Treść opublikowana przez zgredek27
-
Bixenon do B5 polift
Gwerty nie odpisuje, sądząc po dacie ostatniego logowania, to może być ciężko. Do tego nie jedne już rozklejałem, więc ogarnę. Kwestia dopasowania podzespołów.
-
Bixenon do B5 polift
Ok, to się odezwę. Ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenie?
-
Bixenon do B5 polift
Hej, gwerty juz chyba nie siedzi na forum, wiec pytanie do Was. Jakie soczewki bihalogen/bixenon mieszczą się w lampy poliftowe bez większych problemów, co kupić żeby było ok, ew. może ktoś z Was sprzedaje takie rzeczy? Coś mi się obiło o uszy o gadżetach z roomstera?
-
2.8 30v wydech
To AAH, duża różnica do 30v? Jak w środku? Znośnie na długie trasy?
- wyglad wydechu
-
2.8 30v wydech
Hej, cały czas chodzi mi po głowie wycięcie katów i tutaj pojawia się pytanie. Ma ktoś nagranie jak to brzmi bez katów/ bez katów i bez środkowego? Problem w tym, żeby nie było za głośno ale wydobyć dźwięk V6.
-
Dobry gaziarz w Krakowie
Też tak uważam Na szczęście to poprzednik płacił
-
Dobry gaziarz w Krakowie
Montaż mam za sobą, bo kupiłem ze świeżą (10 miesięczną) instalacją BRC, co do pełnej specyfikacji, musiałbym poszukać papierów. Faktura jakaś chyba na 3800zł była, a montowana w Węgrzcach ;]
-
Spotkania na drodze
Pozdr. i dzięki (za wpuszczenie do kolejki przed bramkami na A4), szare b5 sedan (ładne..) z naklejkami Battalionu Ps. co trafiliście? :/
-
Dobry gaziarz w Krakowie
Ok, dzięki. Temat montażu mam za sobą...
-
Dobry gaziarz w Krakowie
a kojarzycie kogoś kto dobrze ogarnia BRC? Tak z ciekawości, chciałbym żeby rzucił okiem.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
A powiedzcie mi, czy ori bose ma jakieś skrzynki za głośnikiem jak w a8 d2? Czy grają tak samo w drzwi?
-
Spryski mgiełkowe do polifta
Hej, przerabiał ktoś? Passek b5 fl ma taki bajer, jakieś superby itp. Ktoś rzeźbił?
-
Ramki przednich szyb - przedlift/polift
A w etce masz różnice? Z tego co mi się wydaje noga lusterka i mocowanie jest to samo.
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
Jeszcze dorzucę, też mam lz9w ebony, po zestawie autoglyma i wosku finish kare: Przy zadbanym nie ma opcji pomylić ze zwykłym, ciotka ma b5 w czarnym metallicu, to jest przepaść :]
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
Czarne lampy tylko do czarnego, miałem granatowego sedana i tam wyglądało kiepsko, teraz w czarnym avancie jest bdb Na tym VT wygląda dużo gorzej niż na żywca, chcesz to Ci podeśle na pw zdjęcia mojej. PS. anteny nie masz w tylnej szybie? Szkoda że ktoś błotnik pociął :/
-
[B5 AJM] Quattro Ptyś /bi-xenon/170KM/AZEV/2.5"ex+dp
O, widzę nowe mody. Dalej robione z głową i profi (fajnie że są wykresy a nie wróżenie z fusów). Działaj, działaj, pęknie 200KM coś czuję Ciekawy sleeper
-
Rezanie bixenonu
projektor obrócony o 180.( przesłona od góry) HAHA, aż o takiej wpadce nie pomyślałem... za mało się przyjrzałem
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Ok, nie wiem czy już pytałem - 67mm ktoś wsadził? Troche powalczyłem, na panelu 18mm (zewnętrzny) delikatnie spiłować trzeba prowadnicę plastikową-zieloną ALE boczek podczas zakładania haczy o głośnik (przy górnym mocowaniu ori głośnika-odlew pod głośnik o który się opiera). Czy jest sens walczyć i piłować czy i tak za wiele wymagam i nie wejdzie :> Ew. macie namiar na jakieś taschki w normalnych pieniądzach, leżą mi ale te duże...
-
Wycieraczka tył avant
dzięki, czyli bez szału :/
-
Rezanie bixenonu
Krzywo odcięty promień światła? Tak mi się zdaje
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
OK, no właśnie są jakie są, dlatego ich nie chce - chociaż kilka wiosen przejeździły i nikt nie zauważył nieori roboty . Na dniach trzeba rezać PS. a jakieś fajne miejsce na wzmacniacz w avancie macie? W sedanie było prościej, pod półką z tyłu mógł wisieć...
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Kowi, taschki mi leżą, kiedyś kupiłem za jakieś 60zł chyba Ale takie: IMG_0045.jpg | zgredek27 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl Grało spoko, teraz szkoda mi trochę ciąć jasne boczki do tego schowek się tylko uchyla. Jak rozumiem, daje panel od tyłu, kręcony do poprzecznej belki czarnej i na dole do poszycia drzwi (rantu), drugi na wierzch i dopasowywanie. Szyba ma tam dużo luzu?
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Panocki, nie mogę się doczytać, Hertz ESK z głębokościa 65mm wejdzie? Czy zakładać taschki i ciąc boczek?
-
Wycieraczka tył avant
Hej, pewnie nie jeden z Was przerabiał ten temat, od czego podpasuje wycieraczkę na tył (cały silnik z mechanizmem). Fabia I coś jeszcze? Ew. od czego szukać jeśli chodzi o cenę - rozrzut jest kolosalny na alledrogo.