Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Labiel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Labiel

  1. Co do przepływomierza to można czyścić ale trzeba uważać bo to cholernie wrażliwe urządzenie. Ale jeśli chodzi o przepływkę to zanim zabrałbym się za jej czyszczenie w celu jej ratowania to raczej bym ją w pierwszej kolejności zvagował żeby zobaczyć jak działa. Bo jeśli okaże się że działa prawidłowo to nie ruszałbym. Co do szarpania: cały układ WM, filtr paliwa, szczelność dolotu.
  2. Labiel odpowiedział(a) na knapior temat w 1.6
    W ADR miałem że pompka załączała dopiero po rozruchu więc u ciebie może być podobnie. Zacząłbym od czujnika temperatury. A po za tym standard, świece, kable i no kopółka czy co tam jest u ciebie. Filtr paliwa kiedy wymieniany?
  3. Ja już szybę skrobałem dwa razy.
  4. Pewnie jest różnica w odczytam prędkości stąd błąd.
  5. To powiem wam że sama płyta licznika (zwykłego najprostszego z 95) kosztuje 1,8k Cena elektroniki w serwisie jest kosmiczna.
  6. Pracujemy.
  7. Niestety niektórzy pracują Sam przecież swego czasu pracowałem w niedziele i bardzo sobie to chwaliłem bo i tak w ten dzień nic za bardzo nie mogłem zrobić w domu a przynajmniej w tygodniu było wolne.
  8. W niedziele ty bezbożniku
  9. Labiel odpowiedział(a) na kfiat_man temat w 1.8T
    1,8T może chodzić o moduł wzmocnienia zapłonu bo faktycznie jest coś takiego umieszczonego na puszce filtra powierza. Czasami siada i faktycznie różne cyrki są.
  10. Panowie w niebieskim go złapali
  11. Jeszcze lampki choinkowe by się przydały.
  12. Labiel odpowiedział(a) na kfiat_man temat w 1.8T
    Kolego, przepustnica to przede wszystkim falowanie obrotów itp. i moim zdaniem można ją spokojnie VAGiem sprawdzić bo ona może popsuć się chyba tylko na dwa sposoby. Albo siądzie ten silniczek który reguluje wolne obroty i wtedy będzie falował na wolnych ale raczej nie będzie to miało wpływu na jazdę, albo popsuje się potencjometr - komp nie będzie wiedział na ile przepustnica jest otwarta. To czy potencjometr działa będziesz widział w VAGu, bo on pokarze aktualne otwarcie przepustnicy. Moim zdaniem nie ma sensu jej podmieniać skoro można zapiąć VAGa. Z drugiej strony w 1,8T to też nie jest jakiś duży problem bo masz ją na wierzchu. Gorzej w 1,8. Co do problemu. Świece kiedy wymieniany? Sprawdź w nocy czy cewki nie mają przebicia. Teraz rano jest chłodno i przede wszystkim wilgotno, idealna sytuacja do ujawnienia się wszelkich problemów z układem WN.
  13. Kurcz, zaczyna się sezon łowienia na żywca tylko szkoda że dopiero w weekend będę mógł wpaść na rybki, tak to może by się coś przydało
  14. Dzięki również. Ja tam nie byłem z dwa lata
  15. To dali bo już czekam.
  16. 1. Arkadiush:wink: 2. Miedzik [ jak zdążę to wpadnę przejazdem 3. Piechol 4. Labiel PS: byłem na myjni bezdotykowej na pb nie daleko ronda Solidarności. Masakra, kompletnie nic ta myjnie nie myje. Nawet lekkiego zakurzenia mi nie zmyła.
  17. Labiel odpowiedział(a) na kfiat_man temat w 1.8T
    Co do obrotów na "ssaniu" to ja po SWAPie póki co też zaraz po odpaleniu na razie cały czas mam obroty 900. W ADR przy tych temp miałbym już ssanie, ale może w 1,8T jest jakoś inaczej tym bardziej że silnik szybciej łapie temp.
  18. No to już jest ładna grupa.
  19. Ja również się pisze... wreszcie. Na ten weekend jestem w Poz więc wreszcie by mi pasowało.
  20. Labiel odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Bo to nie był mechanik tylko wymieniacz części. Go nie interesowało usunięcie przyczyn + usunięcie skutków bo przy pierwszej czynności trzeba myśleć. Wymiana uszkodzonych części nie wymaga myślenia, natomiast znalezienie przyczyny tych uszkodzeń już tak. Niestety w naszym kraju tak jak czytam wiele postów mało jest kumatych mechaników - bo wbrew pozorom mechanika wymaga sporej inteligencji. Prawdziwy mechanik to specjalista w tym co robi, człowiek inteligentny, obeznany w technologii, potrafiący logicznie myśleć i przede wszystkim szukający usterki i jej przyczyn a nie wymieniający części jak leci.
  21. Mogę się wybrać.
  22. Sylver.. w skrócie. Na rezerwie liczy kilometry, powyżej rezerwy bierze fatyczny stan. Jak będziesz miał w baku paliwo ponad rezerwę to wszystko ci będzie wskazywało ok i przy jeździe na LPG wskazówka nie będzie opadać. Rozwiązanie moim zdaniem świetne, zmusi cię do tego abyś nie jeździł z rezerwą.
  23. Zatankuj ponad rezerwę bądź odłącz klemy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.