Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SebolA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebolA4

  1. Jak seves napisze, że wbije na spota to czuję, że będzie niezła frekwencja Jeszcze raz Gratulacje !
  2. Obry z Rańca Seves GRATY Furaka !
  3. :hi:Bry. Też słyszałem nie jedną dobrą opinie o magiku z Bytomia jeśli chodzi o wahacze.Więc warto.
  4. Zbadajcie, wydaje mi się,że to Kobieta i automat.I weź tu człowieku Takiej daj auto żeby sobie do Orsaya skoczyła. Miota Nią jak Szatan:decayed: Toyota Highlander Crashing into House - YouTube
  5. Zgodzę się, jest litr.
  6. Panowie Szlachta, czy wyświetlacz FIS polift pasuje do przedlifta i po "przelutowaniu" będzie trybił bez problemów?
  7. To Ja, a co, coś nabroiłem:decayed: ? Zależy czy lotka na dachu czy nie bo kolega ma też ledy z tyłu i przód kołka do jazdy dziennej i tez SZ z tym,że ja mam zderzaki esowe. Jechales wczoraj dts z zaborza na pawlow? Ok 9 Wysłane z Defy MB526 4.1.2 To ja jechałem do pracy z Zaborza do Centrum Zabrza. Pozdro
  8. To Ja, a co, coś nabroiłem:decayed: ? Zależy czy lotka na dachu czy nie bo kolega ma też ledy z tyłu i przód kołka do jazdy dziennej i tez SZ z tym,że ja mam zderzaki esowe.
  9. :hi:Bry Sie mi zdaje czy te koła często widać w RS6 ? Zakładaj Synek obadamy:decayed:
  10. Ryczał, zależy co pod tym słowem rozumiesz... Jak chcesz głośno to wywal wszystkie wydechy i na tył jakiś ulter, remus czy mugen. Pewnie będzie ryczeć jak depniesz.Ja mam przelot bez kata, bez wydechów środkowych, tylko tył Sebring i się odzywa całkiem głośno jak turbo ostro pociśnie spaliny.Na dłuższą metę przy dynamicznej jeździe na trasie- nie polecam.
  11. Dzięki za spota Panowie, rezanie prawie do końca udane. Mogę to odebrać w sobotę i dać Tomkowi (Corsa Driver ) to jak się skumacie to Ci przekaże.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.