Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. To byl calkiem dobry zamiennik. Widocznie nie dosc dobry ?
  2. Znowu padł mi czujnik położenia wału G28 (po 10 tys km). Teraz kupiłem ori, z Aso + uszczelki chłodniczki oleju. Na drugim zdjęciu widać, że czujniki nie są takie same. Dodatkowo, zamiennik wchodził w otwór w bloku bez większej siły (co powodowało delikatne zabrudzenie chmurą olejową dookoła) a aby włożyć ori czujnik musiałem użyć dwoje dłoni (gdzie i tak oring nowego czujnika był zwilżony olejem). Także generalnie rzecz biorąc utwierdzam się w przekonaniu, że nie stać mnie aby kupować zamienniki bo to wywalanie pieniędzy w błoto.
  3. Na a3-club.net jest duży temat o radiach z androidem i praktycznie każdy skarży się na jakość dźwięku. Stąd moje obawy o to.
  4. W sensie czego nie ma RNS-E, co wymaga dokupienia? Symphony 2 miałeś sparowane z Bose? Różnica między wersją z subem non-Bose a kompletnym Bose jest duża.
  5. Nie boicie sie, ze na androidzie pogorszy sie jakosc dzwieku? U siebie mam BOSE i gra to przyzwoicie. Nie wiem czy android zabanglalby z tym naglosnieniem.
  6. Jak Ci się uda z tym doświetlaniem zakrętów to sobie podpatrzę
  7. Doświetlanie zakrętów fajna rzecz. Jaki moduł do tego trzeba mieć? U Ciebie też działa tylko pokrętło od głośności?
  8. Potocznie krążek zdzierakowy z podpunktu 4 nazywany jest "włosami murzyna". Bardzo fajna rzecz, zdziera lakier nie ruszając metalu.
  9. No i jeszcze kable ogarnac na scianach, bo na razie czesc bezladnie wisi ?
  10. Remonty w domu sie koncza, garaz zrobiony wiec wkoncu bede mogl przysiasc do swoich samochodow. Na wiosne chce zrobic tak jak Ty kiedys i wymienic w ukladzie klimatyzacji wszystkie gumowe uszczelki
  11. No wlasnie w najblizsza sobote wymieniam tamdempompe na boscha plus likwiduje wycieki plynu chlodzacego plus po ogarnieciu tego poduszke skrzyni trzeba wymienic. I to wszystko dlatego, ze z tandempompy delikatnie saczylo sie paliwo...
  12. Jeszcze felg nie mam, ktore by pomiescily heble
  13. To nie ja ciezko powiedziec ile jechalem bo dobra droga byla (chyba ma status krajowej, tylko musialo byc jakies lokalne ograniczenie bo kilka budynkow bylo w szczerym polu), 6 bieg. Zaladowany avant z q planie po zakretach wiec jechalo mi sie mega plynnie. I sobie tak powoli pyrkalem
  14. Ja nie pracuje w mon jestem programista. Ale fakt faktem, ze mundurowi mundurowym raczej mandatow nie daja
  15. Dzisiaj jadac z zona mielismy niesamowitego farta. Jakos tak podczas drogi zagadalem sie i nieco przekroczylem predkosc. I nagle radiowoz na poboczu oraz policjant, ktory biegnie do suszary zostawionej na masce. I to jego zlowrogie i pelne nienawisci spojrzenie spode lba kiedy go mijalem a on nie zdazyl mnie „ustrzelic”. Uff...
  16. Z czasem jak z butelka wodki - kazdy wie ze kiedys sie skonczy ale zawsze nastepuje wielkie zdziwienie jak to sie stanie
  17. Montaż stroboskopów w wewnętrznych klamkach?
  18. trepek odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    Dam Ci radę odnośnie 1.4 TDI - jeśli coś zaczyna źle w nim działać, jakieś dziwne dźwięki czy coś, podkręć głośniej radio ?
  19. Nie zapominaj, ze pomiedzy mna a kontem bankowym stoi jeszcze Trepkowa
  20. Wlasnie tez sobie musze sprawic jakis 16 calowy set lato oraz inny na zime.
  21. Pierw pokazalem zonie tylnie zaciski i tarcze - byla pod wrazeniem. A pozniej pokazalem jej potwora... ! ...Przedni zacisk
  22. Ilu calowe masz kola teraz?
  23. Dokladnie tak wiadomo, trzeba w kolor dac, przeczyscic itp. Oraz felgii wieksze zakupic ale set jest caly, nawet przewody hamulcowe sa. Jutro jakies zdjecia zrobie.
  24. Prawie - nie widzę piwa!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.