Treść opublikowana przez zgredek27
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Panowie a idzie gdzies kupic komplet MASTERSPORTA na jedna strone? Druga mam nową... wszedzie komplety a cena pojedynczych wychodzi jak za komplet...chore http://www.master-sport.de/PL/productnews_1/ ich strony jakby ktos chcial poczytac
-
[ALL B5] Sprężyny 1BE a seryjne amortyzatory
Taki byl sens tego zdania...oczywiscie sam amortyzator nie jest krotszy.
-
[ALL B5] Sprężyny 1BE a seryjne amortyzatory
Daja rade z seryjnymi amorami choc wg ASO szly inne, krotsze amortyzatory. Niech Cie nie zwiedzie fakt ze 1be malo obniza...jest duzo sztywniej niz na 1ba
-
[B5 AAH] Jak wymienić amorki z tyłu?
W ostatnim a4 w ktorym wyciagalem amory po 300k gorne mocowania byly jak najbardziej OK, gumy cale nie popekane. Wiec uwazam ze to sobie mozna odpuscic... kwestia stanu oczywiscie
-
[B5 AFN] Stukanie po wymanie amortyzatorów
ALe te kapturki nie trzymaja... gorne mocowanie jest przykrecane na dwoch srubach a kapturek nawet nie dotyka swoim zaczepami budy wtedy. Takze to nie to... w jednym aucie z ktorym mialem do czynienia tez byly polamane i nie bylo zadnych stukow.
-
[ALL B5] Jak wymienia sie amortyzatory??(Przód)
A ja sie podlacze, czy mocowanie sprezyn w przypadku 1ba i 1be sa takie same dla przodu i tylu? Z tego co wiem konce sprezyn tylnych w 1be wychodza i w innym miejscu niz w 1ba a gorne mocowanie jest wyprofilwoane guma.
-
[B5 AAH] Jak wymienić amorki z tyłu?
Nie wiem czy tylko tak napisałeś w liczbie pojedynczej ale pamiętaj że amortyzatory wymienia się tylko parami :gwizdanie: zeby tylko takie cuda ludzie robili...
-
[B5 AFN] Odboje i osłony amortyzatora Avant zawieszenie 1BE
skoro tak mowisz to pewnie w ASO tak jest... dzwonilem po hurtowniach i wszedzie mowili ze standard idzie. W koncu to pianka i plastik zaslaniajacy...ja nie zauwazylem zadnych roznic. Oswiec mnie co tam daje krotszy odboj i oslona? (pytam z ciekawosci). Zwłaszcze ze jego zadaniem jest oslonienie amortyzatora, a od 1ba mieszcza sie bez problemu. Swoją drogą w ASO bez problemu do dostania...
-
[B5 AAH] Jak wymienić amorki z tyłu?
http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=52215 a opis jest i chyba na tym forum i na a4club.eu jak dobrze pamietam. Wystarczy sie wysilic
-
[B5 AFN] Nie załącza się wentylator klimy
Wszystko masz pod plastikiem pod kierownica. Dwa duze poziomo ustawione bezpieczniki, przekaznik jest nad nimi lekko na prawo. PS. ja walczylem z wentylatorem... wyciagnalem nie chodzil, wyczyscilem, obstukalem, na krotko chodzil po podlaczeniu nie chodzil - bezpiecznik ok, postawilem na przekaznik...ale za nim zdazylem podmienic z blizniaczym a4 to wentylator wlaczyl sie podczas jazdy po wlaczeniu klimy (jakies 20-30sekund od wlaczenia). I dziala do tej pory.
-
[All B5] Dolne listwy drzwi
Dokladnie ale na allegro nie lepiej, kupujac osobno ta sama listwa 135zl srednio plus 14-15zl przesylka. Euro poszlo w gore...
-
[All B5] Dolne listwy drzwi
drzwi kierowcy 156zl na chwile obecna. ASO AUTO-SPECIAL Modlnica obok Krakowa.
-
[B5 AFN] Pytanie o dynamikę silnika AFN do właścicieli i nie tylko
nic nie zazdroszcze bo mam zdrowego afna i ahu pod domem i 1zta... po prostu wiem jak to jezdzi. Ahu z przebiegiem 170tys kupiony, jak igla
-
[B5 AFN] Odboje i osłony amortyzatora Avant zawieszenie 1BE
A czym one sie roznia? Pakowalem w sobote sprezyny 1be do seryjnego wczesniej zawiasu i podpasowaly bez problemu...
