Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zgredek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zgredek27

  1. zgredek27 odpowiedział(a) na zgredek27 temat w Audi A4 B5
    Gwerty nie odpisuje, sądząc po dacie ostatniego logowania, to może być ciężko. Do tego nie jedne już rozklejałem, więc ogarnę. Kwestia dopasowania podzespołów.
  2. zgredek27 odpowiedział(a) na zgredek27 temat w Audi A4 B5
    Ok, to się odezwę. Ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenie?
  3. zgredek27 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Hej, gwerty juz chyba nie siedzi na forum, wiec pytanie do Was. Jakie soczewki bihalogen/bixenon mieszczą się w lampy poliftowe bez większych problemów, co kupić żeby było ok, ew. może ktoś z Was sprzedaje takie rzeczy? Coś mi się obiło o uszy o gadżetach z roomstera?
  4. zgredek27 odpowiedział(a) na zgredek27 temat w Audi A4 B5
    To AAH, duża różnica do 30v? Jak w środku? Znośnie na długie trasy?
  5. zgredek27 odpowiedział(a) na -sebo- temat w Audi A4 B5
    Jaki silnik?
  6. zgredek27 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Hej, cały czas chodzi mi po głowie wycięcie katów i tutaj pojawia się pytanie. Ma ktoś nagranie jak to brzmi bez katów/ bez katów i bez środkowego? Problem w tym, żeby nie było za głośno ale wydobyć dźwięk V6.
  7. Też tak uważam Na szczęście to poprzednik płacił
  8. Montaż mam za sobą, bo kupiłem ze świeżą (10 miesięczną) instalacją BRC, co do pełnej specyfikacji, musiałbym poszukać papierów. Faktura jakaś chyba na 3800zł była, a montowana w Węgrzcach ;]
  9. Pozdr. i dzięki (za wpuszczenie do kolejki przed bramkami na A4), szare b5 sedan (ładne..) z naklejkami Battalionu Ps. co trafiliście? :/
  10. Ok, dzięki. Temat montażu mam za sobą...
  11. a kojarzycie kogoś kto dobrze ogarnia BRC? Tak z ciekawości, chciałbym żeby rzucił okiem.
  12. A powiedzcie mi, czy ori bose ma jakieś skrzynki za głośnikiem jak w a8 d2? Czy grają tak samo w drzwi?
  13. Hej, przerabiał ktoś? Passek b5 fl ma taki bajer, jakieś superby itp. Ktoś rzeźbił?
  14. A w etce masz różnice? Z tego co mi się wydaje noga lusterka i mocowanie jest to samo.
  15. Jeszcze dorzucę, też mam lz9w ebony, po zestawie autoglyma i wosku finish kare: Przy zadbanym nie ma opcji pomylić ze zwykłym, ciotka ma b5 w czarnym metallicu, to jest przepaść :]
  16. Czarne lampy tylko do czarnego, miałem granatowego sedana i tam wyglądało kiepsko, teraz w czarnym avancie jest bdb Na tym VT wygląda dużo gorzej niż na żywca, chcesz to Ci podeśle na pw zdjęcia mojej. PS. anteny nie masz w tylnej szybie? Szkoda że ktoś błotnik pociął :/
  17. O, widzę nowe mody. Dalej robione z głową i profi (fajnie że są wykresy a nie wróżenie z fusów). Działaj, działaj, pęknie 200KM coś czuję Ciekawy sleeper
  18. zgredek27 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    projektor obrócony o 180.( przesłona od góry) HAHA, aż o takiej wpadce nie pomyślałem... za mało się przyjrzałem
  19. Ok, nie wiem czy już pytałem - 67mm ktoś wsadził? Troche powalczyłem, na panelu 18mm (zewnętrzny) delikatnie spiłować trzeba prowadnicę plastikową-zieloną ALE boczek podczas zakładania haczy o głośnik (przy górnym mocowaniu ori głośnika-odlew pod głośnik o który się opiera). Czy jest sens walczyć i piłować czy i tak za wiele wymagam i nie wejdzie :> Ew. macie namiar na jakieś taschki w normalnych pieniądzach, leżą mi ale te duże...
  20. dzięki, czyli bez szału :/
  21. zgredek27 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Krzywo odcięty promień światła? Tak mi się zdaje
  22. OK, no właśnie są jakie są, dlatego ich nie chce - chociaż kilka wiosen przejeździły i nikt nie zauważył nieori roboty . Na dniach trzeba rezać PS. a jakieś fajne miejsce na wzmacniacz w avancie macie? W sedanie było prościej, pod półką z tyłu mógł wisieć...
  23. Kowi, taschki mi leżą, kiedyś kupiłem za jakieś 60zł chyba Ale takie: IMG_0045.jpg | zgredek27 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl Grało spoko, teraz szkoda mi trochę ciąć jasne boczki do tego schowek się tylko uchyla. Jak rozumiem, daje panel od tyłu, kręcony do poprzecznej belki czarnej i na dole do poszycia drzwi (rantu), drugi na wierzch i dopasowywanie. Szyba ma tam dużo luzu?
  24. Panocki, nie mogę się doczytać, Hertz ESK z głębokościa 65mm wejdzie? Czy zakładać taschki i ciąc boczek?
  25. Hej, pewnie nie jeden z Was przerabiał ten temat, od czego podpasuje wycieraczkę na tył (cały silnik z mechanizmem). Fabia I coś jeszcze? Ew. od czego szukać jeśli chodzi o cenę - rozrzut jest kolosalny na alledrogo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.