Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rossi_46

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rossi_46

  1. tez bym zmienił ale nie ma nigdzie w dobrych pieniążkach od black line..w serwisie sie cenia strasznie ;(
  2. Rossi_46 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    ładna czwóreczka...dobrze prezentuje się na mieście pozdro
  3. narazie to nie bardzo będę miał czas..w czerwcu może
  4. Witam ostatnio przegladajac allegro znalazlem cos takiego Jest to adapter do a4 a5 b8 z radiem concert lub symphony..bez mmi http://allegro.pl/item989360277_adapter_av_kamera_cofania_audi_a4_a5.html Co o tym sądzicie warto kupić ?? Może ktoś sie zdecyduje, naprawde wygląda na ciekawą opcje
  5. No i niunia doczekała sie dystansów Miało być już nic nie dłubane, a jednak zawsze cos przyjdzie do głowy 31.03.2010 Akurat dziś kiepska ogoda, ale jak jutro będzie lepsza to trzeba kilka dobrych zdjęć cyknąć
  6. z miejsca quattro odejdzie napewno:D
  7. żelazo godne uwagi, nie powiem.. :gwizdanie: co do fotela ze jest taki wygnieciony to kolega kupił nowe q7...co prawda wazy troche to tak samo sie wygniotl po 15 tys moze minimalnie mniej..wydaje mi sie ze w tych nowszych autach stosuja coraz delikatniejsza skóre
  8. nie ma sprawy pisz kiedy i nie ma problemu;)
  9. mam takie pytanko ty masz s500 ktory model?? bo wczesniejsza s500 ma 306KM...a nowa s500 388km 5,5l V8 (5,4 0-100km/h) jest roznica mega..starszy maja- to powiem szczerze, że przeciąg jest dobry..czasami pojezdze to wrazenia są nie powiem tak to wyglada kolega byl zainteresowany zlotem w bukowinie..sa wolne miejsca;D może też bym sie wybrał...były by jakies ładne b8
  10. Rossi_46 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mozna na sobote sie ustawic..gdzie dokladnie i o ktorej jak cos? :>
  11. s4 b6 344KM vs a4 2.0t po programie Tak poza tematem to jezdzilem ostatnio nowym allroad-em a4 2.0T Q i nie bylo czyc tych 6.9 do setki napewno twoja kuredu jest lzejsza juz nie mowiac po programie co tam sie wyprawia z tym autem
  12. :notworthy: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: najlepszego dla zalozycieli klubu
  13. na 100% w kazdej b8 jak sie dluzej przytrzyma przycisk to wylącza calkowicie ESP pozdrawiam
  14. Autko marzenie... Dziwi mnie ze w s4 nie ma seryjnie 3-strefowej klimy jedynie co to na lato 19" fele;D Pozdrawiam
  15. dzieki za info..gdzie taki uchwyt mozna kupic? :>
  16. CB do tego antena president sprawuje sie super
  17. kiedy jakies dalsze mody?? pozdro
  18. to akurat sa zdjecia po zalozeniu listw u kumpla w garażu ale jak jest na przod naped to na hamowni ręcznego wypada uzyc
  19. tak to teraz wyglada
  20. gleba by sie przydala wnetrze jak nowe..widzialem
  21. powiem jedno mistrzostwo swiata :> tak dodam ze za pierwszym modem wyszlo 190KM i zmniejszylismy do 185KM zeby bylo bezpieczniej jutro nakladki s line beda tak wiec fotki też
  22. To jak odbierzesz to musisz sie pochwalic ...noweczka bedzie?
  23. s line lub 3.0 v6:D
  24. ciekawe jakie ceny.... szczerze mowiac pewnie wysokie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.