-
[B5 AVG] Przewód (rurka) podciśnienia sterowania VTG (kierownicami turbiny)
ile dokładnie potrzeba każdego z tych przewodów do AFNa ? Przeciez masz napisane na pierwszej stronie...troche fatygi.
-
[B5 AFN] Oderwało się nadkole trzymające wahacze, szukam blacharza
Nie ma takiej opcji zeby cos sie odrywalo od ramy samo.... musialbys miec chyba zero amortyozawania tylko wszystko na sztywno zespawane i to nie wiem czy by sie cos zaczelo odrywac..akurat tam. Nie chce byc wrozka...ale pewnie auto ktos nie zbyt fajnie poskladal...rozkladaj i sprawdz co tam jeszcze jest,,,
-
[B5 AFN] Pytanie o dynamikę silnika AFN do właścicieli i nie tylko
Raczej cos grzebany, seria w 90tce ma 14 do setki z tego co pamietam, watpie zeby az taki bonus byl od fabryki.
-
[ALL] Wykonanie otworu w osłonie pod silnikiem
Czy wy juz nie macie lepszych problemow do pisania na forum.... Nie chce Ci sie sciagac a latasz duzo kilometrow robisz dziure mala pod klucz i jestes szczesliwy, my mamy zadecydowac czy Tobie sie chce sciagac oslone czy nie? Mozesz sobie zrobic dziure i wpakowac w nia pozniej np jakas gume np. taka jak montowane sa w podwoziach zeby CI tam nie chlapalo i jest ok. :gwizdanie:
-
[ALL B5] Podszybie, spinki, problem z "wkrętami"
a ja proponuje przeczytac to: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_spinki_podszybia_wkrety_plastikowe-t130005.0.html
-
[ALL B5] Łożyska wyją
Po 95 kupowalem Faga, wiec wydaje mi sie ze cena nie mala jaka zaplaciles. Moze zle wprasowane byly i sie rozpadly...
-
[ALL B5] Spinki podszybia /wkręty plastikowe
wielkie dzieki!
-
[B5 AFN] Wymiana wahacza górnego prostego - bez wykręcania kolumny zawieszenia
tez sie tak meczylem zeby nie ruszac mocowania amora...stracilem dobre 40min po czym odkrecilem 3 sruby, wyjalem amortyzator z mocowaniem, skrecilem wahacze i wsadzilem. Dokrecilem bez problemu i wiem ze dobrze do tego w dobrej pozycji.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
1) 270.000 na wahaczach i padły ? - nie wierzę.. ładny szajs musiał być. Czyli nie ma co wkładac ori części ? Lepiej tanie zamienniki ? Strasznie slaba ta Twoja ironia Nie w tym rzecz...wydaje mi sie ze podniecanie sie tym ze LEMKI przelataly 200-300k nie ma zadnego sensu i odniesienia do naszych drog. Moje tez przelataly niecale 300k i co z tego jak po przyjezdzie do PL po 7k byly w stanie agonalnym, a pewnie w DE jezdzilyby kilka lat po rownych nie dziurawych drogach gdzie nie dostają po d*pie. Ile w PL Lemki wytrzymuja? Tylko prosze o opinie nie typu "chyba z 300k wytrzymaja albo moje TDI w miescie pali 4,5-5l"
-
[ALL B5] Różnica w zawieszeniu
PO PIERWSZE 2.6 to nie zadne S4...zwykla benzyna V6...i tyle, pelno tego. S4 B5 tylko i wylacznie 2.7 Biturbo. Macie wlepki, ksiazki serwisowe to sprawdzcie zawieszenia, jak kolega wyzej pisal, jeden pewnie ma 1be drugi 1ba(bardziej komfortowe-wyzsze). ewentualnie gdyby to bylo prawdziwe S4 (nie 2.6 benzyna) to zawias jest jeszcze twardszy niz 1be.
-
[ALL B5] Regulacja amortyzatorów MTS Technik
a jaki masz zawias?