Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry Kozak.. :polew: Tak wogle to yrB
-
[ALL] Stukanie przy Ruszaniu i Hamowaniu z Przodu
ja mialem podobny problem u mnie to był wahacz.. na szczeście juz wymieniony komplet. Teraz nie ma żadnych stuków puków..
-
[ALL B5] Jakie amorki wybrać?
przemeks77 a jakis konkretny model polecasz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moja przyszła teściówka jest . A i z teściem juz . Szkoda tylko chłopaczyny bo na drugi dzień cierpiał..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja
-
[ALL B5] Jakie amorki wybrać?
Siemanko.. Juz niedlugo będę musiał wymienić amorki. Które byście polecili? 1. QAP http://www.allegro.pl/item809932859_zestaw_4_amortyzatory_audi_a4_orginal_qap.html 2. MONROE http://www.allegro.pl/item808100773_4_amortyzatory_audi_a4_monroe_hit_promocyjny.html 3. MTS TECHNIK http://www.allegro.pl/item814475309_amortyzatory_sportowe_audi_a4_b5_tuning_od_mts.html czy może polecane przez mechanika który zmieniał mi sprężyny na -40 KAYABA
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm.. Zawsze o tym marzyłem.. Siema kiepski...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mają rozmach skórfysyny A zobaczcie ostatni post w wątku Ciekawe czy oni jeszcze tym jeżdżą czy już tylko polerują? Chyba juz raczej polerują.. [br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 12:40_________________________________________________ Św. Moskal... :polew: :polew: A więc Św. Moskalu ja poproszę tylko o GT40 z polem naftowym..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 12:27_________________________________________________GT40 :slina: :slina: :slina: :slina:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: Siema Wszystkim Moskal dostales mms'a?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wszystko fajnie pieknie.. Ale ile ta sjesta moze trwac? [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 16:26_________________________________________________- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
te poślady mnie hipnotyzują jestem bezsilny Adaś nie zapędzaj sie.. Ja wole kobiety.. Nie masz u mnie najmniejszych szans- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
JAka sucz..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal zrobie foto to zapodam- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Grzesiu szczerze mówiąc to myślałem ze będą lepiej wyglądały.. I pewnie tak też zrobie, wróce do ORI. Chociaż zobaczymy.. [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 13:35_________________________________________________ pierwszy dzień w pracy po urlopie , mam wrażenie że nikt tu nic nie robił z papierami i czekali az wróce :polew: :polew: Też tak mam zawsze..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:naughty:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chłopie to nie techniczny żebyś sie chwalił sprzegłem przy swojej padlinie Moskal ma dziś gorszy dzień. Chyba nie udało sie uciec ksiedzu..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 12:34_________________________________________________- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Weź wózek i dzieciaka - zostaw żone.. :> A tak serio Raguś co teraz kupujesz? [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 12:06_________________________________________________Mój cukierek dziś otrzyma nowe wahacze na przód, przeguby i zostanie obniżony.. Niestety wczoraj wysrał sie jeden z wahaczy więc wymieniam komplet, sadze ze jest to lepsze rozwiazanie niz wymiana tylko tego jednego - de facto nie wiedząc kiedy byly (o ile wogole byly) wymieniane.- SPOTY RADOMSKIE
100 lat, 100 lat. nia wszystkiego najlepszego- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema brzydale. Witam wszystkich audi maniaków ze skrzyżowania modlińskiej i kowalczyka ze środka komunikacji publicznej... Kur.wa ale tu trzesie.. To lepsze niż wesole miasteczko- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yrB- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w sensie ???? - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.