Treść opublikowana przez Labiel
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Muszę wreszcie "kupić" tą Elsę bo coraz częściej przydają mi się schematy. Tylko to cholerstwo waży 14GB.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to niezła rzeź. Która tam jest już minuta?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie. Styk w zamku jest używany tylko do alarmu i do "resetowania błędu" jak np. niski stan oleju. Aha, tak czy siak warto go podłączyć. Wiesz może jak to idzie? W sensie czy jest to tylko masa, czy idzie plus do licznika?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mam jeszcze pytanie. Czy w licznikach II lift (białe podświetlanie, elektroniczny zegarek) jest komunikat otwartej maski? Na forum A6 piszą że w C5 była taka funkcja. Mam poliftowe wzmocnienie czołowe więc również i mikrostyk który wykorzystywany był między innymi w alarmie tak jak i w A6 C5. ---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- A dobra, chyba znalazłem. Zielona wtyczka, pin 25 - sygnał otwarcia maski.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Potrabimy mu pod kosciolem? ---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ---------- A to dlatego ze sie dal w trabe zrobic Bo przed ślubem to każda obiecuje. A po ślubie.... Zresztą sam zobaczy
-
kilka pytań ??
Mann. Ale jak olej masz średnio dobry to nie ma co w filtr inwestować Filtron też się na da.
-
Dziura w dolocie powietrza
Rób jak uważasz. Moim zdaniem cały układ WN do sprawdzenia w pierwszej kolejności.
-
Dziura w dolocie powietrza
Układ WN do sprawdzenia tak jak pisałem wcześniej.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Bo wzrok mi się wyostrzył
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Te gwizdki czy co to tam jest, wywaliłbym z deski rozdzielczej.
-
kilka pytań ??
http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/all-olej-silnikowy-4260/ Ja polecałbym jakiegoś full syntetyka, na przykład valvoline.
-
kilka pytań ??
Wszystko to podstawowe pytania. Oznaczenie silnika masz na głowicy, jak zdejmiesz osłonę silnika, na uchwycie do jego wyciągania. Możesz też to sprawdzić na wklejce w bagażniku - wnęka na koło zapasowe. O olejach jest cała epopeja na forum. Wchodzi 3,5l.
-
Dziura w dolocie powietrza
Gdzie ta dziura dokładnie jest? Przed filtrem powietrza czy po? Co do konstrukcji dolotu to powiem że ma on duże znaczenie. Na przykład harmonijka która jest na rurze dolotowej nie jest od tak sobie, tylko to też ma znaczenie. Tłumi fale cofającą czy coś takiego. Aczkolwiek jeśli masz dziurę w części doprowadzającej powietrze do filtra powietrza nie powinno mieć to takiego wpływu - zaklej ją czymś to się przekonasz. ---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:10 ---------- Do sprawdzenia świece, przewody WN, kopułka z palcem czy co to tam masz w tym 1,6.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Moje kondolencję
-
Wyciek z lewej strony silnika( od strony kol wydechowego )
DÓł. Wybacz, za dużo
-
Wyciek z lewej strony silnika( od strony kol wydechowego )
No nie wiem czy aż tyle uda się unieść silnik żeby wyjąć miskę. Pompa oleju chyba będzie zawadzać.
-
Wyciek z lewej strony silnika( od strony kol wydechowego )
Wymiana uszczelki miski olejowej = zjazd saniami w dół.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Co ty, urlop chcesz wykorzystać na leżenie z d*pą? Do garażu i modzić!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hehe, ja też nie ogarniałem. Ale trzeba było to coś się tam nauczyłem. W sumie to lubię grzebać w kabelkach, przyjemna praca. Nie urypie się człowiek tak jak w mechanice, z tym że znowu wkurza strasznie dojście do niektórych kabli. W aucie to ja już leżałem pod kierownicą w każdej możliwej pozycji. Właśnie dotarła paczuszka z nowym reduktorem, filtrami gazu, przewodami itp.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja szykuje się na batalię w przyszły tydzień. Będzie urlop to planuje trochę pogrzebać. Na pewno wpada tempomat, wpada nowy reduktor i zastanawiam się jeszcze czy wyrobie się z przerzuceniem całej instalacji poduszek powietrznych z polifta.
-
Schematy z ELSY instalacji AirBag
Deski wyciągać chyba nie będzie trzeba. Jedynie siedzenia i wykładzinę bo muszę puścić całą nową instalację. Plan mam robić to w przyszłym tygodniu podczas urlopu jak starczy czasu bo jest już trochę planów. W poniedziałek planuje wrzucić tempomat, wtorek zmiana reduktora (tu będzie też trochę roboty).
-
Wyciek z lewej strony silnika( od strony kol wydechowego )
Standardowo pewnie uszczelka pokrywy zaworów, ewentualnie uszczelka napinacza rozrządu - wtedy leci z tyłu.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Spoko, znajdzie się jakiś naiwniak który nie ma pojęcia o cenach
-
Schematy z ELSY instalacji AirBag
Dzięki. Najgorsze to że trzeba rozebrać całe wnętrze. 2 dni roboty jak nic.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Hamiltona również nie lubię, bo to spory arogant, bardzo pretensjonalny. Ale kierowcą jest niezłym, potrafi walczyć.