Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Labiel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Labiel

  1. Pytanie jakie będą straty bo nie wierzę że przy samych plusach takiej przepustnicy fabryka nie stosowała tylko takiej.
  2. Labiel odpowiedział(a) na pox temat w 1.8
    Nie słyszałem aby jakieś wężyki same miały się ściskać przy podciśnieniu. Jaki to ma sens? Jak się nie chce aby gdzieś szło podciśnienie to stosuje się zaworki zwrotne. U mnie w ADR zaden wąż nie ulegał ściskaniu.
  3. Labiel odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8
    Hmy, chyba jakaś podróba czy coś. Normalnie ma kształt takiej Ztki, aby olej tak łatwo nie dostawał się do dolotu.
  4. Labiel odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8
    Opcje dwie. Albo kupno nowej, chyba coś kolo 90 zł, albo wywalić to w piz*u i zrobić wolną odmę. Robiłem tak u siebie i u kumpla.
  5. Labiel odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8
    Tak. To jest właśnie odma.
  6. Ta, jasne
  7. Labiel odpowiedział(a) na pox temat w 1.8
    Jak się ściska to chyba coś nie tak. Powinienem mieć ten wężyk od swojego ADR ale mogę ci to sprawdzić dopiero pod koniec miesiąca.
  8. Haha No ale nie śmiać się, będzie zmieniał kolor
  9. Nie no dobre. Dlatego kobiecie auta nie daje. Moim autem trzeba umieć jeździć. Nie wszędzie da się wjechać, trzeba uważać na dziury, koleiny, krawężniki i inne przeszkody
  10. Do B6 chyba zderzaki nie są takie drogie. Nie raz widziałem taki za 100 zl.
  11. Zderzak dałoby się uratować ale sporo pracy aby wyglądał dobrze.
  12. Ło matko. Krawężnik?
  13. No to też przyłączę się do listy życzeń. Pilnie potrzebuje zwycięski kupon lotto na minimum 5 mln zł.
  14. Labiel odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    A słyszałem też na przykład że APU ma mniejszy zapas wytrzymałości niż na przykład AEB co wskazuje na pewne zmiany. Oczywiście wszystko da się spasować z twoją głowicą bo bloki podejrzewam wszędzie są takie same, co najwyżej korby, tłoki itp będą inne co nie ma dla ciebie znaczenia.
  15. Labiel odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Teoretycznie nie, ale praktycznie będzie najłatwiej i najszybciej chyba znaleźć AEB.
  16. Labiel odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Kompresję to można sprawdzić ale w celu obadania generalnego stanu silnika. Na problemy z ciśnieniem oleju to nie pomoże.
  17. Coś tam z lakiernictwa liznąłem bo wujaszek miał swój zakład i za dzieciaka nie jedne wakacje spędziłem z papierem ściernym w łapie Jeśli chodzi o naprawianie plastików - typu zderzaki itp to wyglądało to mniej więcej w ten sposób: jeśli to były małe rysy itp to szedł szpachel - coś takiego jak podałeś. Jak już były pęknięcia itp to żywica aby trzymało i dopiero na to szpachel do gładkości. PS: są też specjalne szpachlówki natryskowe na plastiki bo zwykła może odchodzić - ale to już pod kątem malowania.
  18. Labiel odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Kolego,testuj więcej silnik w momencie kiedy duł maż zajechany i słabe ciśnienie oleju to na pewno będzie dobrze. Co się dziwisz że coś stuka jeśli ciśnienie dołem spitala? Przecież możesz mieć zrobioną górę na cacy ale nic to nie da jak ciśnienie jest nadal słabe i na przykład łańcuszek będzie słabo wybierało, albo któraś słabsza szklanka będzie osobie dawać znać. Zrozum że do póki nie rozwiążesz problemu z ciśnieniem oleju to auto jest niezdatne do jazdy. W ECU nie wyskoczy ci błąd niskiego ciśnienia - od tego masz kontrolkę w licznikach.
  19. Przy samym pedale chyba nie ma opcji z tego co pamiętam jak wywalałem swojego.
  20. Ona na tyle maks się otwiera. W ADR też myslalem że coś jest nie tak ale tak ma być. Jak chcesz się upewnić to ręcznie otwórz przepustnicę i zobacz co vag powie.
  21. W sumie jestem pod ikea.
  22. Będą wentyle, cały zestaw już leży łącznie z odmalowanymu zaciskami bo faktycznie te cholernie się grzeją.
  23. Znalazłem foty. Tak to wyglądało w A80: Plan jest na FMICa więc szkoda nadkola

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.