Treść opublikowana przez Labiel
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pytanie jakie będą straty bo nie wierzę że przy samych plusach takiej przepustnicy fabryka nie stosowała tylko takiej.
-
Przetarty wąż gumowy
Nie słyszałem aby jakieś wężyki same miały się ściskać przy podciśnieniu. Jaki to ma sens? Jak się nie chce aby gdzieś szło podciśnienie to stosuje się zaworki zwrotne. U mnie w ADR zaden wąż nie ulegał ściskaniu.
- odma
- odma
- odma
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ta, jasne
-
Przetarty wąż gumowy
Jak się ściska to chyba coś nie tak. Powinienem mieć ten wężyk od swojego ADR ale mogę ci to sprawdzić dopiero pod koniec miesiąca.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Haha No ale nie śmiać się, będzie zmieniał kolor
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie no dobre. Dlatego kobiecie auta nie daje. Moim autem trzeba umieć jeździć. Nie wszędzie da się wjechać, trzeba uważać na dziury, koleiny, krawężniki i inne przeszkody
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Do B6 chyba zderzaki nie są takie drogie. Nie raz widziałem taki za 100 zl.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zderzak dałoby się uratować ale sporo pracy aby wyglądał dobrze.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ło matko. Krawężnik?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to też przyłączę się do listy życzeń. Pilnie potrzebuje zwycięski kupon lotto na minimum 5 mln zł.- Ciśnienie oleju kontrolka
A słyszałem też na przykład że APU ma mniejszy zapas wytrzymałości niż na przykład AEB co wskazuje na pewne zmiany. Oczywiście wszystko da się spasować z twoją głowicą bo bloki podejrzewam wszędzie są takie same, co najwyżej korby, tłoki itp będą inne co nie ma dla ciebie znaczenia.- Ciśnienie oleju kontrolka
Teoretycznie nie, ale praktycznie będzie najłatwiej i najszybciej chyba znaleźć AEB.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry.- Ciśnienie oleju kontrolka
Kompresję to można sprawdzić ale w celu obadania generalnego stanu silnika. Na problemy z ciśnieniem oleju to nie pomoże.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Coś tam z lakiernictwa liznąłem bo wujaszek miał swój zakład i za dzieciaka nie jedne wakacje spędziłem z papierem ściernym w łapie Jeśli chodzi o naprawianie plastików - typu zderzaki itp to wyglądało to mniej więcej w ten sposób: jeśli to były małe rysy itp to szedł szpachel - coś takiego jak podałeś. Jak już były pęknięcia itp to żywica aby trzymało i dopiero na to szpachel do gładkości. PS: są też specjalne szpachlówki natryskowe na plastiki bo zwykła może odchodzić - ale to już pod kątem malowania.- Ciśnienie oleju kontrolka
Kolego,testuj więcej silnik w momencie kiedy duł maż zajechany i słabe ciśnienie oleju to na pewno będzie dobrze. Co się dziwisz że coś stuka jeśli ciśnienie dołem spitala? Przecież możesz mieć zrobioną górę na cacy ale nic to nie da jak ciśnienie jest nadal słabe i na przykład łańcuszek będzie słabo wybierało, albo któraś słabsza szklanka będzie osobie dawać znać. Zrozum że do póki nie rozwiążesz problemu z ciśnieniem oleju to auto jest niezdatne do jazdy. W ECU nie wyskoczy ci błąd niskiego ciśnienia - od tego masz kontrolkę w licznikach.- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Przy samym pedale chyba nie ma opcji z tego co pamiętam jak wywalałem swojego.- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ona na tyle maks się otwiera. W ADR też myslalem że coś jest nie tak ale tak ma być. Jak chcesz się upewnić to ręcznie otwórz przepustnicę i zobacz co vag powie.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W sumie jestem pod ikea.- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Będą wentyle, cały zestaw już leży łącznie z odmalowanymu zaciskami bo faktycznie te cholernie się grzeją.- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Znalazłem foty. Tak to wyglądało w A80: Plan jest na FMICa więc szkoda nadkola - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00