Treść opublikowana przez zgredek27
-
Rezanie bixenonu
Z tymi czarnymi tylko do jasnych to różnie bywa, do ciemnych też jest ok . Ja mam czarne w czarnym, na drugiej granatowej B5 zostały srebrne, a na trzeciej czarnej też srebrne. Wszystko zależy od całego projektu Tutaj masz moje wypociny na nietypowym kolorze: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/249684-b5-ajm-quattro-ptys-bi-xenon170kmazev25exdp/ do tego ostatnia wspomniana rodzinna z jeszcze świeżym bixem z weekendku : i pierwsza wspomniana jeszcze bez bix.
-
Urwany odpowietrznik
Dospawać coś ...
-
Rezanie bixenonu
Z tą taśmą to loteria. Wszystko zależy od stopnia "wypalenia" odbłyśników. Robiłem tego już sporo pod bixenon, jedne trzymają idealnie, inne na tej samej taśmie odpadają. Najczęściej jest to kwestia przebiegu a raczej ilości km na światłach.
-
Brc, jak to ugryźć?
Hej, mam u siebie BRC w AMXie, temat ciężki, gazownicy różni. Może mi ktoś podrzucić linka ew. podać czy jestem w stanie sam to poustawiać jak np STAGA? Co potrzebuje itp. Bawił się ktoś tym?
-
Parktronic A4 B5 Fl
Ja mam zmontowane już kilka dobrych miesięcy. Podłączałem wszystkie (oprócz sygnału z haka, bo go nie mam). Działa aż miło.
-
Parktronic A4 B5 Fl
Trzymaj: http://www.audi-tech-team.eu/parktronic-4b0919283-piny-z-kostki-vt5545.htm
-
Rezanie bixenonu
Ok, zrobiłem. Efekt przeszedł moje oczekiwania zwłaszcza na mijaniach. Większa soczewka po prostu daje bez porównania więcej światła. Dodam, że stare soczewki czyste, odbłyśniki ok (rok temu rozbierałem całe lampy i czyściłem). Zrobiłem zdjęcie na płocie dla porównania (lewa bixenon, prawa ori soczewka), włączone mijania, auto zaparkowane wyżej niż ulica Stara soczewka, przy takim zestawieniu, wygląda jakby nie świeciła a jedynie rzucała cień Żarniki zostały te same
-
[ALL B5] Tylny spryskiwacz AVANT
Tak,tylna wycieraczka dziala brak sprysku Sprawdzałeś w/w połaczenie koło nóg kierowcy? Ew. jest opcja, że rurka w wycieraczce się ukręciła (o ile do klapy dochodzi płyn) i leje Ci się do mechanizmu (do środka). Słychać działanie pompki po naciśnięciu manetki?
-
[ALL B5] Tylny spryskiwacz AVANT
Zbiornik jeden, przedni działa?
-
Rezanie bixenonu
Dzięki. A w Roomsterze jest jaka (wiem że H7), wymiarowo dużo rzeźby?
-
Rezanie bixenonu
Hej, stron dużo i doszukać się nie mogę. Jakie soczewki pchać w polifty B5 żeby nie trzeba było dużo ciąć i rezać? Z jakiego samochodu szukać?
-
Bixenon do B5 polift jakie soczewki?
Hej, jak w temacie, szukam, szukam i nie mogę się pewnych informacji doszukać. Jakie soczewki najlepiej wkładać do B5 (fl), co się najlepiej mieści, bez strasznego cięcia. Możecie polecić jakieś soczewki, z jakich modeli samochodów szukać? Pozdrawiam.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Przy Brożka 18 z groszem B7 na ledach z tyłu. Kierowniczka w stronę Ruczaju leciała.
-
[B5 AJM] Quattro Ptyś /bi-xenon/170KM/AZEV/2.5"ex+dp
Bylem wozony, ptyś robi robote i zaswstydza niejednego. Mody w dobrym kierunku, czekam jak pęknie 200 na wykresie Felgi tez widzialem, w zapasach inne na lato
-
Problem z wyłączeniem klimatyzacji
Jak się świeci sniezynka to wtedy masz włączoną klimę, z tego co piszesz u Ciebie klima nie działa tak?
