Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoorPH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoorPH

  1. Dobry Kozak.. :polew: Tak wogle to yrB
  2. ja mialem podobny problem u mnie to był wahacz.. na szczeście juz wymieniony komplet. Teraz nie ma żadnych stuków puków..
  3. przemeks77 a jakis konkretny model polecasz?
  4. Moja przyszła teściówka jest . A i z teściem juz . Szkoda tylko chłopaczyny bo na drugi dzień cierpiał..
  5. Siemanko.. Juz niedlugo będę musiał wymienić amorki. Które byście polecili? 1. QAP http://www.allegro.pl/item809932859_zestaw_4_amortyzatory_audi_a4_orginal_qap.html 2. MONROE http://www.allegro.pl/item808100773_4_amortyzatory_audi_a4_monroe_hit_promocyjny.html 3. MTS TECHNIK http://www.allegro.pl/item814475309_amortyzatory_sportowe_audi_a4_b5_tuning_od_mts.html czy może polecane przez mechanika który zmieniał mi sprężyny na -40 KAYABA
  6. Hmm.. Zawsze o tym marzyłem.. Siema kiepski...
  7. Mają rozmach skórfysyny A zobaczcie ostatni post w wątku Ciekawe czy oni jeszcze tym jeżdżą czy już tylko polerują? Chyba juz raczej polerują.. [br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 12:40_________________________________________________ Św. Moskal... :polew: :polew: A więc Św. Moskalu ja poproszę tylko o GT40 z polem naftowym..
  8. [br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 12:27_________________________________________________GT40 :slina: :slina: :slina: :slina:
  9. :polew: :polew: Siema Wszystkim Moskal dostales mms'a?
  10. wszystko fajnie pieknie.. Ale ile ta sjesta moze trwac? [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 16:26_________________________________________________
  11. te poślady mnie hipnotyzują jestem bezsilny Adaś nie zapędzaj sie.. Ja wole kobiety.. Nie masz u mnie najmniejszych szans
  12. JAka sucz..
  13. Moskal zrobie foto to zapodam
  14. Grzesiu szczerze mówiąc to myślałem ze będą lepiej wyglądały.. I pewnie tak też zrobie, wróce do ORI. Chociaż zobaczymy.. [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 13:35_________________________________________________ pierwszy dzień w pracy po urlopie , mam wrażenie że nikt tu nic nie robił z papierami i czekali az wróce :polew: :polew: Też tak mam zawsze..
  15. chłopie to nie techniczny żebyś sie chwalił sprzegłem przy swojej padlinie Moskal ma dziś gorszy dzień. Chyba nie udało sie uciec ksiedzu..
  16. [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 12:34_________________________________________________
  17. Weź wózek i dzieciaka - zostaw żone.. :> A tak serio Raguś co teraz kupujesz? [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 12:06_________________________________________________Mój cukierek dziś otrzyma nowe wahacze na przód, przeguby i zostanie obniżony.. Niestety wczoraj wysrał sie jeden z wahaczy więc wymieniam komplet, sadze ze jest to lepsze rozwiazanie niz wymiana tylko tego jednego - de facto nie wiedząc kiedy byly (o ile wogole byly) wymieniane.
  18. MoorPH odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    100 lat, 100 lat. nia wszystkiego najlepszego
  19. Siema brzydale. Witam wszystkich audi maniaków ze skrzyżowania modlińskiej i kowalczyka ze środka komunikacji publicznej... Kur.wa ale tu trzesie.. To lepsze niż wesole miasteczko
  20. w sensie ????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.