Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. Pajda, temat dla Ciebie: http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/gtb17-brd-1-9-pd-avf-awx-322315/
  2. Jest pomysł ---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ---------- Hamerku a te co wklejałeś RC7, też ładne, Miron, może jednak http://a4-klub.pl/slaskie-91/spoty-slaskie-kazdy-piatek-godz-18-00-c-h-forum-gliwice-24385/index3857.html#post4179946 jest pomysł... Miron, masz AC, przypierdl gdzieś jednym i drugim bokiem żeby poszycia były do wymiany i wstaw do mnie do ASO Zrobimy Ci body RS BTW Właśnie mamy na blacharnii prawie nowe A4 Allroad gdzie wymieniamy obydwa poszycia, słupki B i wzmocnienia boczne oraz prawie nowe A6 gdzie robimy cały jeden bok Możesz wpaść, zerknąć jak przebiegają prace
  3. zmotywowałeś mnie
  4. raz działa, raz nie działa.... tzn większość czasu nie działa
  5. to psyt
  6. kilo szpachli w tą czy w tą nie robi różnicy ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ---------- to nie jest to co myślisz AD 1 AD 2 mówisz ? ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ---------- no i dzięki za szybki powrót z SG Przynajmniej Ala nie zasnęła
  7. za chwilę na Kuchnia + leci Przyjęcie u Rocco
  8. a nie lepiej 225/45 ?
  9. spocik zaliczony, zaraztrzeba zrobić psyt
  10. myślałem po prostu, że z A1 na 88 nie zjadę ---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ---------- już wszystko wiem, jeżdziłem tamtymi rejonami kiedyś
  11. to wygląda jak podpucha jakaś nieznana droga
  12. Tylko most na DK88 jest zamknięty, lepiej zjechać wcześniej na Św. Wojciecha i w lewo na Toszecką a potem w prawo na Jana Śliwki i za kłodnicą w prawo równoległa do Portowej i potem w lewo przy Decatlonie czyli z A1 nie zjadę na 88 ?
  13. którędy najlepiej jechać na Arenę: A4 -A1 -DK88 ?
  14. to jadę pod arenę, prawdopodobnie rodzinnie
  15. nie da rady ponad 200 mega , na pena trza zgrać na Picassę to się moment zgrywa ---------- Post dopisany at 01:13 ---------- Poprzedni post napisany at 01:12 ---------- nie pije do świąt dlaczego we wtorek Cię nie było ????
  16. Myslę, że to nie jest dla Ciebie wykładnią Nie tak dawno w półfinale LM były 3 drużyny z ligi angielskiej
  17. Słuszny wzór, sam bym zapodał bo już od dawna mi się podobają. Ale tylko ori śliczny kolor auta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.