Treść opublikowana przez kod_m
-
[ALL] Co sądzicie o tarczach 4MAX ???
4MAX - jest to marka własna stworzona przez Intercars. Większość części kryjących się pod nazwą 4MAX są to części japońskie włącznie z akumulatorami.
-
[B5 ADR] Stuka z tyłu
Wejdź pod auto no chyba ze możesz złapać w dłoń klocki przez alusy i spróbuj poruszać. Jak będą nawet minimalne ruchy to masz przyczynę dzwonienia. U mnie taka była
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Witam, a ja polecam również FEBI. Przed kupnem czarnulki przeze mnie jakiś niemeic założył jakieś badziewie i zaledwie po kilku tysiączkach km po wrocławiu wahacz górny nadawał się do wymiany. Także niestety Panowie i Panie ale na naszych drogach nie ma co oszczędzać na wahaczach BTW mogę załatwić dla klubowiczów wahacze FEBI i Lemforder w bardzo dobrych cenach z paragonem IC.
-
Spoty wrocławskie
Witam, czy spociki we Wrocku się jeszcze odbywają i czy w najbliższą niedzielę też jest jakiś planowany?
-
[ALL B5] Opony bierznikowane
a u mnie nalewki w mondeo wytrzymały całe 2 miesiące :gwizdanie: Po tym okresie pojawiły się tak wielkie bąble od środka że wulkanizator jak zobaczył był zszokowany że nie pękły. A kierowica latała na wszystkie strony Także nigdy więcej nalewek
-
[ALL B5] Czym to uprać ten rodzaj tapicerki w A4 B5?
a najlepiej podjechać do jakiegoś zakładu gdzie zajmują się praniem tapicerki. Na każdej dobrej myjni też zrobią to profesjonalnie.
-
[B5] automat - 1,9 110km czy 90km ?
a ja polecam 115KM w tiptronicu czyli to czym ja jeżdzę. Dynamika jak dla mnie bardzo zadowalająca, a do tego masz automat albo jak będziesz chciał się pobawić to sekwencje
-
Opony Debica Frigo
Na jednym aucie mam już założone Dębice Frigo 2 3-ci sezon i powiem że się super sprawują nie tylko po mieście. Często wyjeżdżam w góry w kotlinę kłodzką i nigdy nie miałem problemów z podjazdem pod zaśnieżoną górkę, dlatego w tym roku do audiczki też kupuję frigo 2. Dobry wybór za rozsądną cenę. Nie zgadzam się z opinią że frigo 1 były lepsze niż frigo 2 - właśnie odwrotnie... frigo 2 zostały ulepszone i mają dużo lepsze opinie niż ich poprzedniczki. pozdr
-
[B5 AJM] Drgania budy w Tiptronicu na pozycji "D"
Witam, od początku kiedy kupiłem auto mam dziwne objawy które nie swiadczą jednoznacznie co należałoby wymienić. Otóż gdy odpale auto i lewarek tiptronica jest na pozycji "P" to wszystko jest OK, autko drży niewyczuwalnie. Natomiast jak wrzuce na pozycje "D" i autko stoi (z wciśniętym hamulcem oczywiście:)) to drga cała buda, kierownica i na siedzeniach też jest to bardzo odczuwalne. Jak rusze wszystko jest OK, żadnych drgań. Im auto jest bardziej rozgrzane to drgania na postoju na pozycji "D" są bardziej wyczuwalne. Więc pytanie do znawców cóż to może być: poduszka pod silnikiem, pod skrzynią biegów czy plecionka, bo nic więcej nie przychodzi mi do głowy. Byłem jakiś czas temu w Autoserwis Luboń we Wrocku, sprawdzili poduchy i plecionke i niby wszystko gra...więc pytanie o co tutaj chodzi...[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 08:36_________________________________________________chyba nikt nie mial podobnego problemu bo temat odchodzi w zapomnienie bez ani jednej odpowiedzi
-
[B6 AVF] Podłączenie tylnych głośników bez wzamcniacza
ja po podłączeniu niefabrycznego radyjka też miałem ten sam problem - brak dźwięku z tyłu. Pobawiłem się faderem w radyjku i po skierowaniu większej mocy na tył głośniki zaczynają grać może to pomoże.
-
[B5 AJM] Jakie sprężyny (wymiana) ?
Na asfalcie wszystko jest ok, ale przy wjazdach i zjazdach z krawężników zahaczam miską olejową skrzyni biegów o grunt, aż słychać nieprzyjemne tarcie a wiadomo rozwalić tiptronica = spory wydatek
-
[B5 AJM] Jakie sprężyny (wymiana) ?
Witam, chciałbym jak najszybciej wymienić sprężyny w swojej a4 (jaki niemiec założył czerwone - sporo obniżające zawieszenie, co bardzo utrudnia jazdę po naszych, szczególnie tych wrocławskich drogach). I teraz pytanie czy założenie tych sprężyn przywróci oryginalną wysokość? Oto sprężyny nad którymi się zastanawiam: (a może kupić jakieś inne - te jakoś podejrzanie tanie są): http://allegro.pl/item615292244_sprezyny_audi_a4_a6_passat_b5_b6_przod_rewelacj.html http://allegro.pl/item626715462_sprezyna_audi_a4_kombi_95_2001_tyl_sprezyny.html A tak autko wygląda teraz na obniżonych: http://img177.imageshack.us/gal.php?g=81793529.jpg dzięki z góry za odpowiedzi, pozdr. kod_m
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam klubowiczów. DO niedawna byłem członkiem forum mondeoklubpolska , a od kilku dni stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi A4 Avant. Nie wiem czy wpisałem w profilu dobry typ silnika bo były do wyboru 3 wersje 115 KM. Może ktoś mi podpowie jak to sprawdzić jaki ja mam. Moje autko to czarna a4 avant z 2000r (modelowo 2001), 1.9 TDI 115KM, tiptronic, na czarnych alusach 17" i sportowych sprężynach, przez które zahaczam miską olejową o każdy wybój na drodze i które wymienię jako pierwsze w tym aucie (wiadomo, niemcy mogą sobie na takich jeździć, ja niestety nie, szczególnie po Wrocławiu . Pozdrawiam