Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Labiel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Labiel

  1. Labiel odpowiedział(a) na dean86 temat w 1.8T
    U mnie drugiej sondy nie było w APU - i dzięki bogu.
  2. Jakiś tam kabel mam. Bede sie stolowal na os kosmonautów ale dopiero za tydzień.
  3. Dokładnie. Przecież to nie wahacze się psują tylko tuleje i końcówki a zastosowali aluminium ze względu na wagę co jest raczej na plus a nie na minus.
  4. Witam Czyja czarna B6tka stała dzisiaj niedaleko Grunwadzkiej, bodajże na Kasztelańskiej. Przyznać się
  5. Labiel odpowiedział(a) na dean86 temat w 1.8T
    No dokładnie. Sam zastanawiałem się dla czego APU ma mniejszy zapas wytrzymałości od AEB. Czyżby taka tendencja czy po prostu ze względu na lepszą elektronikę która lepiej może sterować silnikiem nie było potrzeby robienia aż takiego zapasu.
  6. No ze mną będzie teraz lipa bo wybyłem do Poznania.
  7. Zanim zaczniesz kombinować to przydałoby się zrobić logi przepływki i zobaczyć co wypluje żebyś czasem nie mieszał w sprawnym urządzeniu.
  8. Labiel odpowiedział(a) na dean86 temat w 1.8T
    Osobiście na początku roku robiłem SWAPa na APU. Z tego co czytałem to jest nieco słabszą konstrukcją w porównaniu z AEB - słabszą znaczy wytrzyma mniej bez kucia przy ostrym modzeniu niż AEB za to ma znacznie lepszą elektronikę - więcej czujników i więcej możliwości diagnostycznych bo przy AEB wygląda to dość biednie. Ideałem byłoby chyba mieć słupek z AEB i elektronikę od APU.
  9. To jest chyba jakaś opcja dla osób które mają mega duże turbo i nie chcą mieć też mega turbo dziury.
  10. Labiel odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    przeczyscic mozna bo pewnie zawalona jest szlamem. warto zajrzec do wszystkich przewodow od odmy przy okazji a sama odme sprawdzic czy nie jest peknieta bo to czesty problem.
  11. Labiel odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Jak mam niby zmienić? W opisie chodzi o rocznik auta a nie o rocznik silnika. Nie zmienie tam przecież na 2000 skoro mam auto z 1995. Forum poprostu nie przewiduje takiej opcji wiec się nie czepiaj mnie :-P
  12. Moment nie jest nawet wiekszy tylko chwile wczesniej jest maks.
  13. Co do tego napędzania jednej turbiny drugą to dobrze słyszałem. Ktoś kiedyś robił taki projekt ale nie na tym forum. Nie wiem jaki to miało sens i czym się zakończyło ale projekt taki był.
  14. Witam już z Poz.
  15. Labiel odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Samą prawdę A4 z 95r z silnikiem ADR po SWAPie jakieś 2 miesiące temu na APU
  16. Labiel odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Tylko że ja mam silnik APU z 2000 roku
  17. Labiel odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    U mnie ori siedziała masa uszczelniająca i nawet w ETCE sprawdzałem i było o tym info. Może zależy od modelu silnika i rocznika.
  18. Labiel odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Nie zapomnij o masie uszczelniającej do miski bo tam nie ma uszczelki. Bynajmniej w moim APU była na masę właśnie mocowana. I broń Boże nie używaj sylikonu bo na miesiąc będzie ciekło.
  19. Brak czasu dzisiaj.
  20. To jeszcze APU by się przydał do kolekcji
  21. No też właśnie nie mam od niego ori opakowania a na boku jest jedynie logo producenta i numer serii. No chyba że po tym numerze serii coś dojdę. ---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ---------- Sorki, numer partii a nie serii.
  22. Labiel odpowiedział(a) na pox temat w 1.8
    Kwestia jakim dokładnie wężem to zastąpiłeś. Jeśli jego wytrzymałość jest podobna do ori to raczej nie trzeba wymieniać. Ewentualnie jakby co powinienem mieć ten wąż.
  23. Moim zdaniem kompletnie bez sensu głównie z technicznego punktu widzenia (aczkolwiek dwie mniejsze turbawki teoretycznie mogłyby być wydajniejsze niż jedna duża, podobnie jak jest z zaworami). Ale generalnie temat nie do ogarnięcia. Nie ma miejsca żeby to zamontować. Doprowadzenie do tego oleju, wody i powiedzmy sterowanie to pikuś ale tam po prostu nie ma miejsca żeby to upchnąć. Zobacz ile miejsca zajmuje jedna mała standardowa turbina. PS: Słyszałem też kiedyś o opcji gdzie mniejsza turbina napędzała większą która dopiero pompowała powietrze do układu.
  24. Witam Sporo czasu temu kupiłem za grosze filtr K&N jak na zdjęciu. Chwilę w ramach testu miałem go w ADR (w górnych obrotach lepiej się wkręcał) ale nie do końca wiedziałem z czym się je ten filtr więc zmieniłem na standard i w sumie zapomniałem o nim. Poszedł SWAP na 1,8T no i ostatnio go znalazłem. I teraz parę pytań: 1. Warto to zakładać? Przy wolnossaku wiadomo że efekty takiego czegoś są raczej słabe ale w 1,8T myślę że turbina powinna lepiej oddychać. 2. Czy do tego filtru powinienem mieć jakiś olejek do spryskania itp? ---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ---------- Nikt nie używał?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.