał w drzwi czy też zakleić dokładnie całą powierzchnie - tym samym głośnik ma tyle przestrzeni co między taschkiem w matami. Jednym słowem.. ma grać do wewnątrz drzwi czy mam zakleić je całe?
-
[ALL] Wymiana wahacza - spostrzeżenia
to trzeba było kupić auto w które nie musiałeś inwestować...ale pewnie wtedy byłoby droższe w zakupie :gwizdanie: :gwizdanie: zawias, hamulce, rozrząd to najczęsciej pakiet startowy i tego nawet nie liczyłbym w koszta. Jak robić to wszystko...szkoda nerwów i kasy na rozkręcanie tego później po 5-6 razy. FEbi sobie odpusc... padło mi po 8k km... a master sport jezdzi juz 14k (wymieniane w tym samym czasie).
-
[INNE] Zawieszenie quattro i 4motion
B5 mial jeszcze jak najbardziej torsena, to przeciez to samo podwozie co b5 a4, nastepny juz mial silnik w poprzek i haldexa. Co do sprezym to watpie.. juz w ośce tylna belka była inna w passku, dłuższy jest po prostu.
-
[B6 AVF] Odgłosy przelewajacej sie wody
a przypadkiem pod przednim fotelem nie stoi? W takich przypadkach targa sie wykładzine na zewnątrz albo unosi chociaż część zalaną. Inaczej nie wyschnie dobrze
-
[B6 AWX] Czy należy badać zbieżność po wymienie amortyzatorów
Ja bym nie robił... końcówki drążków w końcu nie ruszane.. wahacz wskakuje w to samo miejsce więc po co.
-
Ciekawe strony warte odwiedzenia :)
www.bash.org.pl
-
[ALL B5] Co wymienić aby poprawić komfort kierowania starszą B5? Jakie są czynniki komfo.
Rozpinasz wahacze i reszta ustrojstwa i sprawdzasz, tak to moge zaproponowac Ci wymiane kompletu wahaczy, drazki + gumy z poliuretanu i amory gazowe, będzie bez porównania, tylko po co wszystko jak większość może być ok
-
[B5 AFN] Uszczelniacze? Turbo? - od czego zacząć?
A ja dodam tylko tyle żeby niektórzy sprawdzili sobie właściwości myjące półsyntetykow i pełnych... są bardzo zbliżone a w niektórych przypadkach identyczne (liqui moly na którym mam przyjemność jeździć), najpierw 10w40 teraz 5w40, różnicy w ubywaniu żadnej a turbo zdrowsze. Nie piszcie bajek, skoro myją podobnie to jak ma wypłukać?
-
[ALL B5] Wymiana grafitowego wirnika w module centralnego zamka
Przy zmianie pompki trzeba przekodowac kluczyki (w rozumieniu calej pompki jako elementu), w przypadku przekladania samych podzespolow typu wirnik itp nic nie kodujemy (bo to przeciez tylko el. wykonawcze mechaniczne). jak slychac swist to znaczy że masz gdzies nieszczelność (moze spadl przewod z pompki). Pompka ze zdrowym wirnikiem jest praktycznie nie slyszalna (ryglowanie zamkow jest podobnie glosne). Wraz z zużyciem jej glosnosc rosnie (coraz wiecej musi pompowac jak wirnik już wyrobiony).
-
[ALL B5] Otwiera się tylna klapa
Przy zamku (w polifcie sedanie przynajmniej) sa dwa mikrostyczniki - jeden po przekreceniu zamka(wciska się-mikrostycznik) wtedy blokujemy sobie mozliwosc otwierania przy centralnym - z pilota nie ruszy w ogole. Drugi mikrostycznik(przekrecamy zamek kluczykiem w druga strone niż w przypadku wyzej) jest do otwierania bagaznika z kluczyka (przekrecamy i tym samym wciskamy mikrostycznik - silownik dostaje impuls i otwiera cięgno). To tez możecie sprawdzic. U mnie w zimie się coś przymroziło i musiałem włazić przez środek do bagaznika :gwizdanie:
-
Czarnobyl 1986-2006
dopisze sie zeby sledzic temat, masakra
-
TDI czyszczenie kierownic VTG
Albo vagiem sobie sprawdz, dodam tylko ze sztanga moze chodzic a notlauf i tak sie moze pojawiac, kierownice w samym turbo i tak zapieczone
-
[ALL B5] Czy gdzieś można kupić przycisk FUNK ?
A zmieniales przekaznik? Co do tematu, moze lepiej szukac od wlacznika ogrzewania/halogenow i zalozyc sama zaslepke inna? Zaslepka wystepuje jako osobny element?
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
No ja tez nie wiem jak to zakladacie z osłoną, Ni uja nie idzie dokrecic u gory nakretki (sruby) jak jest oslona zalozona.
-
[ALL] Urlop nad Morzem
To gdzie nad morze w koncu ? Zawsze atakowalem okolice Ustki, moze teraz czas na cos innego
-
Rezanie bixenonu
W sumie to juz zamowiłem ale w ramach dopytania, rozumiem ze uklad obniza swiatla o jakas konkretna wartosc, po czym wraca do swojej pozycji (z przelacznika 0-1-2-3). Jak w przypadku najnizszej pozycji? Nie ma tam problemu z brakiem mozliwosci opuszczenia nizej w celu powrotu?
-
[B5 AFF] Sprzęgło
Kwestia rocznika, pierwsze ahu w b5 a4 mialy podobno jednomas, potem dwu. Nie wiem jak aff
-
[INNE] Auto marzeń
Odkupiłbym rs2 sedan od szejka
-
[B5 AHU] Sprzęgło i przyczepa camping.
Niestety ale dwumas do wymiany. ta od razy dwumas którego on nie ma. W 1zcie b4 tez mam taki objaw a tam dwumasa nie było. Troche galopujące diagnozy
-
[ALL B5] Lampy tył, II lift :)
Zielona żarówka w kierunek i będzie git.
-
Uważajcie z xenonami bez spryskiwaczy
Panocki, przeciez od pewnego momentu nie pakują seryjnie 4300k tylko 5000k i takie zarniki dostaniecie oryginalne, zadne inne. Ameryki nikt tym nie odkrywa, bo tylko takie są dopuszczone do ruchu.
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
Doszły wczoraj, nieźle dają Dzieki