Treść opublikowana przez SebolA4
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
BRY:hi: Auto-box na Dworcowej w Gliwicach.Polecam.
-
Turbina używka czy regeneracja
Odnośnie zdania kolegi grzes1150 Polecam firmę: Ream-Poland Sp. z o.o. 20-442 Lublin, ul. Abramowicka 5
-
Skrzynia wybór oleju
Wg. mojego mechanika to wina gładkich zamiast "żebrowanych" synchronizatorów które są zastosowane na 1 i 2 biegu tam się zbiera syf i biegi wchodzą coraz gorzej, bolączka VW i Audi.Można zmienić synchronizator na żebrowany taki jak jest w 5 biegu i jest dużo lepiej.Częsta wymiana oleju ma tu sens bo syfu mniej, ale na mrozie nie ma cudów, żeby biegi wchodziły lekko w Audioli która ma ok.300 tyś.km nalatane (na liczniku 179 tyś.km).
-
1.8T Problem z przyspieszaniem przed i po wymianie przepływomierza
Sprawdź wtyczkę przepływomierza dokładnie rozbierz, zobacz czy łączy.Ja miałem podobny problem okazało się, że miałem przerwany przewód we wtyczce, raz łączył , raz nie, na pierwszy rzut oka nic nie było widać.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Bry Panowie Szlachta. Od razu napisze,że przeanalizowałem temat, ale nie wiem czy przy podłączeniu bez FISowego poliftowego licznika z 1.8T(1998r.) do przedlifta 1.8T (1997r.) muszę coś więcej rezać jak tylko kostki i czujniki w konia robiąc podłączając je do masy.Czy też bawić się we wsady? Drugie :Które przewody są plusami w przedlifcie, a które w polifcie żeby to połączyć?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Jak już macie polew z oleju do 1.8 T wałkowanego 1000 razy to czy śmiało mogę zmienić z Castrola Edge10w60 na którym jeżdżono 4 wymiany czyli 40 tyś km na wspomniany100 razy Motul xcess 5W40 ? Czy uderzyć w 10w40? Czuć,że przy odpalaniu i zimnym silniku nie ma lekko z 10w60 zwłaszcza zimą, ale za to przy mocno rozgrzanym podobno super chroni silnik i turbo.Jakie jest Wasze zdanie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dzięki bardzo.Pozdro- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jak już na temat wydechów weszliście, jak uzyskać niski basowy dźwięk przy niskich obrotach tzn. 900-1500 W 1.8T, a reszta obrotów, żeby nie buczała.Ojciec w VW Jettcie 2010r. 1.6 102KM (20tyś km przebiegu) tak właśnie ma i mnie zawstydza jak pojedzie jest bardzo ładny basowy dźwięk oryginalnego wydechu przy parkowaniu i na obrotach biegu jałowego, czego u mnie nie ma.Czy zależy to od tylko tylnego wydechu czy też środkowych?- kod błędu 561
Ja od kiedy mam LPG w aucie ( 30 tyś. km) to zawsze mam ten błąd i nic się złego w aucie nie dzieje.Słyszałem od paru mądrych głów, że przy LPG to normalne.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mnie nie budiet bo mam obronę podyplomówki jutro z rana i czas zacząć się uczyć Pozdro- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry.6szt. krepli pochłonąłem, a cooo...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wyluzuj to nie ty karmisz z cycka tylko Twoja... :grin: A ja moją, więc koło się zamyka Żartownisie:grin:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wbije na chwile na spocira- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja u nich robię felgi, typu prostowanie, przetocztyć rant... Malować jeszcze nie malowałem... Agrinpol | * ---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ---------- I co kolo dał 50zł więcej? Dał... I czekałem jak ciul bo mi zależało na ogarnięciu sprawy seves go tam dobrze zna, ja też miałem z nim akcje jak chciałem żeby mi felgi pomalował... tragedia. No to jednak grubsza sprawa z tym kolesiem, zresztą już jak na niego się patrzy to czysty gbur A znacie jakiegoś dobrego lakiernika któremu mogę oddać felgi? mam fachowca z kato ale może tu w okolicy jest ktoś sprawdzony AluExpress.pl - Renowacja i lakierowanie felg aluminiowych oraz stalowych - kontakt Moja fela u nich malowana: http://images39.fotosik.pl/1580/c3410485ffbaa408m.jpg Proszkowo malowali? Tak, dokładnie. Widziałem parę pomalowanych felg w ich wykonaniu i nie można się przyczepić.Rok gwarancji.Po roku jazdy w moim przypadku, zero problemów w powłoką lakierniczą. Waśnie widać grube ziarno, a mi się to w ogóle nie podoba srebrny to tylko na mokro ale wtedy lakier jest mniej trwały. Ja znów specjalnie dodatkowo wybrałem lakier dodatkowo z grubym ziarnem, kwestia gustu. Z drugiej strony z metra mało kto zauważy różnicę.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja u nich robię felgi, typu prostowanie, przetocztyć rant... Malować jeszcze nie malowałem... Agrinpol | * ---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ---------- I co kolo dał 50zł więcej? Dał... I czekałem jak ciul bo mi zależało na ogarnięciu sprawy seves go tam dobrze zna, ja też miałem z nim akcje jak chciałem żeby mi felgi pomalował... tragedia. No to jednak grubsza sprawa z tym kolesiem, zresztą już jak na niego się patrzy to czysty gbur A znacie jakiegoś dobrego lakiernika któremu mogę oddać felgi? mam fachowca z kato ale może tu w okolicy jest ktoś sprawdzony AluExpress.pl - Renowacja i lakierowanie felg aluminiowych oraz stalowych - kontakt Moja fela u nich malowana: http://images39.fotosik.pl/1580/c3410485ffbaa408m.jpg Proszkowo malowali? Tak, dokładnie. Widziałem parę pomalowanych felg w ich wykonaniu i nie można się przyczepić.Rok gwarancji.Po roku jazdy w moim przypadku, zero problemów w powłoką lakierniczą.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja u nich robię felgi, typu prostowanie, przetocztyć rant... Malować jeszcze nie malowałem... Agrinpol | * ---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ---------- I co kolo dał 50zł więcej? Dał... I czekałem jak ciul bo mi zależało na ogarnięciu sprawy seves go tam dobrze zna, ja też miałem z nim akcje jak chciałem żeby mi felgi pomalował... tragedia. No to jednak grubsza sprawa z tym kolesiem, zresztą już jak na niego się patrzy to czysty gbur A znacie jakiegoś dobrego lakiernika któremu mogę oddać felgi? mam fachowca z kato ale może tu w okolicy jest ktoś sprawdzony AluExpress.pl - Renowacja i lakierowanie felg aluminiowych oraz stalowych - kontakt Moja fela u nich malowana:- Kontrolka oleju
Wymień czujnik na nowy, miałem taki problem w poprzednim aucie i to był czujnik.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Masakra te fury.Pomyśleć, że niektóre jak dobrze pójdzie to dopiero za 10 lat będą w moim zasięgu finansowym jako min. 11 letnie fury.Tyle czekać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie to będzie Nissan GT-R P800 i zrobi go na 1000 KM Potem przyjedzie do PL, żeby objechać wszystko co jezdzi i lata zgarnąć na SCP 2013 komplet felg za 1000 Ojro i je sprzeda na ebayu i zatankuje za to G-TRa na wekeend...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:Bry. Już wiem czemu niektórzy z naszego forum posprzedawali te "szlifierki" co robią jeden ślad.Bo to nie jedzie:decayed: zx-10r meets Audi RS6 ABT 700ps - Part 2 - YouTube! - [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.