-
[ALL] Parktronik montaż
Hej, podbije. Mam 4B0919283 wiazke od zderzaka po sama centralkę i wiązke z centralki do kostki 5 pinowej białej (podejrzewam, że idzie do przodu samochodu). Możecie łopatologicznie podpowiedzieć co i jak podpiąć? Wrzucę zdjęcie jeśli będzie trzeba, Ps. moduł oczywiście z dwoma kostkami, 16 i 12 pinową. Część idzie do dokładki a reszta te 5 pinów, jest obcięta. jest i zdjecie: Ktokolwiek?
-
Amortyzatory 1BE 2.8 Quattro sedan/avant
Avant jest cięższy tyłem, sprężyna oryginalna jest inna do sedana/avant. W praktyce i obniżaniu, tylko lepiej jak tył siądzie niżej
-
Słabe światła przednie
Przesłony jak wyżej pisali, przestawiasz. Rozbierz je i wyczyść, a zrobi się jasno. Ew. jeśli po rozbiórce okaże się, że odbłyśniki w soczewkach wypalone, to regeneruj ew. szukaj innych soczewek. Filozofii żadnej nie ma a syfu w lampach "kupa", ps. o ile będą mało "podpalone od góry" obróć odbłyśnik...
-
Parktronic A4 B5 Fl
Dzięki za podpowiedź, zderzak na miejscu, dokładka i wiązka tak samo, spięte do momentu tylnej kanapy. Chciałbym profi, bo jakoś mi to później spać nie da Tak to wygląda na chwilę obecną: Wiązkę mogę spokojnie przeciągnąć (o ile jest tam gdzie się wpiąć) bo ciągnę kable pod wzmacniacz ;P
-
Parktronic A4 B5 Fl
Witajcie, dorwałem parktronic z wiązką dość kompletną. Z tego co wyczytalem sama centralka ma być pod siedzeniem tylnym, buzer w prawym boczku (po długości kabli się zgadza). I teraz problem, co dalej? Długa część wiązki aż do nastepnej kostki idzie do przodu prawym progiem? Sugeruję się jej długością. Gdzie ew, szukać jej drugiej części, ew. jeśli jej standardowo nie ma, to może ktoś posiada rozpiskę pinów. Drugie pytanie, jak z kodowaniem, znalazłem na forum passata kodowanie do 3bg, aie nie wiem jaka cyfra przypisana jest a4 b5 avant. Pozdrawiam
-
Xenon D2S
Lampa w poliftowym b5 jest taka sama pod xenon i żarówkę halogenową. Rózni się tylko mocowaniem żarnik/h7. Oznaczenie na kloszu masz pod to i pod to. Więc jeśli zrobisz spryski, wrzucisz nawet zwykłe HIDy pod H7 to teoretycznie nikt Ci się nie przyczepi (tak mam - spryski akurat miałem seryjnie). Kontrole drogowe przechodzi Dla dopełnienia całości trzeba by było puścić wiązke i samopoziomowanie (ale to możesz regulować ręcznie żeby ew. przy doładowanym samochodzie nie razić).
-
Lakierowanie lamp
W b5 też jak i w większości samochodów, nazywane to jest powłoką UV. Polerka i lakierowanie to nic nowego, do tego wyczyść sobie środki (zobaczysz ile jest syfu na odłbłysnikach), to wtedy będzie największa różnica. U Ciebie dalej widać "mleko" w środku, albo zdjęcie tak wygląda. Jedne z moich pierwszych:
-
Naprawa listw wewn. drewno/carbon
O dzięki za naprowadzenie, masz kogoś takiego?
-
Naprawa listw wewn. drewno/carbon
Witam, Jak w temacie, mam pęknięte listwy (bezbarwny), próbował ktoś naprawiać? Czy samo zeszlifowanie i malowanie bezbarwnym pomoże? Jakieś pomysły? Sprawa o tyle skomplikowana że to carbon, ciężko będzie nie przeszlifować
-
Progi z omegi C
Co to jest dedykowany próg do a4? Jakiś laminat pod model robiony?