Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoorPH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoorPH

  1. Taa.. Dziwki i te sprawy..
  2. Niewiele jest b7 w klubie..
  3. Najlepiej wymień olej. Takie coś nie powinno mieć miejsca
  4. MoorPH odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Ja bym sprawdził sprzęgło i może wysprzęglik ?
  5. Hmm.. Zawsze można zrobić innaczej.. po co rezać ori lampy i narażać się na spalenie xenonów, postojówek W5W czy czegoś jeszcze innego. Wersja tania: http://www.allegro.pl/item949812272_lampki_stroboskopowe_stroboskop_stroboskopy_12v.html ale kabelek krótki Wersja lepsza: http://www.allegro.pl/item942326077_stroboskop_12v_ps_704_regulator_12_nakladek.html palniki z wytrzymałością niby miliona błysków.. Można by tylko dorezać miejsce ich montażu.. Albo w grillu, albo w kratkach w zderzaku. Jest jeszcze coś takiego.. Ale szczerze mówiąc nie wyglada dobrze.. A tak wogóle.. Przecież można użyć czegoś takiego.. Tylko to juz strasznie rzuca się w oczy.. http://www.allegro.pl/item921642029_kogut_stroboskopowy_12v_z_magnesem_stroboskop.html
  6. Gdzieś kiedyś słyszałem że należy taką baterię włożyć na zamrażalnika( na bodajże cała noc). Dla mnie dziwne - sam tego nie sprawdzałem - ale podobno działa..
  7. http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1646872,0,,beton_lal_sie_na_samochodyjedna_osoba_ranna,wiadomosc.html
  8. Wszystko jest kwestią gustu.. Jak dla mnie odpada..
  9. Co do H7 led to sądzę że mogło by to działać ok. W końcu są one robione jako zamienniki do zwykłych H7. Więc powinny dobrze świecić.
  10. Prawda jest taka.. Zależy kto i jak jedzie a dodatkowo jakie są warunki na drodze.
  11. Poziek wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet
  12. Paraf jak robota? Działasz coś czy szukasz innego wyjścia?
  13. To jak go kupił skoro od początku nie miał mocy? Przecież chyba jeździł nim zanim zapłacił? Jak dla mnie to od razu było by podejrzane.. i chciałbym to sprawdzić gdzieś w serwisie
  14. Sweet lies widze ze zmieniłeś avatar
  15. Dobra chłopy ja ide się najebać..
  16. Sądzę że to raczej normalna cena.. Ja za rozrząd + pompa wody oslona rozrządu zapłaciłem ze swoimi częsciami które kupowałem po znajomości w polcarze ok 1300zl, trzeba tu zaznaczyć że te części poza osloną rozrządu nie byly ORI - z tego co wiem za wymiane rozrządu w a4 biorą min 500zl. Ja osobiście nie znalazlem wtedy taniej..
  17. http://www.eres.alpha.pl/elektronika/readarticle.php?article_id=291 http://www.allegro.pl/item910942302_ne555_dip8_firmy_st_super_cena_3zl_za_10szt.html[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 12:07_________________________________________________Teraz tylko dopasować to do tego projektu, dodać malutki guziczek wlączający i będzie ok
  18. jak to o co chodzi ?? najebany jeszcze jestem i tyle Czym się zatrułeś tym się lecz Święte słowa.. Tylko nie przesadź..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.