Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Labiel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Labiel

  1. Labiel odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Nie no, to raczej byłoby słychać. U mnie audi z urwanym tłokiem z jednej strony pod pierwszy pierścień generalnie chodziła dobrze tylko dziwnie cykała. I jeździłbym tak pewnie nieświadomy dopóki ten kawałek nie dostałby się do smoka Na szczęście w garażu leżał w częściach inny 1,6TD to tłok przerzuciłem i latał dalej.
  2. Labiel odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Miałem podobny przypadek w A80 1,6TD, z tym że tam zatrzymał mi się kawałek tłoka
  3. Labiel odpowiedział(a) na Olszak86 temat w Układ Jezdny
    A to spoko. Tak pytam bo różnie jest z ludźmi. Często tył siedzi bo zarwany a oni walczą z przodem bo wydaje się za wysoko a wiadomo że jak pupa usiądzie to przód może się trochę podnieść.
  4. Labiel odpowiedział(a) na farmer1979 temat w 1.8
    Przy walniętym czujniku byłby problemy z odpalaniem ale by odpalał. Tym bardziej przy tych temperaturach. Mam przecież lato a nie zimę.
  5. nie rozumiem co to ma do omawianego tematu Po za tym mu tu wszyscy mamy aluminiowe zawieszeni
  6. Tego ci nikt nie powie. Powiem tylko tyle. Na przodzie mam amorki 1BE przy bardzo niskich springach (jakieś -70%) i też słyszałem że to nie porozumienie bo amory zaraz się wysrają. A te cholery jakoś nie chcą. 3 lata i jakieś 50 tyś na nich zrobiłem i ostatnio na badaniu wypluły 76% czy jakoś tak a miały koło 80% jak je zakładałem. Wszystko zależy jak się jeździ. Jakbym za***rdalał po każdej dziurze która jest na drodze - uwierzcie, nie brakuje takich kierowców, to może i wszystko by się srało co chwilę bo jest sztywniej - wiadomo. Jak się już obniża i usztywnia zawiechę to trzeba się liczyć z pewnymi niewygodnościami. Jest fajnie jak droga płaska, auto się trzyma i jedzie tam gdzie ja tego chce, ale z drugiej strony jak są dziury i nierówności to nie ma już zapierdalania.
  7. Ja to tak jak już Arkowi mówiłem, prawdopodobnie na weekend lecę do Poznania.
  8. Labiel odpowiedział(a) na Olszak86 temat w Układ Jezdny
    A tył czasem nie siedzi?
  9. Labiel odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Piszesz że sprawdziłeś ciśnienie oleju i jest książkowe. Z drugiej strony piszesz że włącza się kontrolka i zaczyna klekotać co bezpośrednio wskazuje na brak ciśnienia. Generalnie jedno wyklucza drugie - chyba że sam silnik jest zdrowy a za spadki ciśnienia odpowiada pompa oleju. Ojciec miał taki przypadek, w pompie oleju jest zawór który puszcza nadmiar ciśnienie z powrotem do miski. Zdarzało mu się że zawór się przycinał i chwilami nie miał ciśnienia oleju. Generalnie jak dla mnie silnik aktualnie nie nadaje się do jazdy, chyba że chcesz go zajechać. Co do drugiego pytania - nie walcz ze skutkami tylko z przyczynami. Nawet jak będziesz miał nowe regulatory a nie będzie ciśnienia to i tak będą napierdalały.
  10. Labiel odpowiedział(a) na cucho temat w 1.8
    Świece, kable ewentualnie ta nieszczęsna cewka - to w pierwszej kolejności do sprawdzenia. Jak będzie miał przebicia i słabą iskrę to oczywiście będzie go zalewało stąd wszystko o czym piszesz.
  11. Labiel odpowiedział(a) na poziomica temat w 1.8
    Alternatywą dla uszczelek jest masa uszczelniająca. Jak dobrze to zrobisz to masz dożywotni spokój. Ja już od dawna zrezygnowałem z kupowania drogich uszczelek. PS: nie mylić z sylikonem. Masa uszczelniająca to trochę coś innego.
  12. Labiel odpowiedział(a) na farmer1979 temat w 1.8
    Hmy, żaden z błędów nie wskazuje na problem. Pierwszy to po prostu padnięty aku a drugi związany z EVAPem - co najwyżej nierówno by chodził. Odkręć korek zbiornika i sprawdź czy czasem nie tworzy się za duże podciśnienie. Wykręć świece i sprawdź czy ich nie za lewa. A tak po za tym filtr paliwa kiedy wymieniany?
  13. Jestem za.
  14. Każdy wstawia to co chce i co uważa. Porządne ledy z homologacją niestety trochę kosztują.
  15. km to nie powiem, bo nie sprawdzałem. Pewnie jakieś 10 tyś. Zawiecha - bardzo nisko, średnio twardo, koła 17'' 225
  16. Jak z wytrzymałością tego nie wiem. Na razie cały czas jeździ i spisuje się dobrze.
  17. Czołem.
  18. Z drugiej strony szkoda mi ruszac grill bo jest w idealnym stanie. Gdyby coś złaziło to co innego
  19. Nie wiem czy do mojego koloru czerń będzie pasować.
  20. Zadanie tego jest takie że masz maks moment obrotowy chyba 500 obrotów niżej.
  21. Miałem podobnie jak mi się monolit w kacie oderwał od obudowy.
  22. Labiel odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8
    Jak dla mnie to wyciąganie samej przepustnicy to kombinacja. Jak już i tak musicie rozpiąć węże od przepustnicy to ja bym się nie bawił z jej odkręcaniem tylko wywalił cały kolektor - przecież to 20 minut roboty. Szybciej jest chyba wyjąć cały kolektor niż samą przepustnicę.
  23. Labiel odpowiedział(a) na Hardjack temat w 1.8
    Przyczyn możemy chyba wszyscy tu zaraz podać ze dwadzieścia ale nie wiem czy w czymś ci to pomoże. Najlepiej to chyba otworzyć maskę, jeden odpala a drugi nasłuc**je.
  24. Pierwsze modele ADR nie miały zmiennej długości dolotu więc oczywiście możesz tego nie mieć. Ja sam tego nie miałem. Z tego co słyszałem to jest z tym więcej problemów niż pożytku.
  25. Już poleciało. Muszę go kiedyś trochę po aktualizować.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.