Treść opublikowana przez Rossi_46
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
tez bym zmienił ale nie ma nigdzie w dobrych pieniążkach od black line..w serwisie sie cenia strasznie ;(
-
[B6 BAU] Moje "A4"
ładna czwóreczka...dobrze prezentuje się na mieście pozdro
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
narazie to nie bardzo będę miał czas..w czerwcu może
-
DVD adapter av a4 b8 bez mmi
Witam ostatnio przegladajac allegro znalazlem cos takiego Jest to adapter do a4 a5 b8 z radiem concert lub symphony..bez mmi http://allegro.pl/item989360277_adapter_av_kamera_cofania_audi_a4_a5.html Co o tym sądzicie warto kupić ?? Może ktoś sie zdecyduje, naprawde wygląda na ciekawą opcje
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
No i niunia doczekała sie dystansów Miało być już nic nie dłubane, a jednak zawsze cos przyjdzie do głowy 31.03.2010 Akurat dziś kiepska ogoda, ale jak jutro będzie lepsza to trzeba kilka dobrych zdjęć cyknąć
-
[ALL B8] A4 B8 3.0 TDI Avant Quattro
z miejsca quattro odejdzie napewno:D
-
[ALL B8] audi a4 b8 3.0 tdi
żelazo godne uwagi, nie powiem.. :gwizdanie: co do fotela ze jest taki wygnieciony to kolega kupił nowe q7...co prawda wazy troche to tak samo sie wygniotl po 15 tys moze minimalnie mniej..wydaje mi sie ze w tych nowszych autach stosuja coraz delikatniejsza skóre
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
nie ma sprawy pisz kiedy i nie ma problemu;)
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
mam takie pytanko ty masz s500 ktory model?? bo wczesniejsza s500 ma 306KM...a nowa s500 388km 5,5l V8 (5,4 0-100km/h) jest roznica mega..starszy maja- to powiem szczerze, że przeciąg jest dobry..czasami pojezdze to wrazenia są nie powiem tak to wyglada kolega byl zainteresowany zlotem w bukowinie..sa wolne miejsca;D może też bym sie wybrał...były by jakies ładne b8
-
Spociki Łódzkie
mozna na sobote sie ustawic..gdzie dokladnie i o ktorej jak cos? :>
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
s4 b6 344KM vs a4 2.0t po programie Tak poza tematem to jezdzilem ostatnio nowym allroad-em a4 2.0T Q i nie bylo czyc tych 6.9 do setki napewno twoja kuredu jest lzejsza juz nie mowiac po programie co tam sie wyprawia z tym autem
-
IV Urodziny Audi A4 Klub Polska :)
:notworthy: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: najlepszego dla zalozycieli klubu
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Dokladnie tak
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
na 100% w kazdej b8 jak sie dluzej przytrzyma przycisk to wylącza calkowicie ESP pozdrawiam
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Autko marzenie... Dziwi mnie ze w s4 nie ma seryjnie 3-strefowej klimy jedynie co to na lato 19" fele;D Pozdrawiam
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
dzieki za info..gdzie taki uchwyt mozna kupic? :>
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
CB do tego antena president sprawuje sie super
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
kiedy jakies dalsze mody?? pozdro
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
to akurat sa zdjecia po zalozeniu listw u kumpla w garażu ale jak jest na przod naped to na hamowni ręcznego wypada uzyc
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
tak to teraz wyglada
-
[B7 BKE] Moje pierwsze Audi...
gleba by sie przydala wnetrze jak nowe..widzialem
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
powiem jedno mistrzostwo swiata :> tak dodam ze za pierwszym modem wyszlo 190KM i zmniejszylismy do 185KM zeby bylo bezpieczniej jutro nakladki s line beda tak wiec fotki też
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
To jak odbierzesz to musisz sie pochwalic ...noweczka bedzie?
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
s line lub 3.0 v6:D
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
ciekawe jakie ceny.... szczerze mowiac pewnie wysokie